اوهایو ایران با رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: در روز یکشنبه وجود دارد تخمین می زند از 100,000 موارد تشخیص داده نشده از coronavirus در دولت و آن “برخی ممکن است هرگز نمی دانید” آنها را به سرعت گسترش بیماری است.

در یک مصاحبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” DeWine گفت: کارشناسان هشدار سریع و گسترده ای گسترش COVID-19.

“آنچه که کارشناسان ما بگویید که ما تا پایان در اوهایو و در سراسر کشور با 40 درصد به 70 درصد از جمعیت ما که در واقع می شود این است,” او گفت:, و اضافه کرد که برآورد از 100,000 که تشخیص داده نشده “بود و برای نشان دادن که ما رو بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف در اوهایو که مثبت هستند که آزمایش نشده. برخی از آن را نمی دانند. برخی ممکن است هرگز آن را می دانم.”

“مهم ترین چیزی که من فکر می کنم ما می توانید انجام دهید این است که آنها می گویند پهن کردن این منحنی و گسترش این بیش از یک دوره از زمان,” او اضافه شده است. “به همین دلیل ما بسته مدارس که چرا ما صادر هفته گذشته نظم بیشتر افرادی که با هم در بیش از 100. ما بسته کازینو. ما در حال انجام همه چیز را امتحان کنید و نگه داشتن مردم از هم جدا است.”

با توجه به DeWine این “شانس” را در سه هفته مدرسه بسته در حال حاضر در اثر در اوهایو تمدید خواهد شد برای بسیاری دیگر.

“ما اطلاع superintendents در حالی که ما بسته مدارس برای سه هفته است که شانس در این است که برای رفتن در بسیاری دیگر و … آن را نمی خواهد من در همه جای تعجب اگر مدارس باز نشد دوباره در این سال,” او گفت:.

او گفت: اوهایو است پس توصیه های پزشکی در یک سفر بان کی مون در درون دولت است.

“این مهم است که همه ما تکیه بر کارشناسان پزشکی و مدلسازی و آنچه آنها به ما بگویید,” او گفت:. “ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر کسب و کار است که در حال بسته شدن انجام بسیاری از مسائل را از راه دور. اینها همه چیزهایی است که کسب و کار می توانید انجام تمام کارهایی است که افراد می توانند انجام دهند.

“آنچه که من آموخته اند که از صحبت کردن با کارشناسان است که آن را نه فقط در یک چیز است. شما رو به انجام بسیاری از چیزهای مختلف است. شما رو به انجام آنها زود است. این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام در اوهایو. “

در یک مصاحبه جداگانه در ان بی سی نیوز’ “ملاقات با مطبوعات” DeWine گفت: دولت نیز به دنبال بسته شدن کافه ها و رستوران ها.

ما قطعا به دنبال که در آن” او گفت:. “ما آغاز شده در هفته گذشته بسته شدن مدارس. ما کاهش می یابد و تعداد زیادی از مردم جمع شده بودند با هم به 100. شما می دانید ما را محدود کرده اند دسترسی به خانه های سالمندان به زندانهای ما. بنابراین ما در حال گرفتن سخت مراحل … هر روز تعداد بسیار و شما فقط نمی توانید صبر کنید. شما باید به حرکت بسیار سریع است.”

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im