فرماندار تگزاس: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشت کردن ارسال Coronavirus بیماران به آلاباما

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت کرده است, برنامه ای برای قرنطینه بیماران از الماس شاهزاده کشتی کروز زده با کروناویروس در یک مرکز فدرال در آلاباما دولت فرماندار و یک سناتور آمریکایی روز یکشنبه گفت:.

خبر آمد که نگران رشد بیش از این گسترش در خارج از چین از گاهی کشنده ویروس با افزایش تعداد موارد یافت شده در کره جنوبی, ایران و ایتالیا. کارشناسان شد گیج بیش از شیوع بیماری با هیچ پاک کردن لینک به چین است.

“من فقط تلفن با رئیس جمهور. او به من گفت که دولت او نمی خواهد ارسال هر قربانیان Coronavirus از الماس شاهزاده کشتی کروز به, Anniston, Alabama. با تشکر از شما @POTUS برای همکاری با ما برای اطمینان از ایمنی همه Alabamians,” سناتور ریچارد شلبی یک جمهوری خواه از دولت گفت: در توییتر.

فرماندار آلاباما کی Ivey توییتی که او تا به حال تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک تلفن جداگانه تماس بگیرید.

کاخ سفید نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. رئیس جمهور رفتگان روز یکشنبه برای یک سفر به هند برای مذاکره با نخست وزیر نارندرا.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: این امر خانه آمریکا مسافران تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در سابق ارتش لیبی در, Anniston, Alabama.

معلوم بود که آن دسته از بیماران خواهد قرنطینه می شود و اگر این طرح به خانه آنها در آلاباما شده بود scrapped.

بیش از 630 مسافر از الماس شاهزاده خانم تایید شده است به عنوان مبتلا به کروناویروس و حداقل سه فوت کرده اند. انگلیسی کشتی کروز که بادبان در درجه اول در جنوب شرقی آسیا است قرنطینه در نزدیکی توکیو.

دولت در سئول قرار داده است که کشور در حالت آماده باش بالا پس از تعدادی از عفونت رسید بیش از 600 با شش مرگ و میر. یک نقطه کانونی یک کلیسا در جنوب شرقی شهر Daegu که در آن یک زن 61 ساله و عضو جماعت بدون اخیر رکورد سفر در خارج از کشور آزمایش مثبت برای ویروس.

در ایتالیا گفته مقامات سوم شخص مبتلا به آنفولانزا مانند ویروس فوت کرده در حالی که تعداد موارد شروع به پریدن کرد بیش از 150 از فقط سه تا قبل از جمعه.

ایتالیایی, مقامات بهداشت و درمان در تلاش بودند برای پیدا کردن چگونه این ویروس آغاز شده و تقریبا یک دوجین شهرها در لومباردی و ونتو شده بود به طور موثر تحت قرنطینه.

ایران در گفت و گو با تایید 43 نفر زن و هشت مرگ و میر با بسیاری از عفونت در شیعه به شهر مقدس قم.

این ویروس کشته 2,442 مردم در چین که گزارش 76,936 موارد و ناودان ترمز در دومین اقتصاد بزرگ جهان. این گسترش به برخی از 28 کشور دیگر و سرزمین های با مرگ و میر حدود دو دوجین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>