ایندیانا مردی بود که برگزاری نوه خود را قبل از او کاهش یافت و از یک کشتی کروز پنجره و سقوط به مرگ او در پورتوریکو گفت: موافقت با درخواست ایران برای کمک به پایان دادن بخشی از این کابوس.”

سالواتوره Anello ثبت اسناد دوشنبه در پورتوریکو دادگاه به تغییر تقاضای خود را به گناه به اتهام قتل غفلت در مرگ 18-ماه-پیر چوپان Wiegand ژوئیه گذشته وکیل خانواده مایکل Winkleman گفت NBC News و Indianapolis Star. او گفت: Anello نمی خواهد چهره زندان و یا زندان زمان و خدمت خود را مشروط در ایندیانا است.

“من در زمان درخواست معامله امروز سعی کنید برای کمک به پایان دادن بخشی از این کابوس برای خانواده من در صورت امکان” Anello, از, South Bend, ایندیانا گفت: در بیانیه منتشر شده توسط Winkleman. “حمایت آنها همچنان به من شده است فراتر از طاقت فرسا و من نمی توانم به شما بگویم که چگونه سپاسگزار من برای آنها.”

رویال کارائیب کروز گفته است که نظارت تصویری نشان می دهد که Anello تکیه کردن 11th-پنجره طبقه در منطقه بازی کودکان در کشتی در حدود هشت ثانیه قبل از او برداشته نوه اش به پنجره. محققان می گویند دختر تضعیف و از Anello دست و کاهش یافت به مرگ او.

خانواده دختر هر چند ادعا می کند در یک طرح دعوی در دادگاه در ماه ژانویه در برابر خط کروز است که به آن امر شده اند “از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است” برای Anello به تکیه کردن آن پنجره.

Winkleman گفت: معامله “است که در بهترین منافع خانواده به طوری که آنها می توانید این وحشتناک فصل روشن کنید و تمرکز خود را برای عزاداری چوپان زن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im