گروه تظاهرات خارج ققنوس یخ در حمایت از IF پیش از حکم دادگاه عالی

یک گروه کوچک از مردم جمع آوری شده برای تجمع در روز چهارشنبه در مرکز شهر فینیکس به تماس در دیوان عالی ایالات متحده برای حفاظت از اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه.

IF یک سیاست ایجاد شده در ژوئن 2012 پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما. از آن محافظت واجد شرایط مهاجرت جوانان که وارد آمریکا با پدر و مادر یا قیم اما رشد کرده در کشور و شناخته شده آن را به عنوان تنها خانه خود.

این برنامه منقضی می شود هر دو سال باید تمدید شود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مخالف است. ایالات متحده حکم دادگاه عالی در برنامه DACA انتظار می رود که این بهار.

این تجمع در روز چهارشنبه صورت گرفت حدود 4:30 بعد از ظهر در خارج از دفاتر مهاجرت به ایالات متحده و گمرک و آریزونا دادستان کل در نزدیکی خیابان مرکزی و مک داول جاده ها است.

آن را سازماندهی شده توسط Arizona Dream Act ائتلاف آریزونا یهودیان برای عدالت و مستند نشده دانش آموزان برای آموزش و پرورش حقوق صاحبان سهام با توجه به ائتلاف مدیر اجرایی کارینا رویز.

“ما می خواهیم به ارسال پیام است که برای مهاجران خانه ما است و ما نمی خواهیم به پاره پاره و دور از آن,” او گفت:.

رویز گفت: Arizona Republic قبل از این تجمع آغاز شد که آنها امید را توجه به IF گیرندگان در آریزونا که می تواند تاثیر منفی می گذارد اگر دیوان عالی ایالات متحده تصمیم می گیرد برای پایان دادن به این برنامه.

حدود 25,000 IF گیرنده — اغلب به عنوان “خیال” — آیا در آریزونا زندگی می کنند.

“ما فقط می خواهم به انجام این عمل طوری که دیوان عالی کشور می داند که در آریزونا IF گیرندگان بسیار نگران هستند که اگر آنها تصمیم به کنار با تهمت و دولت او برای پایان دادن به برنامه DACA که قصد ترک ما را آسیب پذیر برای اخراج” رویز گفت.

“در وسط این همه گیر که می خواهم وحشتناک بود و من حتی نمی توانید تصور کنید,” او ادامه داد. “بسیاری از مردم در حال حاضر شغل خود را از دست (و) در جهت پیدا کردن شغل دیگری شما نیاز به اجازه کار پس از آن می گذرد تواند ویرانگر اگر آنها تصمیم به پایان دادن به برنامه است.”

با توجه به نگرانی های جدید coronavirus آن برنامه ریزی شده بود به یک 30 دقیقه ای کاروان که در آن شرکت کنندگان دور بلوک در حالی که بوق می زدند و شعار رویز گفت. اما یک گروه از حداقل ده دو به پایان رسید تا با جمع آوری آیات در یک پارکینگ در خارج از دفاتر.

رویز توضیح داد که آنها شامل دولت و دادستانی کل در این تجمع به دلیل دادستان کل علامت Brnovich پیوست کوتاهی amicus درخواست دادگاه عالی اجازه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای خاتمه دادن به برنامه DACA.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de