بزرگ مهاجرت معکوس به عنوان سیاه پوستان به جنوب

مهاجرت از شمال شرقی و دیگر عدم مناطق شهری در حال معکوس شدن روند مهاجرت بزرگ از جنوب عمیق سیاه پوست آمریکایی ان بی سی نیوز گزارش.

“جرم شکسته محله و عدم مدارس در شمال برانگیخته اند آنچه که کارشناسان بزرگ مهاجرت معکوس: آمریکایی های سیاه و سفید در حال حرکت به سمت جنوب در افزایش تعداد” می نویسد: NBC Rehema الیس.

سیاه پوستان از نقل مکان به مناطق شمالی در اوایل 1900s به دنبال کار و به دور از نژاد پرستی در هر گزارش.

در حال حاضر با کسانی که در زمینه مبارزه با از دست دادن شغل به ویژه تولید در مناطق شهری از زنگ کمربند متحده آمریکایی های سیاه و سفید در حال حرکت به سمت جنوب.

NBC گزارش شامل یک داستان از یک کارآفرین که نقل مکان کرد و شرکت خود را از دره سیلیکون به آتلانتا چون او عدم جذب افراد علاقه مند در حال حرکت به پالو آلتو کالیفرنیا گفت: هزینه های زندگی و تنوع جنوب در حال جذاب تر است.

“من در شیکاگو که یکی از مهمترین تفکیک شهرستانها در کشور, بنابراین من می خواهم به بخشی از این جنبش است که می گوید: “این محل برای کارآفرینان و هیجان و حمایت از یکدیگر” زن گفت: NBC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>