اعطای & Eisenhofer اعلام تشکیل پرونده جدید سهامداران اوراق بهادار اقدام علیه کرافت هاینز

نیویورک, مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — پیشرو سرمایه گذار حقوقی اعطای & Eisenhofer P. A. ثبت اوراق بهادار اقدام کلاس در مارس 25 نمایندگی از شهر هالیوود , افسران پلیس,’ بازنشستگی سیستم در برابر کرافت هاینز (NASDAQ: KHC) برخی از آن فعلی و سابق مدیران ارشد و 3G Capital Inc. و مرتبط با آن وابسته است.

عمل ثبت در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال ایلینویاست آورده به نمایندگی از تمام افراد و یا اشخاص که خریداری شده و یا به دست آورد و داد و ستد عمومی KHC اوراق بهادار از جمله KHC سهام عادی طی دوره بین جولای 2, 2015 و نوامبر 4, 2015از جمله کسانی که به دست آورد KHC اوراق بهادار به عنوان یک نتیجه از کسب Kraft Foods Group, Inc. (“کرافت”) توسط H. J. Heinz شرکت (“هاینز”).

عمل مزبور شهر هالیوود , افسران پلیس,’ بازنشستگی سیستم v. کرافت هاینز شرکت, et al., 1:20-cv-01970 (N. D. بیمار است.). آن را مربوط به تثبیت اقدام اتحادیه مدیریت دارایی برگزاری AG و Sjunde AP-Fonden. v. کرافت هاینز شرکت, et al., 1:19-cv-01339-RMD (N. D. بیمار است.).

این اقدام به دنبال خسارت برای نقض بخش 10(b) و 20(a) اوراق بهادار قانون در سال 1934 و آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار قانون 10b-5 اعلام شده در زیر ان. متهمان هستند کرافت هاینز شرکت 3G Capital Partners, 3G, سرمایه, Inc., 3G جهانی غذا Holdings, L. P. g و 3 g جهانی منابع غذایی GP LP, 3G Capital Partners, LP, 3G Capital Partners II LP, 3G Capital Partners Ltd. برنارد Hees (KHC سابق مدیر عامل) پائولو بسیلیو (KHC سابق CFO) و الکساندر Behring (KHC سابق رئیس هیئت مدیره).

سس هاینز چند ملی کالاهای مصرفی کنگلومرا که شامل در نمونه کارها خود را مارک های معروف از جمله سس هاینز Oscar Mayer , گوشت, پنیر کرافت محصولات ماکسول قهوه خانه و Jell-O دسر. آن تشکیل شد در جولای 2, 2015زمانی که هاینز به دست آورد کرافت (“ادغام”). 3G سرمایه شرکای یک شرکت سهام خصوصی که متعلق به “هاینز” و با دیگر شرکای قبل از ادغام. پس از آن به ادغام 3G Capital Partners متعلق به حدود 25 درصد از KHC.

این اقدام مدعی است که متهمان پنهان مواد و اطلاعات نادرست و گمراه کننده اظهارات در مورد استراتژی که متهمان تا به حال برای این شرکت پس از ادغام. به ویژه در حالی که متهمان سرمایه گذاران مطمئن باشند که کرافت هاینز خواهد تمرکز بر نوآوری در محصول و نام تجاری بازاریابی به حفظ ارزش بلند مدت و رسیدن به رشد و در واقع استراتژی بود به سادگی به شدت و بی هدف کاهش هزینه ها که منجر به کاهش قابل توجهی در ارزش ترین برندهای نمادین. هنگامی که حقیقت را در مورد این غلط و گمراه کننده اظهارات شناخته شد به قیمت KHC را عموم معامله اوراق بهادار کاهش یافت و به طور قابل توجهی آسیب رساندن به سرمایه گذاران است.

برای سرمایه گذاران که خریداری شده و یا به دست آورد KHC عموم معامله اوراق بهادار در طول دوره کلاس شما یک عضو از این پیشنهاد کلاس و ممکن است قادر به دنبال انتصاب به عنوان سرب شاکی است که یک دادگاه منصوب و نماینده کلاس مطابق با مقررات مربوط برای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995 (این “PSLRA”). دیدن 15 U. S. C. بخش 78u-4(a)(2)(A)(i)-(iv). اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از مه 27, 2020. شما نیاز نیست به دنبال تبدیل شدن به یک منجر شاکی در جهت به اشتراک گذاری در هر امکان بازیابی. شما ممکن است حفظ مشاور انتخاب خود به نمایندگی از شما در این عمل است.

شاکی شهر هالیوود , افسران پلیس,’ سیستم بازنشستگی به دنبال بازیابی خسارت از طرف کلاس و توسط Grant & Eisenhofer یک شرکت حقوقی با سابقه و تجربه در دست زدن به اوراق بهادار کلاس اقدامات و دیگر مجتمع تجاری دادخواهی.

اگر شما هر گونه سوال در این مورد توجه کنید این عمل یا حقوق خود را, شما ممکن است تماس, Caitlin M. Moyna در اعطای & Eisenhofer, [email protected], 646-722-8513.

منبع Grant & Eisenhofer

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de