یک گروه از مردم در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی اردوگاه در خارج از جانبازان یادبود سالن بزرگ در روز سه شنبه بعد از ظهر — نزدیک به 30 ساعت قبل از درب ها را باز جلوتر از رئيس جمهور تجمع در شب چهارشنبه.

برای اولین بار در خط ماریو استرادا که سفر به ققنوس از کالیفرنیا پیش از این تجمع است. تیموتی باند گفت: او اول آمد به محل صبح روز دوشنبه اما پس از تحقق هیچ یک را آغاز کرده بود کمپینگ هنوز تصمیم به ترک و بازگشت جمعه.

او گفت که او آماده شد هر چند به اردوگاه بیش از 48 ساعت به گوش رئیس جمهور صحبت می کنند.

“این خیلی مهم است,” او گفت:. “من یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن برای سال, و من فقط می تواند آن را از دست ندهید. ما باید برای نشان دادن حمایت از ما به این دلیل که چپ است که قطعا نشان دادن آنهاست بنابراین ما باید برای مطابقت با آن است.”

پیوند گفت که او و دیگران کمپینگ در خارج از محل برگزاری تا به حال با یکدیگر متصل شدند و “مثل یک خانواده” اشاره به تنوع گروهی که جمع شده بودند.

“در این مقطع — همجنس باز, سکس از کون, لاتینی, سفید — ما همه خانواده ما همه دوستان در اینجا در حال حاضر و احتمالا دوستان مادام العمر,” او گفت:.

همجنسگرایان و حامیان میان برای اولین بار در خط

Estrada, که گفت که او همجنسگرا است گفت: او معتقد است که رئیس جمهور پشتیبانی از جامعه همجنسگرایان به عنوان به خوبی به عنوان دیگر جمعیت اقلیت. او اضافه کرد که کسانی که بر این باورند که رئیس جمهور است و تفرقه هستند که از یک “محل جهل.”

“او دارای سابقه ای طولانی در دفاع از آمریکایی ها و ارزش های آمریکایی و قرار دادن کشور خود و پیش از خود و به همین دلیل وجود این تصور غلط” او گفت:. “هنگامی که او رئیس جمهور شد, رسانه ها می خواستم به نوبه خود آن را در او را و اگر شما دروغ به اندازه کافی بلند و اغلب به اندازه کافی مردم شروع به آن اعتقاد دارند.”

Estrada گفت که او امیدوار به شنیدن یک “امریکا و اولین پیام” رئیس جمهور در این تجمع است.

او امیدوار است که بیشتر مردم اذعان خواهد کرد که تنوع در میان تهمت حامیان.

“همجنسگرایان برای مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد,” او گفت:. “ما در اینجا ما می رویم هر کجا و ما در اینجا به خرد روایت.”

سارا Lether, 34, همچنین, آمد, به ققنوس از کالیفرنیا با داشتن قبلا رفته به لاس وگاس رالی در سال 2018 است.

“او تنها رئیس جمهور در طول عمر من است که من تا کنون احساس کرده است به نمایندگی از ما به عنوان یک جامعه و یک ملت و یک کشور را در مجموع” Lether گفت.

Lether گفت که او مدیریت یک کافی شاپ در لس آنجلس و گریه او به عنوان صحبت در مورد چگونه او را احساس نمی کند او می تواند پوشیدن pro-مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه یا پیراهن در کالیفرنیا به دلیل پتانسیل برای آزار و اذیت.

“من هرگز فکر نمی کردم که من رشد می کنند تا در یک محل که در آن من نمی تواند پوشیدن یک کلاه بیس بال از چیزی که من خوشم نمی تواند پوشیدن تی شرت از چیزی است که من دوست داشتم,” او گفت:. “من فکر می کنم آنچه بیشتر تفرقه است و از طرف دیگر تلاش به همه بگویید که این تهمت که تفرقه.”

Lether گفت: با وجود پتانسیل و آزار و تهمت حامیان چهره در, کسانی که به رئیس جمهور هستند انرژی تر از همیشه به انتخابات بافندگی نزدیکتر است.

“من فقط به فقط بخشی از آنچه در جریان است,” او گفت:. “ما برنده تبرئه و در حال حاضر من احساس می کنم ما در حال رفتن به 2020 و آن را فقط مانند حرکت است و دور تا. من هیجان زده برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد بعدی.”

بسیاری از طرفداران که از کالیفرنیا و همچنین رفتن به وگاس رالی

بلیک Marnell که عینک “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه همراه با تطبیق آجر-نسخه قابل چاپ کت و کراوات در مرجع به رئیس جمهور قول به “ساخت دیوار” بود و در خط دوم.

او در زمان هفته و سفر از کالیفرنیا به ققنوس و اضافه کرد که او نیز با حضور رئیس جمهور وگاس تجمع در روز جمعه.

“من در طول راه آموخته ام که زمانی که شما صرف در خط و افرادی که شما را ملاقات پیش از این تجمع چیزی است که من لذت بردن از تقریبا به اندازه واقعی رالی خود را,” او گفت:.

Marnell گفت که او نه یک ثبت نام رای دهندگان و پس از آن نه رای برای رئیس جمهور در سال 2016 گفت که آخرین بار او رای داده بود و در سال 1984 برای رونالد ریگان.

که رفتن به تغییر در 2020, او گفت:.

مانند دیگران ایستاده در خط Marnell رد اعتقادات است که رئیس جمهور این است که “تفرقه” و گفت که او معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن “به ارمغان می آورد مردم با هم” به خاطر او است که باعث بسیاری از افرادی که قبلا علاقه مند به سیاست به درگیر شدن.

“من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که لفاظی می کند برجسته بخش که در حال حاضر وجود دارد — من باور نمی کنم که آن را به ایجاد بخش های جدید,” او گفت:. “من فکر می کنم که او بسیار صریح است که ما به عنوان آمریکایی ها استفاده می شود به در سیاستمداران – ما در حال استفاده نمی شود به مردم ما گفتن حقیقت است.”

مانند Estrada Marnell گفت که او امیدوار کلیشه ها در مورد تهمت هواداران خواهد بود کنار.

“من امیدوارم که وجود ندارد مردم وجود دارد که این باور است که ما هنوز همه زن ستیزی سفید supremacists و چیزهایی مانند که چون ما نمی,” او گفت:. “فقط ما مردم مثل آنها مثل شما و ما ممکن است توافق در همه مسائل است اما ما نیاز به صحبت کردن با یکدیگر و پیدا کردن زمینه های مشترک است.”

Marnell گفت که او به حمایت از رئیس جمهور خروج ایالات متحده از پاریس آب و هوا توافق و مشارکت ترانس پاسیفیک گفت که “عملکرد امریکا را رئیس جمهور باید برای قرار دادن آمریکا برای اولین بار.”

تمایل به احاطه تهمت حامیان

سوزان Fairbrother گفت که او مایل به انتظار در خط برای ساعت ها در پایان برای رئیس جمهور به دلیل “او آنقدر ما را به جهانی بهتر و امن تر است.”

“او قربانی بسیار برای ما,” او گفت:. “خانواده او قرار داده خود را کنار گذاشته به نوعی از راست برخی از چیزهایی که در کشور ما. از نظر ما نظامی قوی تر از نظر برخی فساد در باتلاق… ساختمان دیوار بنابراین ما در حال محافظت می شود بنابراین مردم می توانند مودبانه از طریق دروازه.”

Fairbrother اندرز رسانه ها برای چه او را به عنوان یک ناعادلانه تصویر از رئیس جمهور و حامیان او به طور خاص گفت که “هیچ کس تا به حال او را به نام یک نژادپرست” تا سال 2016 انتخابات.

“این است که انسان نمی نژادپرستانه – وجود دارد هیچ چیز نژادپرستانه در مورد Donald J. Trump,” او گفت:. “هرگز وجود دارد ، او شده است دوستان با آسیایی, او شده است دوستان با سیاه او شده است دوستان با اسپانیایی ها او به مردم – او به مرد مشترک است.”

Fairbrother گفت او امیدوار است که رئیس جمهور خواهد صحبت در مورد “هر چه را در قلب خود” در روز شنبه تجمع و اضافه کرد که اگر او می تواند راحت تر از خانه و کمپینگ پیش از این تجمع, او می خواست می شود احاطه شده توسط همکار تهمت حامیان.

“این فرصت عمر است و من نمی خواهم آن را از دست من می خواستم به او را قبل از او انتخاب مجدد” او گفت:. “من اعتماد به نفس او می خواهد دوباره انتخاب شود.”

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im