مراسم فارغ التحصیلی تبدیل شده اند به عنوان بحث برانگیز با پوشیدن ماسک

Keiv Soliman نمی خواهید برای دریافت دیپلم خود را پیوست در مرحله یک هولوگرام های اصلی خود را.

اما به عنوان coronavirus در ادامه به بازیگران سایه در آمریکا, سنت, ساخت اجتماعات بزرگ مانند مراسم فارغ التحصیلی خطرناک, مجازی, مراسم, ممکن است کوهستانی دبیرستان ارشد تنها شانس در پمپ و شرایط.

Soliman مدرسه در گیلبرت است که مرحله بندی استادانه درست شده مجازی مراسم فارغ التحصیلی که در آن کوهستانی سالمندان فیلمبرداری خواهد شد راه رفتن در سراسر یک مرحله ای خود را برای دریافت دیپلم.

اصلی خود را به خواندن نام دانش آموز از اتاق های مختلف. با استفاده از “هولوگرافی تکنولوژی” ویراستاران فیلم خواهد شد و سپس ویرایش در این مراسم آن را به نظر می رسد به عنوان اگر همه در همان اتاق با هم.

اما Soliman دوستان نمی خواهید یک استودیو تولید فارغ التحصیلی او گفت:. آنها می خواهند یک مراسم. Soliman آغاز یک طومار که بیش از 600 امضا تا کنون درخواست برای یک فرد در مراسم — با ماسک و اجتماعی فاصله.

“شما نمی توانید واقعا جای واقعی چیزی با هر چیزی اما چیزی که واقعی” Soliman گفت.

مراسم فارغ التحصیلی را تبدیل به یک میدان نبرد سیاسی برای مدارس و دانش آموزان و والدین در پی تعطیلی مدارس ناشی از کوروناویروس. برخی بر این باورند که آنها می توانید یک مراسم با خیال راحت در حالی که دیگران را متهم به بالا-دانش آموزان و پدر و مادر خود را از خودخواه بودن در جهانی همه گیر.

“این است که بسیار بزرگتر از فارغ التحصیلی و مراسم” نی Burris یک گیلبرت مقیم مخالف در فرد مراسم گفت:. “شما باید با هل دادن مردم به ماندن در داخل.”

Soliman دادخواست است فقط یکی از چندین گردش در سراسر کشور شفاعت برای حفاظت از فرد در مراسم. برخی از سالمندان نیز درخواست به طور مستقیم به Ducey در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

“پس از تحمل 12 سال سخت از مدرسه, من معتقدم که ما سزاوار یک روز به افتخار و به رسمیت شناخته شده برای ما کار سخت” یکی از دانشجویان می گوید: در این ویدئو.

گفتمان سهام شباهت با حرارت صحنه تظاهرات در حمایت و در مخالفت با بازگشایی آریزونا کسب و کار و همچنین بحث بر سر استفاده از ماسک در اماکن عمومی تأکید به طور فزاینده ای شکسته گفتگو در اطراف COVID-19.

عدم قطعیت بافندگی بیش از مراسم

Ducey اقامت-در-خانه سفارش منقضی جمعه. او هنوز هم تشویق اجتماعی فاصله, اما هیچ چیز در نظم جدید به نظر می رسد برای منع کرده است.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی توصیه می شود در روز دوشنبه “که تجمع جرم (مانند فارغ التحصیلی کنسرت) برگزار نمی گردد در این زمان است.”

حتی هنوز هم این سازمان برشمرد مراحل را برای شرکت کنندگان و برگزارکنندگان را اگر آنها برنامه ریزی برای نونهالان با یک مراسم:

  • هر بیمار باید در خانه بمانند.
  • شرکت کنندگان باید اقامت شش فوت دور از یکدیگر.
  • هر کسی در یک گروه پر خطر باید حضور نداشت از جمله افراد مسن و هر کسی که با جدی بیماری زمینه ای.
  • شرکت کنندگان باید خود را لمس چشم ، بینی یا دهان و باید با استفاده از ضد عفونی کننده دست پس از خروج از این رویداد. آنها همچنین باید دست خود را بشویید با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه پس از بازگشت به خانه.
  • شرکت کنندگان باید پوشش چهره خود را در این رویداد است.
  • آنها باید نه قرض گرفتن یا اجاره فارغ التحصیلی لباس شاهانه یا فاخر.

عمده آریزونا مدارس یا به تعویق افتاد مراسم و یا تصمیم به برگزاری مجازی مراسم.

چندلر متحد, دومین مدرسه در منطقه دولت نوشت: به خانواده ها در مارس 5 که در این منطقه در حال کار بر روی یک برنامه ریزی برای برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در دبیرستان “در حالی که هنوز پیوستن به توصیه CDC دستورالعمل.”

در این مراسم دانش آموزان خواهد بود نشسته شش فوت از هم جدا و مخاطبان خواهد بود به احتمال زیاد محدود است. این مراسم خواهد بود livestreamed برای خانواده ها به تماشای.

برخی در گیلبرت از جمله Soliman اند با اشاره به چندلر ایده به عنوان یک راه ممکن برای برگزاری یک مراسم.

گیلبرت هیئت مدیره مدرسه در باره امکان در یک جلسه ممکن است 5. سرپرست شین McCord گفت: ایده این بود که ارزش بحث اما افزود که هنوز هم وجود دارد گمنام اطراف دستورالعمل برای بزرگ کرده است.

درخواست برای نشان دادن به در

مردم در حداقل نه مدارس سراسر کشور را آغاز کرده اند Change.org دادخواست به نگه داشتن فرد در مراسم فارغ التحصیلی.

پس از Ducey اعلام کرد که کسب و کار می تواند شروع به بازگشایی یک گروه از آریزونا سالمندان ساخته شده یک ویدیو شفاعت برای یک فرد در مراسم.

“راه هایی وجود دارد ما می توانیم از این اتفاق می افتد” یکی از دانش آموزان در این ویدئو گفت. “ما سزاوار فارغ التحصیلی.”

این ویدئو ارسال شده در توییتر و دریافت نزدیک به 100 عکس. اما برخی که در پاسخ به صدای جیر جیر در تمسخر ایده.

“شما درخواست برای قرار دادن دوستان خود را با پدر و مادر در خطر مرگ بنابراین شما می توانید احساس انجام شده به صورت کاملا طبیعی و پایه موفقیت” یک کاربر توییتر پاسخ داد.

دانش آموزان دیگر با هم متحد به پیشنهاد جایگزین.

لورن Geiselhofer, دانشجو, بدن جمهور در کاکتوس سایه دبیرستان در غار نهر و نزدیک به 200 دانش آموز دیگر بدن رئیس جمهور از سراسر ایالت متحده به برنامه ریزی چیزی در محل پارگی کیسه آب و فارغ التحصیلی.

آنها رسیده ام به شرکت های سرگرمی برای دیدن اگر آنها می تواند پرتاب یک مدل بعد از آن در سال, اگر آن را امن است. کاکتوس سایه سالمندان ایجاد یک Instagram حساب برای دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن برنامه های خود را برای آینده است.

“این قطعا یک کمی ناامید کننده برای بسیاری از ما” Geiselhofer گفت. “اما من فکر می کنم ما قادر به پیدا کردن برخی از سنت های جدید برای حمایت.”

بث Obermeyer که با این نسخهها کار با دانش آموزان دبیرستان در پایه و اساس کلیسا در گودیر برگزار شد جلوی خانه فارغ التحصیلی برای سالمندان است. با استفاده از یک بلند گو حرف زدن, کلیسا, کارکنان تعجب دانش آموزان با نشان دادن تا در جلوی خانه خود و برگزاری بداهتا جشن شش فوت از هم جدا.

“ما در تلاش بودند به فکر یک راه را به ما سالمندان دبیرستان احساس می کنید بهتر است چرا که آنها تا به حال چنین خشن بهار” Obermeyer گفت.

دیگران گفته اند که ولسوالی های هستند که بیش از حد محتاط است.

یک گروه از کوه بالا مشاهده پدر و مادر در مسا پرتاب ارشد سلام رژه برای grads. سالمندان در مارس 16 خط شش فوت از هم جدا در پیاده رو یک مسا خیابان اتومبیل برای رانندگی در جشن.

Destinee ماک پدر و مادر و یکی از رویداد سازمان در ابتدا خواست منطقه اگر پدر و مادر می تواند خود را رها آموز در دبیرستان پارکینگ تا دانش آموزان با خیال راحت می تواند خط.

مسا مدارس دولتی را تکذیب کرد که درخواست ماک گفت. مسا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“من فکر می کنم وجود یک خطر اما من همچنین فکر می کنم که اگر ما به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل…من فکر می کنم ما هنوز هم می تواند انجام این مسئولیت اجتماعی در راه” ماک گفت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im