رژیم صهیونیستی. تیم Walz افزایش رکورد 1 میلیون دلار به علاوه در سال 2019

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz مطرح شده بیش از 1 میلیون دلار در سال گذشته یک رکورد مسافت برای یک سال اول که فرماندار ندارد در صورت رای دهندگان برای یکی دیگر از سه سال با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

Walz را 2019 گزارش ارائه شده در اولین نگاه اجمالی به DFL فرماندار مالی عملکرد پس در یک سال مشخص شده توسط شارپ بخش بین جمهوری خواه به رهبری جمهوریخواهان و دموکرات کنترل می شود ،

مینه سوتا جمهوری خواهان و دموکرات ها در روز جمعه هر دو گزارش رکورد جمع آوری کمک های مردمی شماره 2019 غیر انتخابات سال با هر دو طرف نقاشی خود را در مجموع به عنوان نشانه ای از انرژی سیاسی پایگاه و تاکید رقیب خود را برنامه به عنوان یک مهم انتخابات است.

“Minnesotans خوشحال هستند با کار سنا برای کاهش مالیات نگه بوروکراسی پاسخگو و ارائه یک بررسی در سمت چپ دستور کار رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و آمریکا گفت:” جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا پل Gazelka اعلام خود را در انجمن مطرح شده یک رکورد از 1.3 میلیون در سال 2019 و تا به حال 2 میلیون دلار در بانک.

آمریکا گزارش داد افزایش یک ضبط 1.6 میلیون دلار در سال گذشته با 1.2 میلیون دلار هنوز هم در دسترس برای خرج کردن در انتخابات آینده نشان می دهد که “حرکت ما از طرف” مجلس ملیسا Hortman در بیانیه ای گفت.

همه 201 نفر از اعضای مجلس نمایندگان و سنا در انتخابات پاییز امسال با کنترل دولت در خطر است پیش از دور بعدی قانونی redistricting پس از سرشماری سال 2020. خواهان برگزاری باریک 35-32 اکثریت در سنا و دموکرات ها در حال مبارزه برای حفظ کنترل دولت ،

جدید جمع آوری کمک آمار و ارقام نیز منعکس کننده رشد فشار بر نامزدها و احزاب محلی برای مبارزه با ده ها میلیون نفر است که سیل در خارج از دولت پس از سال 2010 شهروندان ایالات حکم توسط دیوان عالی ایالات متحده در را باز کرد به نامحدود هزینه های کمپین از شرکت های اتحادیه های کارگری و گروه های دیگر.

Walz یک دموکرات است تا 2022 تا زمانی که او دوباره در انتخابات اما حدود 30 میلیون دلار صرف شد توسط نامزدها و گروه های خارج از در فرمانداری نژاد دو سال پیش. پس از 2019 پول نقد حمل مبارزات انتخاباتی خود گفت که او تا $828,000 هنوز در بانک است.

مینه سوتا نیز آمریکا صندلی در انتخابات و تعداد انگشت شماری از رقابتی کنگره مسابقات که در حال حاضر در حال جذب در خارج هزینه می شود. در حومه دوم منطقه دانشجوی سال اول DFL تشکر. انجی کریگ گزارش با داشتن 1.5 میلیون دلار در دست به عنوان یک رقابتی 2020 مسابقه که در آن حداقل پنج تن از جمهوری خواهان در حال رقابت برای به چالش کشیدن خود را. کریگ برنده صندلی خود در سال 2018 اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دقت ضرب و شتم هیلاری کلینتون در این منطقه در سال 2016 ساخت آن را یک هدف برای جمهوری خواهان.

جمهوری خواهان نیز چشم دوخته اند دیرین وقت DFL تشکر. کالین پترسون که هفتم منطقه رفت و بیش از 30 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن چهار سال پیش. پترسون که نمی گفت که آیا او در حال اجرا است برای انتخاب مجدد, گزارش, بالا بردن $175,000 در سه ماه گذشته از سال 2019 است و 1 میلیون دلار به عنوان 2020 انتخابات.

سابق جمهوریخواه دولت سناتور و معاون فرماندار میشل Fischbach که شروع به پریدن کرد به مسابقه در برابر پترسون در سپتامبر $203,000 به عنوان 2020, اما او مطرح شده بیش از پترسون در آخرین ماه از سال کشیدن در $264,000.

در پنجمین منطقه دانشجوی سال اول DFL تشکر. Ilhan عمر همچنان به متراکم کردن عمده دلار پیش از اولین حضور در انتخابات مجدد در پاییز امسال با افزایش بیش از $436,000 در آخرین ماه از سال است. اما عمر که به دست آورده به مشخصات ملی به عنوان یک فویل به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین صرف نزدیک به $405,000 در همان دوره زمانی. او نزدیک به 1.6 میلیون دلار به 2020 زیادی جنگ قفسه سینه در آنچه که به طور کلی به عنوان امن DFL منطقه.

عمر را واقع بینانه ترین چالش می تواند در آمده دموکراتیک اولیه که در آن او چهره یک تعداد انگشت شماری از رقبای جدید از جمله حزب دموکرات Antone Melton-Meaux که به دنبال حمایت بیشتر در میان وزش DFL آمار و ارقام. Melton-Meaux گزارش داد که او مطرح $100,000 در 24 ساعت اول از پیوستن به مسابقه در ماه دسامبر. دیگر رقبا عبارتند از حزب استقلال نامزد کریس کلی و خواهان توری جانسون و دالیا al-Aqidi سابق کاخ سفید خبرنگار از عراق است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account