راهنمایی برای بیماران و مراقبان در مورد عرضه دارو در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

واشنگتن, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — آمریکایی انجمن داروسازان (APhA) توصیه می کند که بیماران و مراقبان حفظ کافی تامین داروهای لازم را به آدرس خود را مهم ترین نیازهای اگر آنها قادر به رسیدن به داروخانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

APhA را تشویق می کند به بیماران و مراقبان:

  • بحث به داروساز خود را اگر شما نگرانی در مورد داروهای خود را تامین کنند. احتکار و یا انباشت لازم است, آن می تواند منجر به کمبود دارو.
  • اگر دارو را از منابع کم بررسی کنید نسخه خود را از مزایای پوشش بیمه درمانی خود را و/یا داروخانه مدیریت سود شرکت برای تعیین پوشش اولیه برای دوباره پر کردن و یا عرضه محدود قبل از درخواست پر کردن مجدد خود را از داروخانه.
  • داروساز خود بخواهید که در مورد گزینه های تحویل برای داروی خود را اگر شما می توانید آن را انتخاب کنید تا مانند داشتن شخص دیگری خود را انتخاب کنید تا نسخه اصلی تحویل و یا به ایمیل.
  • آماده با مناسب عرضه داروهای غیر تجویزی به آدرس خود را علامتی دارو نیاز دارد.
  • اگر شما سوالی در مورد کمبود دارو/تغذیه یا درمان های جایگزین این موضوع را با پزشک و یا داروساز.

APhA معتقد است این مهم است که برای بیماران به حفظ رابطه با داروساز خود و به یک انتخاب که در آن و چگونه آنها را دریافت داروهای خود را. APhA است که برای دفاع از آرامش بخش عرضه محدودیت ها و اجازه می دهد در اوایل پر کردن مجدد است که اجازه می دهد تا بیماران برای رفتن به داروخانه خود را داروساز می تواند همچنان به خدمت به نیازهای بهداشت و درمان و توان وجود دارد زمانی که آنها به آنها نیاز دارید.

امریکا داروسازان آماده به ارائه مراقبت از بیمار است. داروسازان و داروخانه ها در حال انجام بهترین خود را به در دسترس خواهد بود در طول این زمان به چالش کشیدن.

در مورد آمریکا انجمن داروسازان
آمریکا انجمن داروسازان تاسیس در سال 1852 به آمریکایی انجمن دارویی است 501 (c)(6) سازمان به نمایندگی از 60,000 تمرین داروسازان دارویی, دانشمندان, دانشجو داروسازان داروخانه تکنسین و دیگران علاقه مند در پیشبرد این حرفه است. APhA اختصاص داده شده است برای کمک به همه داروسازان بهبود دارو استفاده و پیشرفت مراقبت از بیمار است و اولین و بزرگترین انجمن داروسازان در ایالات متحده است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.pharmacist.com.

منبع آمریکایی انجمن داروسازان

لینک های مرتبط

https://www.pharmacist.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>