گوگنهایم را Minerd: رکود ‘به نظر می رسد اجتناب ناپذیر’

اسکات Minerd, گوگنهایم شرکای موسس و گوگنهایم جهانی chief investment officer گفت که یک رکود اقتصادی جهانی ممکن است اجتناب ناپذیر با بازارهای در نهایت “بیداری” به خطر مالی و ژئوپولیتیک سرایت از coronavirus.

“چه کسی می تواند پیش بینی دقیق زنجیره ای از حوادث توسط coronavirus که ما را به شرایطی که ما امروز?” او به تازگی نوشت. “آن است که تقریبا غیر ممکن است برای شناسایی بعدی دومینو به سقوط اما یک چیزی که به نظر می رسد برخی: آنها ادامه خواهد داد به سقوط است.”

بازار بیدار شدن از خواب که نه تنها ویروسی سرایت از #coronavirus بلکه به مالی و ژئوپولیتیک سرایت و به اثر حذفی به درآمد شرکت ها و جریان های نقدی هنگامی که جهان وارد یک #رکود اقتصادی که در حال حاضر به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

— اسکات Minerd (@ScottMinerd) 9 مارس سال 2020

با انرژی اوراق قرضه “غوطه وری” سرایت است به احتمال زیاد به گسترش به اعتباری دیگر-بخش های بازار از جمله شرکت های هواپیمایی, مسکن و خرده فروشی; حتی حلال شرکت ممکن است در تلاش برای رول بیش از بلوغ بدهی Minerd نوشته در مقاله با عنوان “اثر پروانه ای.”

همانطور که برای چه آمده کهنه سرمایه گذار پیش بینی است که “ارزش منصفانه در 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید برسد -50 اساس امتیاز” قبل از پایان سال, با این احتمال که نرخ می تواند به “خطا” به -2%.

اسپرد اعتباری باید یک راه طولانی به گسترش است. BBB اوراق قرضه به راحتی می تواند رسیدن به یک گسترش از 400 واحد بیش از Treasurys با BB اوراق قرضه در 750 واحد و تک B اوراق قرضه در 1100 واحد بیش از. خطر این است که این می تواند بدتر شود.

— اسکات Minerd (@ScottMinerd) 9 مارس سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im