بد خلق حوصله آمریکایی مینمودم تحت اقامت-صفحه اصلی سفارش

معلوم شد از فنری قلعه ها و خانه عبادت مسدود شده و از کار و خرید و ناهار خوری خانه نشین آمریکایی ها شروع به نرم افزار تحت دستورات است که کارشناسان بهداشت و اصرار در نگه داشتن آنها را ایمن از جدید کروناویروس.

در کنتاکی فرماندار اندی Beshear تقاضا است که مسافران خود جدا منجر به یک چالش از دولت خود و دادستان کل. در ایلینوی نماینده دارن بیلی برنده حکم دادگاه معافیت او — و او به تنهایی — از دولت فاصله مقررات حاکم است که فرماندار J. B. پریتزکر به نام “یک سنت خطرناک.” Newark, New Jersey, پلیس صادر کرده اند 1,500 احضاریه به مردم هجوم دستور اجرایی در جمع آوری.

چه از طریق جهل و بی حوصلگی و یا زنده-رایگان-or-die سرپیچی برخی از آمریکایی ها در حال انتخاب این لحظه خاص به انجام هر آنچه در آن است که آنها معمولا انجام دهد. دیگران حکومت-پیروان محدود برای هفته ها در پایان در حال اجازه دادن به نگهبانان خود و ماسک خود را پایین و جعل یک رابطه جدید با خطر است.

“ما را مورد ضرب و شتم این بیماری نشده است و ما در حال رفتن به یک خط سخت و خط نگه دارید تا زمانی که ما انجام می دهیم این است که تنها راه برای بازگشت با خیال راحت” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه. این شهر استقرار 1,000 کارگران از جمله پلیس و آتش نشانان به موضوع احضار حمل جریمه و بازداشت و آشکار اجتماعی-فاصله متخلفان, او گفت:.

ایالات متحده با بیش از 1 میلیون coronavirus موارد و 61,000 مرگ و میر جهانی است که نقطه داغ. وجود ندارد و یک واکسن ویروس یا پادزهر, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تایید اجتماعی فاصله به سرعت شیوع. اما یک ملت تصور در یک چهره با کف دست زدن به سلطنت بریتانیا و کشت در مرزهای شپشو با خرس به یک مشکل با اجباری صف برای یک شات در جیره بندی کاغذ توالت و به طور فزاینده ای کمیاب در گوشت است.

مستند اعتراضات هماهنگ گروه های جناح راست را ویژه مردان در انقلاب tricorn کلاه — به عنوان به خوبی به عنوان تاکتیکی مدرن دنده و تفنگ. برخی فرمانداران در حال گوش دادن: در روز دوشنبه تقریبا نیمی از آمریکا را بازگشایی کسب و کار در برخی از مقیاس با وجود امکان تجدید شیوع است.

با توجه به بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی منتشر شد مارس 24, 80 درصد از آمریکایی ها پشتیبانی پناه دستورالعمل و همان درصد گفت: در ادامه می توانید آن را به ماندن در خانه به مدت حداقل یک ماه دیگر. هنوز طبیعت انسانی ما تساوی خارج و با هم بدون توجه به آنچه سیاست دیکته.

رنه گونزالس, 41, Jersey City, New Jersey, به رهبری به یک داروخانه در روز چهارشنبه با پوشیدن یک ماسک و عینک ایمنی “به دنبال مانند یک جانور,” او گفت: توسط تلفن. او می تواند مسئولیت رسیدگی به آن نوع از چیزی که او گفت: فقط به عنوان بخش دیگری از نگه داشتن شوهر و فرزندان — 12 و 10 و 8 سال — امن است. اما او تکان بود با یک تیتر و گفت که یک واکسن ممکن است در دسترس خواهد بود در ماه ژانویه است.

“که به تنهایی شما را از یک حمله هراس به دلیل ژانویه بهترین سناریو” گفت Gonzalez بنیانگذار Bambino آشپز یک بچه مدرسه پخت و پز.

او دولت, فرماندار, فیل مورفی است اجرا یک خط سخت و اشاره به متخلفان به عنوان “knuckleheads.” پلیس در نیوجرسی را با صدور احضاریه به مردم ستون به کودکان قلعه بادی فنری و boozing آن را در اطراف یک اتش بازی. در نیویورک با ملت ترین ویروس موارد پلیس روز شنبه با صدور احضاریه به 12 عزاداران در میان حدود 2,500 در حاخام حییم Mertz مراسم تشییع جنازه در یک محله بروکلین ضربه سخت Covid-19.

فرانک Farley, یک دانشگاه استاد روانشناسی گفت: بسیاری از آمریکایی ها “مقاومت در برابر قوانین بیرون آمدن اعتماد به نفس را تشکیل می دهند ذهن خود را و شکوفا در عرصه عدم قطعیت است.”

“این مردمی نیست آرزوی مرگ — آنها یک زندگی آرزو” Farley گفت: در یک ایمیل.

این یک ضربه که برخی ممکن است به رسمیت نمی شناسد در کمی نافرمانی مانند بازگرداندن پرستار بچه بوده یکی از راه مواد غذایی-فروشگاه راهرو و یا در حال حاضر برای fripperies در کسب و کار است که اجازه داده شده به باز باقی می ماند.

میشیگان و ورمونت دستور فروشگاه ها از جمله, خارج, Costco و هدف و نه فروش موارد غیر ضروری. اجلاس ایالت کلرادو در زمان مشابه مرحله به عنوان Howard County, Indiana که به استناد گزارش از کارکنان خرده فروشی “که شاهد مشتریان تجمع در فروشگاه زیرا آنها در خانه خسته و آمد به فروشگاه به فهرست و خرید فقط کالاهای غیرضروری باعث خطوط طولانی تر و بیشتر مردم در فروشگاه ها.”

دستکش مخملی

این مقاومت کنندگان باید قهرمانان خود. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر در مارس 17 خواست كه به “آزادی” ویرجینیا و میشیگان و مینه سوتا, ایالات تمام رهبری دموکراتیک فرمانداران. روز شنبه, Elon Musk, که, Fremont, California, کارخانه بسته شده پس مارس 24 پیوست نزاع با یک صدای جیر جیر: “رایگان امریکا در حال حاضر.”

فرمانداران باید برای کالیبره کردن روش که مخلوط اقناع و اجبار.

کالیفرنیا نگهداری آن خط ساحلی اقیانوس آرام باز اما توده frolics در پرتقال و ونتورا شهرستان در میان یک موج گرما جلب هزار و چراغ فرماندار گاوین Newsom به سواحل و پارک دولت موثر جمعه. این گردهمایی گفت: شد یک مثال از “آنچه نباید انجام داد.”

نیوجرسی در روز شنبه خواهد بازگشایی پارک های ایالتی و اجازه می دهد گلف بازان به عقب در دوره. اما برای برخی از, این کودک را نسبت به حالت عادی نیست و به اندازه کافی سریع و دادگاه پاسخ هستند.

صبح به خیر, قاضی

در کنتاکی سه نفر از اعضای یک کلیسای واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به جمع آوری حتی به عنوان ویروس موارد در کشور را صعود کرد. Beshear دموکراتیک فرماندار در 15 آوریل گفت: مجازی و رانندگی-در خدمات و گزینه های خواسته مردم “را انتخاب کنید یکی از نسخه های که نمی گسترش coronavirus.”

در یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه بیش از Beshear سفر محدودیت های جمهوری خواه دادستان کل دانیل کامرون تقسیم با او. “فراگیر دامنه از سفر بان کی مون اگر چپ بدون کنترل ایجاد یک سنت خطرناک,” کامرون در بیانیه ای گفت.

فرماندار ایلینوی پریتزکر شده است یک هدف خاص, حتی اگر شروع جمعه خود را اصلاح منظور اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار مانند مراکز باغ و زمین های گلف به بازگشایی شده است. طرح دعوی در دادگاه واصل جمعه توسط دولت نماینده جان Cabello به چالش کشیده اقامت خود-صفحه اصلی سفارشات و جداگانه مورد مدار قاضی دادگاه این هفته به بیلی Cabello را همکار مجلس, معافیت موقت.

روز پنج شنبه یک کلیسا شکایت کرد پریتزکر این ادعا که او در آن نقض متمم اول قانون اساسی, حقوق و همچنین اشاره کرد که برخی از کلانترها امتناع از اجرای فاصله گرفتن سفارشات.

“ما خواسته ایم همه به انجام کار درست” پریتزکر گفت.

تظاهرکنندگان که طرف با نمایندگان مجلس در حال برنامه ریزی برای تجمع روز شنبه در شیکاگو که در آن ویروس مورد رای دادن را آغاز کرده است صاف. شهردار لری Lightfoot روز چهارشنبه گفت: اکثریت قریب به اتفاق ساکنان پیگیری سفارشات اما گفت: “اقدام قاطع برای تنظیم روشن تن” ممکن است لازم باشد برای حفظ طبیعت انسان در چک.

“اگر ما فقط آن را پرتاب تا برای grabs سپس خدا به ما کمک کند” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de