Gruyere از سوئیس به نام 2020 قهرمان جهان

درآمد چشمگیر نمره 98.81 از 100 Gourmino لو Gruyère AOP جای کسی را گرفتن شکستن رکورد 3,667 ورودی در سال 2020 مسابقه. تولید گذشته 900 سال در منطقه اطراف شهر کوچک Gruyère Gourmino لو Gruyère AOP است که هنوز هم امروز ساخته شده با توجه به دستور العمل های سنتی. گاو, شیر, پنیر, ظریف پیچیده عطر و طعم پس از رسیدن به 24 ماه در کوه غار.

اولین دونده در مسابقه با امتیاز 98.70 است و Gallus Grand CRU سخت پنیر شیر گاو ساخته شده توسط Hardegger Käse AG از Jonschwil, ایالت سانکت گالن, سوئیس. Lutjewiinkel Noord Hollandse پنیر گودا PDO یک گودا سن چهار تا ده سال ساخته شده توسط رویال FrieslandCampina-صادرات به دست آورده دونده دوم تا موقعیت با نمره 98.66.

“برای نسل cheesemakers باید honed مهارت خود را با تعهد به تعالی و نشان می دهد که در کار قهرمانی جهان پنیر برندگان مسابقه گفت:” جان Umhoefer, مدیر اجرایی, برای, ویسکانسین, پنیر سازان انجمن که میزبان دوسالانه رقابت است.

در مجموع 26 ملل نشان داده شد در سال 2020 در مسابقات قهرمانی جهان مسابقه پنیر و آمریکا cheesemakers تحت سلطه رقابت کسب مدال طلا در 90 از 132 مسابقه کلاس. Cheesemakers در هلند آمد و در دوم با ده مدال طلا و cheesemakers در سوئیس به دست آورده هفت مدال طلا.

در میان ایالت آمریکا ویسکانسین تحت سلطه رقابت با 45 مدال طلا. ورمونت cheesemakers به دست آورده و نه مدال طلا آمده در جایگاه دوم در دولت رتبه بندی. کالیفرنیا و نیویورک cheesemakers بسته به مکان سوم با پنج مدال طلا در هر.

قهرمانی جهان و پنیر و مسابقه آغاز شده در سال 1957 بزرگترین ویژگی های پنیر و کره و ماست و رقابت در جهان است. یک تیم از 62 در سطح بین المللی مشهور قضات از لحاظ فنی ارزیابی تمام نوشته های بیش از سه روز رقابت برگزار شد و در مدیسون ویسکانسین.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این مسابقه و همچنین به عنوان نتایج کامل برای همه ورود به کلاس و مسابقه عکس, بازدید www.WorldChampionCheese.org.

منبع ویسکانسین پنیر سازان انجمن

لینک های مرتبط

http://www.wischeesemakersassn.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de