رژیم صهیونیستی. Walz اعلام توقف اخراج رسیدگی به میان coronavirus

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز دوشنبه اعلام کرد ممنوعیت جدید اخراج اقدامات برای جلوگیری از مینه سوتا صاحبخانه از بین بردن مردم از خانه های خود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فرماندار گفت: در یک کنفرانس تلفنی از خودخواسته قرنطینه که صاحبخانه ها و موسسات مالی نمی تواند شروع به اخراج رسیدگی در طول دولت در زمان صلح و اضطراری برای ویروس. Walz گفت: توقف اخراج شد لازم است به سرعت گسترش coronavirus و این امر می تواند “نه تنها شخصا بی رحمانه اما معکوس به آنچه که ما در حال تلاش برای انجام” اگر مردم ندارد خانه را به ماندن در.

“ما در حال درخواست از مردم برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. داشتن یک خانه پایدار است برای رفتن به بحرانی” Walz گفت. “قطعا ما درخواست افرادی که خوش شانس به اندازه کافی و یا در یک موقعیت به اندازه کافی قادر به خود را اجاره و پرداخت وام مسکن برای ادامه به انجام این کار است.”

این حکم اجرایی خواهد تنها اجازه می دهد اخراج در مواردی که مستاجر به طور جدی به خطر می اندازد ایمنی از دیگر ساکنان و یا نقض قوانین دیگر مانند در آوردن کنترل مواد و یا استفاده و یا در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح گرم.

منظور می گوید: “هیچ چیز در این فرمان اجرایی را تسکین می دهد یک مستاجر با تعهد به پرداخت اجاره.”

نظم همچنین خواستار بانک برای جلوگیری از سلب حق مالکیت و مربوط به اخراج و مانع از هزینه های اواخر برای پرداخت وام مسکن اگر وجود کاهش درآمد قابل توجه و یا هزینه های پزشکی ناشی از کوروناویروس.

اعلام می آید کمتر از دو هفته پس از مینه سوتا سیستم دادگاه به حالت تعلیق برخی از مسکن دادگاه به عنوان بخشی از تغییر در عملیات با توجه به این ویروس است. مستاجر طرفداران حقوق تحت فشار قرار دادند دادگاه و محلی کلانتر بخش برای جلوگیری از اخراج در میان همه گیر. آنها با اشاره به خطر بزرگ و شلوغ دادگاه و راهروها و ممکن است باعث عفونت بیشتر و از بین بردن مردم از خانه های خود را زمانی که آنها نیاز به داخل خانه می گذارد و آنها را در معرض خطر.

طرفداران نیز با اشاره به این که این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به دولت نیروی کار با کارگران گذاشته شدن از دست دادن دستمزد و یا انتظار برای مزایای بیکاری در حالی که مدارس بسته و کسب و کار را درهم خانواده روال و بودجه خانواده.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>