برای اولین بار وجود دارد وضعیت اضطراری اعلام لغو اجتماعات بزرگ. پس از آن آمد عمومی و تعطیلی مدارس, به دنبال, میله, رستوران, سینما, تئاتر و دیگر فضاهای عمومی.

اما وجود دارد یک ابزار رژیم صهیونیستی است. تیم Walz می گوید او آماده برای استفاده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در مینه سوتا — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

این DFL فرماندار گفت: از آن زمان به موضوع “پناهگاه در محل” نظم دراماتیک اندازه گیری در حال حاضر در حال مستقر در نوار شمال کالیفرنیا و در نظر گرفته شده در شهرهایی مثل نیویورک. آن را به یک شکل اجتماعی فاصله, محدود مردم در داخل خانه های خود را به سرعت گسترش ویروس.

“من فکر می کنم آنچه که من می گویند به Minnesotans است: که toolbox که من به شما گفت من می خواهم باز جمعه گذشته … که یکی از آنها در وجود دارد” Walz گفت. “آخرین جمعه ما نمی فکر می کنم وجود خواهد داشت هر گونه نیاز به بستن مدارس. شنبه گذشته ما فکر نمی کنم وجود خواهد داشت هر گونه نیاز به میله. به طوری که سرعت این.”

Walz گفت او شده است در ارتباط با مینه سوتا گارد ملی درباره نقش خود را اما تا کنون آنها مستقر شده اند برای پاسخ به COVID-19.

“در حال حاضر در مینه سوتا گارد ملی ندارد قریب الوقوع وظایف مربوط به پیشگیری و یا پاسخ است اما در ارتباط مستمر با فرماندار و کارکنان سازمان های دولتی ما باید توان مورد نیاز برای آینده حمایت” گفت: عمده ژنرال جان Jensen, مینه سوتا, گارد ملی یاور به طور کلی.

اگر مستقر پناهگاه در محل سفارش خواهد بود که دولت را بیشتر شدید حرکت می کند و در عین حال برای جلوگیری از ویروس. اقدامات صورت گرفته تا به حال در حال حاضر مختل Minnesotans’ راه طبیعی زندگی فلج کننده کسب و کار و معطل ماندن ده ها هزار نفر از کارگران. با این وجود توسط پنجشنبه, مینه سوتا, آمار 89 موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها معتقدند جامعه گسترش است که اتفاق می افتد در هر گوشه ای از کشور.

رایان Demmer استادیار در اپیدمیولوژی و سلامت جامعه بخش از دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی گفته شده است وجود دارد هرگز یک گسترده shutdown از زندگی عمومی در ایالات متحده در طول یک بیماری همه گیر اما شدید اجتماعی فاصله تلاش در مکان هایی مانند چین رفت و یک راه طولانی در کاهش تعداد عفونت اتفاق می افتد وجود دارد.

“در کوتاه مدت اجرای آن را یکی از ما تنها ابزار. دور ماندن از مردم در حال رفتن به بسیار قدرتمند,” او گفت:. “اجتماعی, فاصله, ما می دانیم که مهم است و ما باید گزینه های باز در حال حرکت رو به جلو ما با چشمان باز و یادگیری از تجارب در جاهای دیگر. ما باید به تماشای آنچه اتفاق می افتد در سان فرانسیسکو در حال حاضر.”

مشابه مستندات صورت گرفته در کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و چین است.

مقامات از پورتلند به بوستون می گویند چنین دستور می تواند در آینده مورد نیاز. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به تازگی گفته ساکنان به آماده شدن برای یک سفارش اما رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که نیاز به تصویب چنین اندازه گیری با رد این ایده است. به طور مشابه, واشنگتن, رژیم صهیونیستی. جی Inslee است گفت: آن زمان برای یک پناهگاه در محل سفارش با وجود اصرار برخی از. منطقه سیاتل است کانون اولیه شیوع در ایالات متحده آمریکا

پناهگاه در محل سفارشات صادر شده در شمال کالیفرنیا شهرستانهای بپرسید میلیون ها نفر از ساکنان را به ماندن در خانه های خود را حداقل تا 7 آوریل به جز “نیازهای اساسی” مانند خرید مواد غذایی و ورزش و مراقبت از اعضای خانواده است. برخی کارکنان مانند مراقبت های بهداشتی و کارکنان دولت نیز مجاز به رفتن به شغل خود. اما تجمعات محروم شده و اجرای قانون خواسته است تا در مرحله اجرای دستور در صورت لزوم. تا کنون که به معنای جزئی جریمه برای افراد و یا کسب و کار است که در انطباق است.

اگر دستور حکم به ماندن در خانه به احتمال زیاد در صورت موشکافی شدید از مجلس سنا و جمهوری خواهان و برخی از آنها در حال حاضر به سوال فرماندار اقتدار به شاتر کافه ها و رستوران ها و تغییر نرخ بیکاری قوانین. در روز پنج شنبه رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت که او معتقد است Walz حرکت برای از بین بردن مدت انتظار برای خارج از کار Minnesotans به دنبال بیمه بیکاری “به نظر نمی رسد به تصویب قانون اساسی استاندارد.”

“در حالی که ما درک ضرورت فرماندار Walz به سرب در این زمان بحران است که رهبری نباید یک طرفه و بدون کنترل” Gazelka گفت.

اما DFL دادستان کل کیت الیسون گفت: فرماندار به خوبی در درون خود حقوقی قدرت را جارو اقدامات دولت تحت قانون طراحی شده برای محافظت از Minnesotans در زمان صلح و اضطراری است.

“دفتر من و من در حال همکاری نزدیک با فرماندار و سازمان های دولتی به اطمینان حاصل شود که هر فرمان اجرایی در طول این زمان صلح و اورژانس جامد حقوقی و قانون اساسی اساس” الیسون گفت.

کارکنان نویسندگان استفان Montemayor جسی Van Berkel و Torey ون Oot کمک به این گزارش

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de