گروه های معترض با پلیس خشونت COVID-19 مستند خود را ببینید, جولای 4, بن بست در دولت کاپیتول متفاوت

هنگامی که دو تظاهرات همگرا در دولت و کنگره در چهارم ژوئیه بن بست بود و شاید اجتناب ناپذیر است.

صدها نفر جمع شده بودند در روز شنبه برای استقلال روز, tailgate و “متمم اول قانون اساسی اعتراض” علیه مداوم محدودیت بیش از COVID-19. آنها با افتخار نمایش داده می شود خود سلاح گرم ورزش خود را متمم دوم حقوق به عنوان به خوبی.

اما تفنگ بسته در پشت خود و holstered اسلحه به سرعت تبدیل به یک نمایش از زور و تهدید ممکن است از خشونت است. یکی دیگر از جمعیت نزدیک بود در تقاضای پایان دادن به خشونت های پلیس. آنها راهپیمایی به کنگره به عنوان آنها را برای بسیاری از شب قبل از تماس برای عدالت از طریق چهره خود را با ماسک و تجارت روز را جشن قرمز و سفید و آبی برای یادآوری ،

اعضای هر دو جمعیت گفت: آنها احساس تهدید به راهپیمایان ملاقات مسلح مجلس با اجرای قانون تا حد زیادی خارج از دید.

شب به پایان رسید بدون حادثه و وزارت امنیت عمومی گفت: پنج گارد و یک کاپیتان وظیفه بودند در کنگره مرکز. اما برای برخی از, این, حداقل, حضور پلیس در مقایسه با محاصره خیابان ها و شورش دنده چادری پلیس از گذشته تظاهرات نشان داد که همه گروه ها به همان اندازه محافظت می شود.

ویدئو نشان می دهد که زن را تهدید به شلیک به معترضان

کامیل جانسون راهپیمایی به کنگره با حداقل 150 نفر دیگر در اعتراض به خشونت پلیس و خواهان عدالت برای خاکسپاری ارتش ایالات متحده Spc. ونسا Guillen. او در زمان فیلم بر روی تلفن همراه خود را به عنوان یک زن در تظاهرات لود یک مجله در تفنگ برداشته آن قرار می گیرد و انگشت بر ماشه.

در جانسون ویدئو زن خود را نگه می دارد تفنگ با هر دو دست بلند کردن آن را در ارتفاع قفسه سینه اما اشاره به آن در این جمعیت به عنوان یک گروه کر از “قدرت مردم” هوا را پر می کند. او دارای تفنگ حدود 90 ثانیه و سپس کاهش آن و وارد ماشین او گفت: “آیا شما می خواهید برای دریافت (expletive) شات؟”

آریزونا جمهوری تلاش برای رسیدن به زن در ویدئو, اما او در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دیگران در متمم اول قانون اساسی اعتراض عینک ضد گلوله جلیقه یا تفنگ بزرگ در سراسر بدن خود را. یک زن خود را مطرح انگشت وسط در غیر مسلح معترضان سپس چنگ یک تپانچه را در کمر خود را با توجه به یکی دیگر از ویدئو های گرفته شده توسط جانسون.

“آنها فقط نگاه مانند آنها به دنبال بهانه ای برای استفاده از اسلحه های خود را علیه ما” جانسون گفت: آریزونا جمهوری خواستار سلاح های “مضحک” و غیر ضروری است.

“ما همه غیر مسلح معترض فقط مانند شما هستند و شما با یک تفنگ لود در آماده” او گفت:.

کاندیدای سنا: ما به آنهایی که مورد آزار و اذیت گرفتن در کنگره

دانیل مک کارتی که در حال اجرا است برای آمریکا در ماه اوت و که کمپین کمک به ترویج متمم اول قانون اساسی درب عقب اتومبیل و اعتراض گفت: حامیان سیاه زندگی ماده در حرکت بودند در واقع آنهایی که آزار آنچه که او به عنوان یک گردهمایی مسالمت آمیز از خانواده ها است.

“این Antifa عنصر — شما می توانید آنها را هر آنچه شما می خواهید وجود دارد مردم وجود دارد که در تلاش بودند به مختل چهارم ژوئیه” مک کارتی گفت. او ادعا کرد که جمعیت معترضان احاطه شده اتومبیل خود را جلوگیری از آنها را از خروج از پارکینگ به آنها فریاد می زدند و شعار می دادند.

مک کارتی گفت: “با در نظر گرفتن احتیاط به همراه خود اسلحه گرم است که تنها حس مشترک” برای افرادی که حضور خود را در رویداد اخیر با توجه به “شورش و غارت” در سراسر منطقه ققنوس. آریزونا باز است-حمل دولت و کنگره گروه بودند و در حقوق قانونی خود برای حمل سلاح گرم است.

تظاهرات علیه خشونت پلیس آغاز شد که در اواخر ماه ممکن است, اما تا حد زیادی باقی مانده مسالمت آمیز است.

به جای brandishing سلاح های خود را مک کارتی گفت: از شرکت کنندگان “آنچه من دیدم این بود که مقدار زیادی از خویشتن داری از میهن پرستان فقط در تلاش برای لذت بردن از چهارم جولای.”

“من هرگز هر کسی را تشویق به تهدید و یا تلاش برای تهدید کسی را با اسلحه گرم” مک کارتی گفت. “من فکر می کنم آن روز غم انگیز در امریکا است که در چهارم ژوئیه کودکان و خانواده ها باید به نگرانی در مورد اینکه در دولت خود کنگره”.

تصویری: پلیس با انتشار تصویری از کشنده تیراندازی پلیس در Maryvale

W. E. افزایش رهبر: این اولین بار ما رو مسلح ضد معترضان

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و گسترده تر مبارزه برای عدالت نژادی اغلب دیده می شود توسط پلیس و تماشاگران به عنوان تهدید لی گفت: Percy مسیحی — حتی هنگامی که این گروه به طور کامل غیر مسلح. مسیحی کمک کرده است سازماندهی اعتراضات مداوم با رهبران دیگر در W. E. افزایش پروژه.

“تصور کنید اگر ما می آیند (مسلح) همان راه که آنها می آیند به سمت ما,” او گفت: “صدای او خشن از اعتراض دو شب در یک ردیف. “وجود خواهد داشت داد و بیداد, در کل این دولت است.”

یک رهبر با W. E. رو به افزایش بود و مجهز به یک تپانچه در شنبه مسیحی گفت: اما سازمان دهندگان را تشویق کنید سلاح ها و به طور مستمر موعظه خشونت در حوادث.

“ما امنیت مردم است. ما همه امنیت” مسیحی گفت. “وجود دارد قدرت در اعداد است.”

هنوز خط از سلاح های تهدید آمیز به او: این اولین بار در طول هفته از تظاهرات که او می خواهم دیده می شود یک مخالف مسلح.

مسیحی گفت که او آگاه گروه دیگری خواهد بود در کنگره زمانی که او در ماه مارس و رویارویی تعجب برانگیز بود. او به نام low-profile حضور پلیس “تکان دهنده” به عنوان دو گروه آمد سر به سر.

DPS: مردم با اسلحه در کنگره جدید نیست

وزارت امنیت عمومی متهم شده است با اجرای قانون در کنگره به دلایل و سخنگوی Sgt. Kameron لی گفت: سربازان بودند نظارت بر وضعیت در روز شنبه. گروه اعزام سربازان اضافی — 10 بودند در حالت آماده به کار — به مساحت هنگام رویارویی به نظر می رسید به احتمال زیاد او گفت:.

گذشته تظاهرات اغلب کشیده شده و پنج بار به عنوان بسیاری از افسران و ناوگان ماشین پلیس حتی زمانی که هیچ سلاح حاضر بودند.

وقتی پرسیده شد که در مورد خطر لود اسلحه لی اشاره کرد این گروه موفق شده است در ساخت مطمئن شوید که هر کسی که سلاح گرم به ارمغان می آورد به کنگره است آگاه از قوانین.

“حضور شهروندان حمل سلاح گرم در ایالت آریزونا کنگره هیچ چیز جدید است,” او گفت:. با توجه به لی DPS نیز مشغول به کار با Phoenix پلیس به معترضان اجازه می دهد به ترک پایتخت پارکینگ و ابلاغ با اعتراض گروهها “درخواست آنها را به ورزش داری.”

نه جانسون و نه مسیحی به یاد می آورد با دیدن هر افسران, اما, و هر دو گفت: این جمعیت از بین می رود و بدون گروه مداخله.

مسیحی گروهی از معترضان اغلب دوری پلیس در حوادث — “ما نمی خواهیم آنها را امتحان کنید به ما بگویید که چه کاری انجام دهید و یا به کجا بروید,” او گفت: — اما چهارم جولای, رویداد, احساس متفاوت, او گفت:.

هنگامی که تهدید خطر به نظر می رسید واقعی او در بیهوده برای نشانه آن است که یک قدرت خواهد محافظت از آنها را اگر از کار اخراج شدند عکس.

برای یک آژانس سوگند به محافظت از تمام مردم او گفت: “شما فکر می کنم که هنگامی که ما در حال تهدید و مرعوب در اموال عمومی است که آنها را به دست خود می آیند و مطمئن شوید که همه خوب بود.”

رسیدن به خبرنگاران در [email protected] و یا در [email protected] پیدا کردن آنها را در توییتر @helenwieffering یا @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de