رژیم صهیونیستی. تیم Walz پیشنهاد کوچک-پشت مکمل بودجه یکشنبه که برگ های نزدیک به $1.2 میلیارد unspent هشدار داد که دولت دلار را باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد به گسترش عمومی ذخایر بهبود یافتن از شرایط اضطراری و آماده شدن برای شیوع کروناویروس.

COVID-19 مجبور فرماندار دموکرات به پاره کردن اولیه خود را صرف برنامه های. Walz امضا کردن اضافی $21 میلیون سهشنبه برای پاسخ به این ویروس هشدار داد که میلیون ها نفر بیشتر ممکن است مورد نیاز برای مبارزه با گسترش.

“قصد دارد به منابع مورد نیاز در طول این بیماری همه گیر است که آن را حس می کند به من به ترک این اعداد در پایین خط به طوری که ما در یک موقعیت به انعطاف پذیر و واکنش نشان می دهند” Walz گفت.

Walz پیشنهاد تنظیم به بیش از 48 میلیارد دلار در دو سال بودجه تنظیم شده در سال گذشته شامل $525 میلیون دلار در هزینه های اضافی از طریق 2023. برخی از بزرگترین اولویت عبارتند از فاجعه طبیعی کمک و حمایت از دانش آموز خوب بودن دست زدن به پرداخت اضافی به قبایل و نیروی انسانی اضافی و اضافه کاری در زندانها.

بودجه جدید پیشنهاد می کند و شامل هزینه های اضافی برای اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش بالا DFL اولویت و منطقه او گفت که او مدت طولانی می خواستم به افزایش است. او گفت که موضوع مجلس را در بودجه سال.

ماه گذشته دولت بودجه مقامات پیش بینی شده است که پایین تر از پیش بینی هزینه و افزایش مالیات بر درآمد خواهد تولید 1.5 میلیارد دلار بودجه مازاد از قبلی 1.3 میلیارد دلار تخمین می زنند. با این حال, مینه سوتا, مدیریت و کمیسر بودجه مایرون فرانس پنج شنبه هشدار داد که از این تعداد فقط یک پیش بینی است و می تواند تغییر به عنوان اقتصاد را کند می کند.

Walz بودجه نیز اختصاص میلیون ها نفر از مازاد به مزرعه پیشگیری از حوادث حمل و نقل, ایمنی, vaping پیشگیری و بهبود چگونه تجاوز جنسی امتحان کیت به کار گرفته است.

سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها هایلایت متفاوت اولویت های دولت انتظار می رود مازاد اما دقیق خود را صرف برنامه هنوز منتشر شود. آنها همچنین به احتمال زیاد تنظیم طرح های پیشنهادی خود را با توجه به شیوع کروناویروس.

جمهوری خواهان پیشنهاد کرده اند Minnesotans باید “خود را دریافت میلیارد بازگشت” و پیشنهاد استفاده از مازاد به انواع کاهش مالیات از جمله پایان دادن به وضعیت امنیت اجتماعی مالیات بر درآمد و کاهش کمترین نرخ مالیات.

خانه دموکرات در ضمن می خواهید به اختصاص دلار مازاد به جوان Minnesotans با گسترش آموزش و پرورش در اوایل فرصت های مراقبت از کودکان و کمک به کودکان و نوجوانان پرداخت هزینه ناهار مدرسه. Walz پیشنهاد را افزایش می دهد مراقبت از کودک کمک های مالی توسط $2 میلیون نفر است.

“فرماندار Walz قرار داده است به جلو معقول و مسئول طرح است که باعث می شود سرمایه گذاری مورد نیاز در حالی که حفظ دولت ما را به ثبات مالی و انعطاف پذیری در زمان قطعیت” سخنران ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

استار تریبیون تحریریه Torey ون Oot کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im