خیریه قمار درآمد حاصل بنابراین به سرعت در ایالات متحده بانک ورزشگاه خزانه که وایکینگها مینه سوتا به دنبال تقویت دفاع خود را در قوه مقننه است.

برآوردهای اخیر نشان می دهد وجود خواهد داشت تقریبا 250 میلیون دلار در حساب برای پرداخت ورزشگاه بدهی توسط 2023. این تعداد می تواند به رشد با پیش بینی در پایان ماه ایجاد وسوسه انگیز گلدان از پول نقد است که قانونگذاران ممکن است انتخاب کنید برای شیر این جلسه برای مقاصد دیگر.

وایکینگ ها می خواهید برای جلوگیری از که حرکت می کند.

“ما شده است به شدت دفاع که رهبران دولت با استفاده از پول را برای آن هدف در نظر گرفته شده است که برای پرداخت قرضه در ایالات متحده بانک ورزشگاه” Vikings معاون رئیس جمهور Lester بیگلی گفت.

سناتور. جولی روزن R-ورنون مرکز که ریاست کمیته امور مالی مجلس سنا نیز قصد دارد برای حمایت از یک اندازه گیری برای قرار دادن پول ذخیره در یک “ورزشگاه بازده صندوق” و استفاده از آن برای پرداخت بدهی های عمومی تر ، اگر دولت منتظر می ماند تا 2023 به تماس ورزشگاه اوراق قرضه روزن گفت: این صندوق می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت بدهی و پرداخت های عمومی بخشی از ورزشگاه 10 سال زود است.

اما آلن لوند, مدیر اجرایی متفقین موسسات خیریه از مینه سوتا که اعضای آن اجرا pulltab عملیات در سراسر کشور و دریافت سهم از درآمد می خواهد برای دیدن کسانی که در سازمان های خیریه دریافت سهم بیشتری.

“از آن زمان به روشن کردن بار در خیریه” لوند گفت.

حساب ذخیره قدرت می آید از شگفت انگیزی رشد قوی در الکترونیکی pulltabs, قانونی در سال 2012 به ارائه یک منبع درآمد برای پوشش سالانه پرداخت $498 میلیون دلار در اوراق قرضه صادر شده برای پوشش عمومی سهم ایالات متحده از بانک ورزشگاه. ساختمان اصلی مستاجر مینه سوتا وایکینگ ها, پوشش داده شده باقی مانده از ورزشگاه را 1.1 میلیارد دلار هزینه.

هیچ تضمینی وجود ندارد که درآمد ادامه خواهد داد به جریان و رکود اقتصادی می تواند افسرده اجرا در e-pulltabs. اما در حال حاضر این ورزشگاه صندوق ذخیره به نظر می رسد بیش از قوی.

در سال 2019 قمار افزایش درآمد 17 درصد نهمین سال متوالی رشد. در مینه سوتا هر دو کاغذ و الکترونیکی pulltabs را تا 94% از مجموع قمار فروش از 2.3 میلیارد دلار در سال است.

جزئیات این ورزشگاه که در زمان ماه به مذاکره شامل انحراف خیریه قمار درآمد به پرداخت سهم دولت از ورزشگاه بدهی. در ابتدا pulltab درآمد کاهش یافت و به مراتب کمتر از پیش بینی ها باعث رهبران دولت برای پیدا کردن دیگر تکه های مالی. اما الکترونیکی pulltab فروش در زمان خاموش و در حال حاضر دولت بودجه رهبران پیش بینی ذخیره کردن نزدیک به 250 میلیون دلار در ورزشگاه صندوق ذخیره در سه سال است. که یک چشم ظاهر و هدف وسوسه انگیز برای بسیاری از جمله لوند.

او گفت که او “نا امید” که در ورزشگاه صندوق در حال رشد بود “در پشت خیریه” که آنها یک کاهش, قطعه ای از یک رشد و پای که در برخی از نقطه آنها می گویند: “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

در سال مالی 2012, لوند گفت: سازمان های خیریه دریافت 6 سنت در هر دلار قمار درآمد; سال مالی 2019 که منقبض شده بود به 3.6 سنت دلار.

به دنبال یک نتیجه نهایی’

بانک ایالات متحده ورزشگاه اوراق قرضه می تواند refinanced قبل از 2023 آزاد کردن برخی از پول نقد و کاهش بدهی های خود را پرداخت. اما که نمی خواهد ارائه به عنوان مقدار پس انداز به عنوان یک تشکیلات جدید بکار تجاری در سه سال است.

روزن بود که محوری در کنار هم قرار دادن ورزشگاه ایران گفت که هزینه های عمومی ایالات متحده در بانک ورزشگاه — از جمله بهره خواهد رها کردن حداقل 200 میلیون دلار یا حدود 22 درصد اگر قوه مقننه خاموش نگه می دارد.

که شبیه به آنچه اتفاق افتاده است در هدف زمینه که در آن یک ballpark فروش مالیات وضع شده توسط Hennepin County, به نظر می رسد آماده به پرداخت این شهرستان 350 میلیون دلار سهم از $555 میلیون ballpark توسط 2026 — 11 سال زود است.

روزن گفت: او در حال حاضر صحبت با وایکینگ ها و در نظر دارد به بحث در مورد این طرح با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz هفته آینده.

مدیریت دولتی و بودجه کمیساریای مایرون فرانس گفت: او یک حامی قوی از سالم حساب های بانک خواهد بود و با احتیاط از بهره برداری از آن برای یک برنامه یا پروژه ای که می توانست هزینه های آینده. اگر چه این صندوق صدا در حال حاضر این کشور و دولت آینده اقتصادی نامشخص است, او گفت:.

“رکود اقتصادی در مرکز شهر می تواند تاثیر بسیار زیادی” در, درآمد, Frans گفت. “این دلیل دیگری است که به هر گونه اقدام.”

اما او اذعان کرد آن را سخت برای سیاستگذاران برای دیدن پول و آن را لمس نمی کند.

“است که یک فشار ثابت” او گفت:, و اضافه کرد: “یکی از دلایلی که ما تا به حال مازاد پس از توليد است که ما نمی افراط کردن.”

روزن گفت که انتظار تا 2023 در نهایت آزاد کردن پول بیشتر برای پروژه ها از جاده ها و پل ها به اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است. “اجازه دهید آن را قدیمی,” او گفت: “و ما می توانیم به یک نتیجه نهایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su