قدردانی گراب به صورت محلی روزمره قهرمانان #WeKneadYou

کلیولند, مارس 14 سال 2020 /PRNewswire/ — Austin شرکت پشتیبانی BEMA را #WeKneadYou کمپین با ارائه وعده های غذایی به محلی مراقبت از سالمند امکانات و Cuyahoga County هیئت مدیره بهداشت و درمان در چهار شنبه, مارس 18 و پنج شنبه, مارس 19 سال 2020.

BEMA (نانوایی تولید کنندگان تجهیزات و Allieds) is an international non-profit انجمن تجارت به نمایندگی پیشرو شیرینی و مواد غذایی تجهیزات تولید کنندگان و تامین کنندگان. از طریق خود #WeKneadYou کمپین BEMA درگیر شدن با اعضای خود را برای حمایت از رستوران های محلی با ارائه وعده های غذایی به خط مقدم روزمره قهرمانان. برای هر عضو شرکت کننده در این کمپین BEMA اهدا خواهد شد $500 به تغذیه امریکا بزرگترین کشور داخلی گرسنگی-سازمان امداد.

Austin شرکت خرید غذا از مال شما واقعا Firehouse جایگزینهای و ادوین نانوایی و ارائه خواهد شد به کنزینگتون مرکز مراقبت از آنا ماریا از شفق قطبی, Snowmass روستای Willoughby, اسلوونیایی خانه در اقلیدسو Cuyahoga County هیئت مدیره بهداشت و درمان در پارما. مکان انتخاب شدند بر اساس توصیه های ساخته شده توسط محلی Austin کارکنان.

Judi Szabo-Stullمدیر از امکانات, توسعه, توصیه کنزینگتون مرکز مراقبت در آنا ماریا از شفق قطبی است. “من شده اند قادر به دیدار مادر من پس از این [پناهگاه در محل] آغاز شده است. ما یک چت تصویری, روزانه, اما آن را همان دیدن او در فرد است. او به تازگی به حال تولد او و کارکنان جشن با او از آنجایی که ما نمی تواند وجود داشته باشد” Szabo-Stull گفت: در توصیه نامه.

هکتور هرناندز, مهندسی برق توصیه می شود اوهایو زندگی Breckenridge روستای Willoughby زیرا او مادر در قانون آنجلا پادشاهیک پرستار تمام وقت سرپرست وجود دارد. هکتور متحده “او را مانند یک فرد دوست داشتنی و همیشه مایل به کمک. به عنوان شما می توانید تصور کنید که او فوق العاده مشغول کار ساعت های طولانی در طول این همه گیر من فکر می کنم به رسمیت شناختن مانند این برای او و تیم او تلاش خواهد معنی یک تن.”

کارل Mewsارشد برق برآورد قرار داده و جلو اسلوونیایی خانه برای سالمندان که در آن کارل مادر باربارا است که در حال حاضر دریافت و مراقبت. کارل نوشت:

“ما شده اند قادر به هر گونه تماس فیزیکی پس از مارس 11 اما توانسته اند به ‘بازدید’ خود را از طریق facetime و بازدید سایت از طریق ورودی اصلی ویندوز. من نمی توانم بیان چقدر دردناک است تحمل این بازدید سایت قادر به در آغوش گرفتن و یا دست خود را نگه دارید. پدر من است که با داشتن سختی گذر از مجاز به بازدید و نشستن با او. قبل از همه گیر او وجود دارد هر روز به مدت 8 ساعت نگه داشتن شرکت او و کمک به او غذا.

همچنین پدر و مادرم خواهد بود خود را جشن 60 سالگرد عروسی در مارس 14, این خواهد بود که برای اولین بار وجود دارد یک جدا از دیگری است. پدر من درک این قرنطینه و اجتماعی فاصله است برای او و دیگر ایمنی بیماران اما او احساس می کند به تنهایی نمی تواند با او.”

این Cuyahoga County هیئت مدیره بهداشت انتخاب شد در توصیه توماس Collins, EMA, مدیر MetroHealth. دکتر کالینز مشخص می شود هیئت مدیره بهداشت و درمان کارگران خط مقدم به عنوان “احتمالا زیر به رسمیت شناخته شده گروهی از متخصصان پزشکی” کار برای ما امن نگه دارید.

صبحانه ارائه خواهد شد برای 50 مدیران اپیدیولوژی محیط زیست متخصصان بهداشت و سلامتی متخصصان در هیئت مدیره بهداشت و درمان.

کارکنان از Austin شرکت ارائه خواهد شد وعده های غذایی در روز شنبه, مارس 18 و پنج شنبه, مارس 19 سال 2020.

در مورد Austin شرکت

Austin شرکت طراحی-ساخت شرکت ارائه مجموعه جامع خدمات از جمله برنامه ریزی, طراحی معماری, مهندسی ساخت و تاسیسات تعمیر و نگهداری. دیگر خدمات شامل سایت محل و عملیات بهبود مشاوره تجاری و شرکت های صنعتی در سراسر شمال امریکا.

Austin تاسیس شد در کلیولند اوهایودر سال 1878. دفتر مرکزی آن باقی می ماند در کلیولندبا دفاتر منطقه ای در Atlanta, Georgia; ارواین کالیفرنیا; کالامازو, میشیگان; و مکزیکو سیتی, مکزیک. اطلاعات بیشتر در www.theaustin.com.

منبع Austin شرکت

لینک های مرتبط

http://www.theaustin.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de