فقط در زمان گذشته از ذوب برف, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz جمعه اعلام کرد او به شما اجازه می دهد تا گلف در دولت برای باز کردن.

دوره های آموزشی و رانندگی محدوده می تواند باز شنبه ساعت 5

فرماندار جدید فرمان اجرایی با توجه به انتشار اخبار نیز “اجازه می دهد تا Minnesotans به شرکت در طیف وسیعی از فعالیت ها از جمله گلف و قایقرانی, ماهیگیری, شکار و پیاده روی به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال جدید, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی دستورالعمل. این دستورالعمل شامل حفظ 6 پا اجتماعی فاصله اجتناب از مناطق شلوغ و اقامت نزدیک به خانه است.”

تحت نظم و امکانات است که ممکن است بازگشایی و یا باز باقی می ماند شامل طعمه مغازه ها, بازیهای تیراندازی محدوده و بازی مزارع دولتی و خصوصی در پارک ها و مسیرهای پیاده روی, قایقرانی, مارینا خدمات حوض نصب و راه اندازی و قایق/خاموش-بزرگراه فروش خودرو (تنها با وقت قبلی).

همه می تواند باز ساعت 5 شنبه.

اردو و پراکنده اردو زدن, هوای آزاد, تفریحی, تجهیزات فروشگاه های خرده فروشی, تفریحی, اجاره تجهیزات منشور قایق راه اندازی و هدایت ماهیگیری بسته باقی می ماند, انتشار گفت.

این حرکت بود مورد استقبال قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که با فشار دادن Walz به بازگشایی بیشتر کسب و کار.

“من امیدوارم که این فقط یک گام اول است که راه را برای دیگر کسب و کار برای باز کردن در یک راه است که محافظت از سلامت و ایمنی کارکنان” خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج در بیانیه ای گفت. “در حالی که حس مشترک غالب با امروز اجرایی منظور ما نیاز به حرکت به سرعت برای کمک به بیش از کسب و کار ما با خیال راحت خود را به باز کردن درب و دریافت Minnesotans بازگشت به کار دوباره.”

یک کمیته از متفقین گلف مینه سوتا-صنعت سازمان فرستاده Walz نامه ای که هدفمند جمعه به عنوان یک تاریخ دوره امیدوار به باز کردن.

مینه سوتا دوره ها بسته شده اند پس از Walz مارس 17 اجرایی جهت است که به طور موقت بسته شده, میله, رستوران ها و دیگر اماکن عمومی محل اقامت” از جمله باشگاه های کشور, باشگاه های گلف و دوره های آموزشی.

بلوط مارش گلف در اوکدیل بود میان دولت اول دوره برای باز کردن در اوایل ماه مارس. وقتی پرسیده شد که البته خود را آماده خواهد بود برای گلف بازان بلوط مارش مدیر کل/مدیر گلف استیو Whillock گفت: “فردا این بعد از ظهر. ما آماده هستیم. من کارکنان در حال حاضر اندود شده تا آماده به در آمده و کمک کند.”

ملی گلف بنیاد روز جمعه گزارش داد که 48 درصد از ایالات متحده در دوره های باز هستند برای بازی از 44 درصد در هفته گذشته.

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers خود را باز کرد دولت در دوره های پنج شنبه.

برخی از کسانی که در دوره های Evers باز هستند در غرب ویسکانسین فقط در سراسر مرز از ایالت مینه سوتا که در آن دوره باقی مانده بود بسته Walz اجرایی جهت است که آغاز شده در مارس 17 و پس از آن بخشی از اقامت او در خانه که در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد ممکن است 4.

مینه سوتا البته صاحبان دو هفته پیش اجازه داده شد به توده یونجه یا کاه چمن و حفظ “بحرانی چمن” که شامل سبزی جعبه توپ را روی گوه و fairway. دوره های بسیاری شروع به تعمیر و نگهداری با خدمه هر دو به صورت فیزیکی-فاصله احتیاطی و به دلیل “ما لازم نیست که به پرداخت پول بچه ها” Whillock گفت: در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de