مادر بزرگ ماراتن لغو شد با توجه به COVID-19

دلوت — مادر بزرگ ماراتن که تساوی هزاران نفر از بازدید کنندگان به شهرستان هر سال لغو آن مسابقه در ماه ژوئن با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“با در نظر گرفتن همه برنامه ریزی و آماده سازی است که هماهنگ در درون سازمان و با شرکای خود در جامعه متاسفانه به تعویق افتادن بود و نه یک گزینه قابل دوام” شین بائر, ماراتن است, مدیر اجرایی گفت: در انتشار اخبار. “این ممکن است به reallocate لازم, جامعه, منابع برای تاریخ بعد و به خصوص با رشد عدم اطمینان از COVID-19 بیماری همه گیر.”

این اولین بار است که این مسابقه لغو شده است و در آن 44 سال سابقه.

مسابقه آخر هفته برنامه ریزی شده بود به لگد کردن با یک 5K در ژوئن 19 و کامل و نیمه ماراتن در ژوئن 20. آن انتظار می رود به بیش از 18,000 شرکت کنندگان به شهر — قابل اعتماد افزایش ترافیک تابستان بسیاری از کسب و کار تعداد در هر سال است. ده ها تن از هتل ها در منطقه شد و در حال حاضر رزرو کامل با توجه به بازدید دولوت.

به 26.2 مایل نژاد از بنادر به دلوت آغاز شد و در سال 1977 با حدود 150 دونده و نام خود را از اولین حامی بزرگ, مادر بزرگ, رستوران. در حال حاضر دونده از هر کشور و از ده ها تن از کشورها شرکت در هر سال است.

در این سال مسابقه که قرار بود به گذشته بر اصلاح شده البته با توجه به سه سال از ساخت و ساز در برتر خیابان در مرکز شهر دولوت.

سازمان دهندگان گفت: ثبت نام ارائه خواهد شد یک مسابقه مجازی گزینه و تخفیف در 2021 نژادها. مسابقه آخر هفته برنامه ریزی شده است برای 18-19 ژوئن سال آینده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>