دهلی نو, آوریل 1 2020 /PRNewswire/ — یادگیری بزرگ یکی از آسیا را پیشرو و یا یکی از فروشندگان پیشرو جهانی بازیکنان با زبان آموزان از 140 کشور, امروز راه اندازی شد ‘یادگیری بزرگ آکادمی’ یک مخزن آنلاین است که ارائه می دهد بیش از 300 ساعت با کیفیت بالا ساختار محتوای یادگیری در سراسر 40 دوره های متمرکز در حرفه ای مهارت های انتقادی. بزرگ آکادمی آموزش پیش بینی شده است برای ارائه به دانش آموزان و کار حرفه ای یک نقطه شروع برای شروع خود را upskilling سفر. بالا دوره های ارائه شده در آکادمی شامل تجزیه و تحلیل ترافیک برنامه نویسی, علوم اطلاعات, هوش مصنوعی, یادگیری ماشین, Cloud Computing, بازاریابی دیجیتال, داده های بزرگ و کسب و کار سرمایه گذاری. در اتمام هر دوره زبان آموزان را نیز دریافت گواهی پایان از یادگیری است.

بزرگ آموزش آکادمی ارائه می دهد مبتدی و سطح متوسط دوره آموزشی در این حوزه آمیخته با صنعت مورد مطالعات هفتگی جلسات زندگی می کنند و حرفه ای آماده سازی مواد. دوره های آموزشی ارائه خواهد شد آموزان یک عطر و طعم از آنچه که یادگیری هر مهارت عمیقا مستلزم خواهد شد و کمک به آنها در نمودار یک مسیر شغلی با توجه به منافع خود.

LinkedIn در حال ظهور است شغل گزارش برای سال 2020 نیز قرار می دهد “هوش مصنوعی متخصص” و “دانشمند داده” در بالای ظهور مشاغل لیست با بیش از 74 درصد و 34 درصد رشد استخدام در طول چهار سال گذشته است. حتی پس هر دو این زمینه آمده نسبتا بالا نوار ورود و خود را با مهارت های تخصصی خوشه. این نشان می دهد که این ایده از upskilling در عصر جدید مهارت های هنوز نفوذ عمیق به اندازه کافی وقتی که می آید به دانشجویان و کار حرفه ای است. با یادگیری آکادمی یادگیری بزرگ است که تلاش برای تغییر این کار را با ارائه آنها را به یک طعم و مزه از چه upskilling می تواند برای آنها کار می کنند. ارزش کسب و کار ایجاد شده توسط هوش مصنوعی است که انتظار می رود برای رسیدن به $3.9 تریلیون دلار تا سال 2022 به گفته گارتنر (2018).

دانشکده ارائه این دوره ها شامل آموزش بزرگ برنده جایزه علمی و پیشرو در صنعت پزشکان. دوره پوشش مفهومی درک درستی از موضوع ابزارها و تکنیک های معمول استفاده می شود و استفاده از این فن آوری در سراسر یک میزبان از صنایع ارائه به دانش آموزان 360 درجه مشاهده هر موضوع آنها را انتخاب کنید به مطالعه.

موهان Lakhamrajuبنیانگذار و مدیر عامل شرکت بزرگ آموزش گفت: “عالی آموزش آکادمی هدف این است که برای همه ارائه فرصت برای توسعه حرفه ای مهارت های انتقادی مربوط به این عصر دیجیتال. آن را فراهم می کند دسترسی به کیفیت دوره های آموزشی توسعه یافته و تحویل داده شده توسط برنده جایزه, اعضای هیات علمی که مدافعان در زمینه های مربوطه خود را. این ابتکار بخشی جدایی ناپذیر از باور ما این است که هر کس مایل به قرار دادن در تلاش مورد نیاز برای یادگیری باید دسترسی به بهترین فرصت های یادگیری ممکن است بدون در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی خود را. ما را تشویق به کار حرفه ای و دانش آموزان را به استفاده از یادگیری آکادمی را بیشتر از شرایط حال حاضر و آماده برای سرعت بخشیدن به حرفه خود را در آینده است.”

در مورد یادگیری بزرگ

یادگیری بزرگ است هند منجر حرفه ای شرکت یادگیری با تمرکز بر upskilling کار حرفه ای و دانش آموزان است.

برای اطلاعات بیشتر-https://www.mygreatlearning.com/utm_source=date&utm_medium=link&utm_campaign=نام تجاری

منبع یادگیری بزرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de