گروه تظاهرات در نزدیکی Ducey را دره بهشت خانه ای برای ققنوس پلیس تیراندازی قربانی

چند ده معترضان جمع شده بودند در جاده و نزدیک به رژیم صهیونیستی است. mlb بهشت ولی صفحه اصلی شنبه شب به تقاضا پاسخ در پلیس قتل جیمز “جی” پورتر گارسیا.

“این است که در مورد عدالت و برابری و حقوق بشر گفت:” کریستن “شاعر” برد یکی از معترضان.

ققنوس پلیس کشته گارسیا, 28 در چهارم جولای در حالی که او نشسته در یک وسیله نقلیه پارک شده در جلوی خانه, یک غرب ققنوس خانه.

ققنوس رئیس پلیس Jeri ویلیامز اعلام کرد که او در FBI برای انجام یک حقوق مدنی بررسی تیراندازی و گفت: اداره پلیس را انتشار بر روی بدن فیلم دوربین در عرض 10 تا 14 روز از تیراندازی پلیس به یک تغییر از 45 روز صبر کنید یک سیاست او در جای خود قرار داده در سال گذشته است.

سومین شب از اعتراضات برای گارسیا

معترضان شعار می دادند “عدالت برای چه کسی ؟ جیمز گارسیا!” خارج از دروازه مسدود کردن دسترسی به جاده های منتهی به Ducey خانه در نزدیکی لینکلن درایو و 56 خیابان.

“حتی اگر این اتفاق می افتد در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع و جوامع دیگر هستند که فقیر و لازم نیست تا آنجا که همه آنها هنوز هم باید مراقبت و ما نیاز به اجازه دهید صدای ما شنیده می شود حتی در اینجا نه فقط در محله های ما اما در خارج وجود دارد در محله خود” برد گفت.

این سومین شب متوالی تظاهرات برای گارسیا. چند ده نفر اعتراض خارج از حوزه پلیس در Maryvale یکشنبه شب و بیش از 100 برگزار شد دوشنبه شب زنده داری در جلوی خانه که در آن گارسیا کشته شد.

معترضان روز سه شنبه نیز خواسته ققنوس پلیس به انتشار بدن دوربین تصویری از تیراندازی.

SUV حملات متعدد معترضان

این گروه در روز سه شنبه اعتراض مسدود و ترافیک در این منطقه در نزدیکی Ducey خانه برای حدود سه ساعت است. یک تعداد انگشت شماری از خودروهای پلیس در منطقه بودند نزدیک شد.

در یک نقطه معترضان مسدود SUV رانندگی در این منطقه است. راننده را متوقف و سپس شروع به رانندگی هنگامی که معترضان تکیه روی کاپوت ماشین در حالی که مردم در نزدیکی فریاد زد با توجه به تصویری از 12 اخبار.

دره بهشت, اداره پلیس, سخنگوی فرمانده مایکل کول گفت: این اداره در حال بررسی این حادثه با خودرو به طوری که او نمی تواند اظهار نظر در مورد آن.

با توجه به برد و لی پرسی مسیحی یکی دیگر از تظاهر کنندگان به ده ها تن از معترضان آمد و با هم در همبستگی برای محافظت از کسی که در جاده ها در حالی که خودرو شروع به سرعت بخشیدن به.

“به عنوان یک خانواده به عنوان یک واحد ما رو کنار که فرد همه ما گرد هم آمدند و آنها اقدام به ضربه همه ما با وسیله نقلیه” برد گفت.

برد و مسیحی هر دو وابسته به W. E. افزایش پروژه یک گروه جدید است که سازمان بسیاری از تظاهرات از ماه ژوئن اما گفت: اعتراض بود و نه رسما با آن گروه. آن را ترویج در W. E. افزایش پروژه های کانال های رسانه های اجتماعی.

معترضان همچنین مسدود تقاطع در لینکلن درایو و 56 خیابان برای حدود 10 دقیقه قبل از پایان دادن به اعتراض و پراکنده.

“ما خسته از tokenism”

اخیرا معترضان در کشورهای دیگر نشان داده اند خارج از فرمانداران’ خانه. هزاران نفر در اعتراض خارج از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz عمارت ماه گذشته به عنوان بخشی از اعتراضات در پی مینیاپولیس پلیس به قتل جورج فلوید با توجه به استار تریبیون.

عکسبرداری از گارسیا که پلیس می گویند تفنگ داشتند و آن را مطرح سمت افسران باعث شد موج دیگری از اعتراض در مقابل اداره پلیس است که دارای میزان بالایی از تیراندازی در مقایسه با مشابه به اندازه یا بزرگتر شهرستانها.

“ما خسته از tokenism ما خسته از آنها پرتاب ما کمی چیپس و گفت: “در اینجا این را به شما خفه شو و این را به شما شاد’ گفت:” برد. “ما می خواهیم از حق دور-ism همانطور که در ما می خواهیم آنها را به واقع انجام کاری در مورد همه چیز و بلافاصله زمانی که چیزی اتفاق می افتد.”

Ducey را سخنگویان بلافاصله پاسخ به آریزونا جمهوری درخواست برای نظر.

Arizona Republic خبرنگار Uriel گارسیا کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de