نقطه سبز تحقیقات آغاز شده توسط سابق لوئیزیانا دادستان کل: کان Swick & Foti, LLC بررسی افسران و مدیران نقطه سبز شرکت – GDOT

NEW ORLEANS, مارس 27 سال 2020 /PRNewswire/ — دادستان سابق کل لوئیزیانا, Charles C. Foti جونیور, Esq., یک شریک در قانون شرکت از کان Swick & Foti, LLC (“KSF”) اعلام کرد که KSF آغاز شده است و رسیدگی به نقطه سبز شرکت (NYSE: GDOT).

در مارس 8, 2019, شرکت فاش یک “فرسایش در این شماره از میراث خط تولید غیر مستقیم سپرده حساب فعال” است که استراتژی خود را “برای جذب ارزش بالا در دراز مدت مشتریان” در هزینه کم ارزش مشتریان تا به حال تاثیر منفی عملکرد و 60 میلیون دلار سرمایه گذاری “با هدف به شدت بازاریابی محصولات جدید ما.” در اوت 8 2019 شرکت نا امید سرمایه گذاران هنگامی که آن را افشا آن 2Q2019 نتایج از جمله کاهش درآمد ارشاد به دلیل “شتاب در کاهش فروش واحد در میراث ما کارت اعتباری خط محصول همراه با یک بعد از انتظار اندازی جدید و محدود محصول است.” سپس در نوامبر 7, 2019, این شرکت اعلام کرد 3Q2019 نتایج از جمله کاهش مداوم در آن فعال مصرف کننده کسب و کار از حدود 620,000 حساب. سرانجام در تاریخ 18 دسامبر 2019شرکت فاش خروج از هر دو مدیر ارشد اجرایی و رئیس امور مالی.

پس از آن این شرکت و برخی از مدیران اجرایی آن شد شکایت کرد و در یک اوراق بهادار دعوی در دادگاه اقدام کلاس, شارژ آنها را با شکست به افشای مواد اطلاعات در طول دوره کلاس نقض قوانین اوراق بهادار فدرال.

KSF بررسی است که با تمرکز بر این که آیا نقطه سبز افسران و/یا مدیران خود را نقض وظایف امانتی به نقطه سبز را به سهامداران و یا در غیر این صورت نقض دولت یا قوانین فدرال است.

اگر شما از اطلاعات است که کمک خواهد KSF در آن بررسی شده اند و یا در دراز مدت دارنده Green Dot سهام و می خواهم به بحث در مورد حقوق قانونی خود را, شما ممکن است بدون تعهد یا هزینه به شما تماس بگیرید تلفن رایگان در 1-877-515-1850 یا ایمیل KSF شریک مدیریت لوئیس کان (لوئیس.kah[email protected]) و یا بازدید https://www.ksfcounsel.com/cases/nyse-gdot/ برای کسب اطلاعات بیشتر.

در مورد کان Swick & Foti, LLC

KSF که همکاران عبارتند از سابق لوئیزیانا دادستان کل Charles C. Foti جونیوریکی از برتر کشور بوتیک دادخواهی اوراق بهادار شرکت های حقوقی. KSF در خدمت انواع مشتریان – از جمله سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی و مدیران و سرمایه گذاران خرده فروشی – در به دنبال بهبود برای سرمایه گذاری ضرر و زیان ناشی از تخلف یا تخلفات توسط عموم شرکت های معامله. KSF دفاتر در نیویورک, کالیفرنیا و لوئیزیانا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد KSF, شما ممکن است بازدید www.ksfcounsel.com.

تماس با ما:

کان Swick & Foti, LLC
لوئیس کانشریک مدیریت
[email protected]
1-877-515-1850
1100 Poydras خیابان سوئیت 3200
New Orleans, LA 70163

منبع کان Swick & Foti, LLC

لینک های مرتبط

https://www.ksfcounsel.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de