رژیم صهیونیستی. تیم Walz دستور داده است تا بیمارستان ها برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو به دلیل COVID-19 همه گیر اضطراری یک حرکت طراحی شده است که به صرفه جویی در منابع و همچنین محافظت از بیماران و مراقبان.

برخی از سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله چهار بانک بزرگ در کشور در حال حاضر شروع به عقب کشیدن بر اعمال جراحی الکتیو. در اوایل این هفته در بیمارستان مینه سوتا انجمن خواسته فرماندار به موضوع سفارش به عمل استاندارد در سراسر کشور.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کسی که با استفاده از ماسک و دستکش و وسایل حفاظتی شخصی عمل می شود در حال حاضر در یک شیوه ای هماهنگ,” دکتر گفت: Rahul Koranne مدیر اجرایی بیمارستان ، “این چیزی است که مورد نیاز برای انجام شود.”

این حرکت به عنوان 12 بیشتر موارد COVID-19 تایید شده توسط آزمایشگاه های آزمون و اعلام کرد دوشنبه آوردن تعداد کل موارد شناخته شده در دولت به 89.

اگر چه چهار نفر در بیمارستان بستری هستند, از جمله یکی در شرایط بحرانی 24 نفر بهبود یافته اند با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت (MDH).

وجود دارد همچنین بیشتر افرادی که ساخته شده یک سفر به پزشک در هفته گذشته با علائم تب و فوقانی تنفسی بیماری ممکن است نشانه آن است که COVID-19 نگرانی موثر بر کلینیک های بیشتر با توجه به شاخص های که در بخش بهداشت و درمان با استفاده از آهنگ آنفولانزای فصلی.

“ما واقعا بر این باورند که وجود دارد گسترده جامعه انتقال COVID در سراسر کشور گفت:” کریس Ehresmann MDH بیماری های عفونی مدیر از جمله مواردی است که نه تایید شده توسط آزمون.

با کروناویروس جدید گردش در بیمارستان مقامات می گویند آنها می خواهند به آماده شدن برای یک امکان افزایش COVID-19 بيمار.

در Allina Health نزدیک به 50 درصد به 70 درصد از اعمال جراحی می تواند به عنوان انتخابی بسته به بیمارستان و در این زمان از سال است. به تعویق انداختن عمل جراحی را بیشتر در اتاق بیمارستان در دسترس است.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما باید تمام منابع موجود باید همه گیر را بدتر کند و ما باید بسیاری از COVID-19 بيمار به مراقبت از,” گفت: دکتر رابرت Quickel جراح عمومی و یک معاون رئیس جمهور در نظارت بر اعمال جراحی.

“است اختلال وجود دارد اما ما واقعا انجام این کار در یک راه دقیق,” او گفت:. “ما در حال پیدا کردن که در واقع بسیاری از بیماران در حال حاضر شروع به فکر می کنم در مورد آن و در برخی موارد لغو کرده بود خود را روش.”

عمل جراحی و یا روش باید به تاخیر افتاد مگر اینکه انجام این کار خواهد عواقب منفی برای بیمار از جمله یک تهدید برای زندگی, از کار افتادگی دائم و یا پیشرفت سرطان با توجه به سفارش.

“بزرگترین خطر ما در طول COVID-19 همه گیر است که قریب به اتفاق ما سیستم مراقبت های بهداشتی و محدود کردن توانایی خود را برای پاسخ به در حال ظهور موارد” Walz در بیانیه ای گفت.

سناتور. میشل بنسون, R-ژامبون دریاچه رهبر یک کلید سلامت کمیته حمایت فرماندار ،

“من می دانم که منظور اجرایی امروز تاثیر بیمارستان خدمات مربوط به COVID اما لازم است به کارکنان و تجهیزات موجود برای حفظ و مراقبت از سلامتی پایدار اگر پیش بینی در مورد COVID گسترش دقیق هستند” او در بیانیه ای گفت.

در حالی که بیمارستان ها و مراکز جراحی را به تصمیم گیری در یک مورد به مورد و بر اساس روش مانند مفصل, تعویض, جراحی های چشم و جراحیهای زیبایی به احتمال زیاد به تعویق افتاد.

“ما با تمرکز بر به تأخیر انداختن کسی را مراقبت از سرطان و یا دیگر مراقبت کند که ممکن است آنها را از هر گونه آسیب لغو” گفت: Quickel.

این حرکت نیز طراحی شده برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 محدود کردن بازدید از بیمارستان.

“ما در حال تمرکز بر حفظ افراد, امن, اما واقعا ما نمی خواهیم هر کسی که جمع آوری و رفتن به مکان های که در آن آنها را مجبور به رفتن” او گفت:. “این است که در مورد نگه داشتن بیماران امن و نگه داشتن ما ارائه دهندگان امن است.”

پس COVID-19 ضربه مینه سوتا هفت موارد نیاز به بستری از جمله بحرانی در مراقبت از بیمار که مورد برای اولین بار افشا شده توسط مقامات بهداشتی در مارس 10.

اما بر اساس آنچه که اتفاق می افتد در کشورهای دیگر و در سطح جهانی تعداد بیماران نیاز به مراقبت در بیمارستان را افزایش می دهد به سرعت. اگر چه وجود داشته است هیچ COVID-19 مرگ و میر در ایالت مینه سوتا تا کنون وجود داشته است در حدود 150 مرگ و میر در سراسر کشور.

با 222,000 موارد شناسایی شده در سراسر جهان و در حال رشد منابع برای انجام COVID-19 آزمون نازک کشیده. به همین دلیل MDH آزمایشگاه اتحادش را تغییر دستورالعمل آن به اولویت بندی آزمون برای بیماران بستری و مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که زندگی در خانه های سالمندان و دیگر امکانات که خانه گروه از مردم است.

هنوز MDH انجام شده نزدیک به 400 تست در روز چهارشنبه و آزمایشات انجام شده برای 3,100 بیماران پس از اواسط ماه مارس.

Ehresmann اضافه شده که برای تست COVID-19 در افرادی که علائم خفیف است که رخ می دهد در حدود 80 درصد از عفونت لازم است به دلیل وجود دارد هیچ درمان برای این کروناویروس جدید. در عوض افرادی که بیمار هستند باید در خانه بمانند.

مردم با علایم جدی تر از جمله تب و تنگی نفس باید با یک پزشک قبل از رفتن به یک کلینیک.

برخی از خصوصی پزشکی آزمایشگاه ها تست شده هستند و تا کنون 19 از دولت 89 موارد کشف شده توسط آنها. کلینیک مایو آزمایشگاه به تنهایی کشف 14 از 19. آن گفت: این تجهیزات خریداری شده است که اجازه خواهد داد که برای گسترش تست.

خصوصی labs هستند محدود نمی شود دولت را تست سیاست. به طور کلی یک پزشک نمی خواهد به منظور تست اگر یک بیمار ندارد, نشانه, که دو تا 14 روز به منظور توسعه. آزمون بعید است که برای تشخیص ویروس قبل از آن اتفاق می افتد.

به عنوان همه گیر ادامه Ehresmann گفت: برخی از نگرش های عمومی از جمله وحشت و انکار شروع به شکل گرفتن آن بود و او امید که بیشتر مردم “حرکت به وسط.”

“در حالی که ما می خواهیم مردم را به طور جدی از این … ما نمی خواهیم مردم را به احساس پاچه” Ehresmann گفت. “ما نگران مردم و سلامت روان.

“در انتهای دیگر این طیف ما در حال شنیدن در مورد افرادی که فکر نمی کنم که این یک مشکل واقعی است. آن است که فوق العاده مهم است که آنها در خانه بمانند اگر آنها بیمار هستند.”

 

کارکنان نویسندگان جرمی اولسون و کریستوفر Snowbeck کمک به این گزارش.

توییتر: @GlennHowatt

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de