آریزونا دارای 12 مورد شناخته شده از کروناویروس جدید, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19 که از صبح روز شنبه با توجه به Arizona Department of Health Services.

بخش های سایت که آهنگ مورد در سراسر کشور لیست پنج مورد در Pinal County چهار در Maricopa County, دو پیما شهرستان و یکی در Graham County است. همچنین این لیست 183 نفر به عنوان آزمایش با 50 در انتظار آزمون و 121 رد کرد.

تو جدیدترین مورد از گراهام شهرستان, این شهرستان در آن نوشته شده Facebook صفحه ای که وجود دارد ممکن است در مواجهه پیما مدرسه ابتدایی. وزارت بهداشت را راه اندازی تست درمانگاه برای دانش آموزان در پیما دبیرستان در مارس 16, 17 و 20 از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر

در این بخش می پرسد کلاس 5 و 6 به طور داوطلبانه در خانه بمانند تا مارس 25.

تجاری تست از طریق بینی و گونه سواب شروع این هفته از طریق LabCorp و Sonora تلاش. مقامات بهداشت عمومی می گویند مردم باید به شرکت آزمایشگاه بلکه آنها باید خود را ببینید ارائه دهنده سلامت ،

پزشکان و تکنسین آزمایشگاه باید تماس بگیرید عمومی وزارت بهداشت هماهنگ تجاری, تست, شهرستان, مقامات می گویند. بیماران ممکن است منظور آزمون به طور مستقیم.

دوره کمون برای جدید کروناویروس است دو تا 14 روز. اگر کسی علائم و مشکل در گرفتن آزمایش مقامات بهداشتی توصیه به ماندن در خانه تا علائم از بین رفته اند.

علائم کروناویروس جدید شامل تب و سرفه و تنگی نفس است که می تواند باعث پنومونی. آن را نیز در فصل آنفولانزا بنابراین کسانی که علائم همچنین می تواند نشانه ای از آنفولانزا و یا سایر بیماری های تنفسی.

هیچ شناخته شده پیشگیری و یا درمان جدید کروناویروس. تنها درمان حمایتی است — بقیه مایعات و در موارد شدید تر تنفس کمک.

یک COVID-19 اطلاعات خط تلفن راه اندازی شده است در 1-844-542-8201 برای مردم و سوالات در مورد جدید کروناویروس از جمله که در آن تست در دسترس است.

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im