وسعت COVID-19 همه گیر در مینه سوتا روشن تر شد چهارشنبه به مقامات دولتی فاش کرد که 77 تایید بیماری انجامید 16 شهرستان و تحت تاثیر 13 مراقبت های بهداشتی کارگران نه مدرسه کارگران یک مدرسه-سن فرد و یک دولت قانونی کارمند.

تمام مراقبت های بهداشتی کارگران به احتمال زیاد آلوده در خارج از کشور, سفر به جای طول درمان COVID-19 بيمار. مقامات دولتی گفت: با این وجود این موارد منعکس کننده نیاز فوری برای Minnesotans به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی است که محافظت از خود و کارکنان مراقبت های بهداشتی خواهد شد که ضروری و مورد نیاز اگر موارد COVID-19 خروش.

پس از یک هفته از مدرسه تعلیق نوار تعطیلی قطره سهام و ویروس ترس دولت, بیماری های عفونی, مدیر, کریس Ehresmann گفت که او نگران است که “عمومی است و نه به طور کامل جذب می شود این پیام … مهم ترین چیزی که مردم می توانند انجام دهند در این زمان است که ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند.”

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت Minnesotans باید انتظار جنگ در برابر ویروس به “نه یک بلیزارد اما زمستان” که با رعایت بهداشت عمومی توصیه های بیش از مسافت های طولانی را محافظت بیشتر مردم از شیوع بیماری است.

“هر فردی می تواند بزرگترین تاثیر را بر این با پیروی از قوانین” او گفت:.

در حالی که سوتا بیمارستان ها و درمانگاه تهیه شده است برای ماه آنها اذعان کرد که لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی برای پزشکان و پرستاران و تعداد تخت های مراقبت ويژه و هواکش می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا اگر بیش از حد بسیاری از مردم رنج می برند شديد COVID-19 بیماری در یک بار. فعلی کاهش استراتژی های طراحی شده به سرعت انتقال coronavirus به طوری که موارد وارد بیمارستان در کنترل نرخ.

77 موارد تشخیص داده شد توسط تست در حالت سلامت عمومی آزمایشگاه بینی و یا نمونه های بزاق از 2,762 بیماران و از طریق تعداد نامعلومی از آزمون توسط کلینیک مایو و دیگر خصوصی labs. چهار بودند در بیمارستان مراقبت چهارشنبه. یکی همچنان در وضعیت بحرانی است.

پرستاران ابراز نگرانی در یک کنفرانس خبری روز شنبه توسط مینه سوتا انجمن پرستاران که اگر کاهش تلاش های شکست درمانگاه ها و بیمارستان ها روبرو خواهد شد موج از بیماران و اجرای کوتاه از تجهیزات حفاظتی برای مراقبان.

“ما سه چرخ دستی از PAPRs [محافظ ماسک صورت] که شامل چهار کلاه در هر سبد خرید” امیلی گفت: Allen بحرانی پرستار مراقبت در سنت جوزف در بیمارستان سنت پل. “که در مجموع 12 کلاه برای کل بیمارستان است.”

بیمارستان رهبران گفت: آنها انتظار راهنمایی از دولت و مقامات بهداشتی فدرال در مورد منابع از استراتژیک ملی ذخیره خواهد شد که اختصاص داده شده برای مینه سوتا است.

“آنچه ما می خواهیم به دانستن است که تجهیزات وجود دارد خواهد بود در بالین” دکتر گفت: Rahul Koranne جمهور و رییس اجرایی بیمارستان مینه سوتا انجمن.

Walz گفت: او سه درخواست به مقامات فدرال و صحبت شخصا با معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد دولت باید سهم خود را از ذخایر.

تصمیم گیری های دشوار رو به فرماندار شامل اجازه فرود از فدرال هواپیمای چارتر حمل 32 42 Minnesotans که قرنطینه برای روز بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی با توجه به COVID-19 مورد یافت که کشتی. فرود هواپیما صبح روز چهارشنبه و مترو حمل و نقل کارکنان گرفت و مردم از هواپیما به خانه های خود در بایرون, Duluth و مکان های دیگر در سراسر ایالت به باقی می ماند در قرنطینه در حالی که انتظار برای یادگیری اگر آنها این بیماری است.

“من می خواستم Minnesotans برگشت به صفحه اصلی,” او گفت:.

Walz همچنین گفت کاپیتول ساختمان باز خواهد ماند شاید با بیشتر محدود دسترسی به, پس از افشای یک کارگر در دولت خانه COVID-19. او افزود که قانونگذاران هنوز هم ممکن است نیاز به تصویب اضطراری دیگر لوایح در پاسخ به این بیماری همه گیر.

فرماندار نیز صادر شده جدید اجرایی سفارشات یکشنبه به کاهش بازدید کننده در دولت جانبازان خانه برای محافظت از بسیاری از سالمندان ساکنان به شل محدودیت برای حمایت از حمل و نقل و تحویل غذا و دارو و برای تسریع در مرخصی استعلاجی و سایر مزایای کارکنان دولت است.

Walz صحبت با رهبران تولید مواد غذایی مانند هاینز هورمل و کرافت و گفت: او احساس اعتماد به نفس در دولت عرضه مواد غذایی. او در تشویق مردم به ذخیره کردن لوازم ضروری و گفت: این امر را فشار اجتماعی به دلیل “ما به اندازه کافی ندارد پلیس برای دستگیری هر کسی که اقدام به خرید بیش از حد سر در گم از حد کاغذ توالت.”

“اگر ما به کمک یک دیگر,” او گفت: “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از این طریق دریافت کنید.”

ناهار خوردن در رستوران و محل سرگرمی تعطیلی که به اثر رفت سه شنبه شب گرفته شده اند فوری تلفن. در یک دوره که در آن دولت ممکن است به طور معمول انتظار 2,100 برنامه های کاربردی برای بیمه بیکاری دولت فرآوری شده 50,000 ادعا می کند تا کنون در این هفته گفت: Steve بیشه کمیسر دولت در بخش اشتغال و توسعه اقتصادی است.

دولت بیمه بیکاری اعتماد صندوق $1.2 میلیارد دلار رسید اما حدود یک سوم از است که می تواند شنود گذاشته بیش از 12 هفته اگر 120,000 دریافت مزایای, او گفت:. کل صندوق می تواند شنود گذاشته در آن زمان اگر 300,000 Minnesotans دریافت مزایای اما بیشه اشاره کرد که دولت فدرال در طول تاریخ backstopped چنین اعتماد به دولت بودجه.

مینه سوتا را اپیدیولوژی نیز شروع به پیش بینی در مورد تاثیر COVID-19 از نظر بیماری های شدید و نتایج در دولت است. در سطح جهانی حدود 80 درصد از موارد تولید تنها علائم خفیف اما افرادی که مسن هستند و یا دیگر مشکلات سلامتی به ویژه در معرض خطر ابتلا به پنومونی و مشکلات تنفسی که می تواند نیاز به مراقبت ويژه بيمارستانهای.

Ehresmann گفت: دولت یک مورد تایید شده از یک مدرسه-سن فرد منجر به تنها کم خطر مخاطبین در مدرسه امکانات. تماس با تحقیقات از 13 مراقبت های بهداشتی کارگران نیست در نتیجه هر گونه توده قرنطينه از کارگران دیگر که ممکن است در معرض آن فرد او اضافه شده است.

Hennepin بهداشت و درمان تایید شنبه که یکی از کارکنان آن بود COVID-19 و دوره نقاهت در خانه.

شش نفر از مینه سوتا را 77 مورد تأیید هیچ شناسایی منابع از انتقال و یا مربوط به تاریخ سفر معنی دیگران وجود دارد در دولت با غیر قابل تشخیص عفونت Ehresmann گفت.

برخی از 77 نفر زندگی با دیگران بود که COVID-19 اما بسیاری از آنها هیچ ارتباط او اضافه شده است. “این فقط به خاطر چند نفر آویزان کردن با هم. این دلیل است که ما در حال دیدن بیماری در تمام نقاط کشور.”

روزانه تست و تایید شده مورد شمارش می تواند شروع به کاهش در مینه سوتا با توجه به کمبود جهانی مواد شیمیایی و تست دیگر منابع در دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه. Walz گفت: این آزمایشگاه است 1,700 نمونه آن را نمی توان آزمون و که برخی از کسانی که احتمالا نشان دهنده ناشناخته موارد مثبت.

دولت روز سه شنبه اعلام کرد که آن بهداشت عمومی آزمایشگاه آغاز خواهد شد برای حفظ آزمایش برای بیماران بستری و مراقبت های بهداشتی کارگران و ساکنان و کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات. تست برای این گروه می تواند فوری تحمل در درمان بیماران و یا محدودیت در امکانات مراقبت از بهداشت اگر هر یک از کارگران تست مثبت برای COVID-19.

برای تمام دیگر Minnesotans دولت در بخش بهداشت و درمان ارائه می دهد همان هدایت به مردم زمانی که آنها بیمار هستند صرف نظر از اینکه آیا آنها آزمایش شده است. مردم باید بماند قرنطینه در خانه اگر آنها هر گونه بیماری های تنفسی به مدت هفت روز پس از شروع علائم یا تا سه ماه پس از تب رفته اند بدون دارو — هر کدام از دوره زمانی طولانی تر است.

هر کسی در زندگی با افرادی که آزمایش مثبت نیاز به قرنطینه خود را برای 14 روز به عنوان به خوبی. خود را قرنطينه شروع باید به عنوان به زودی به عنوان آلوده مردم با آنها زندگی خود را منزوی.

Ehresmann گفت: او را تشویق مردم به استفاده از آنلاین پزشکی از راه دور خدمات برای ارزیابی علائم خود را اما نه به اشتباه نتایج چنین غربالگری مثبت COVID-19 تشخیص است. برخی از مردم توییتی از جمله نتایج و افزایش نگرانی های بی اساس.

“مردم چیزها را ارسال و باعث مقدار زیادی از احساس وحشت و نگرانی,” او گفت:. “من فکر می کنم این مهم است که ما می دانیم که ما می دانیم COVID-19 در گردش است. لازم است به اطلاع جهان از وضعیت سلامت خود را. ما ترجیح می دهند که شما در تمرکز منزوی خود و ماندن در خانه.”

Walz پیشنهاد شکل های مختلف از رسانه های اجتماعی و ارتباطات از طریق این دریافت تاریخی pandemic: گفتن داستان های مثبت به جای.

فرماندار ذکر یک دختر جوان برنامه ریزی بار به همسایه سالمندان, خرید کارفرمایان گسترش مزایای بهداشت و درمان و گذاشته و کارکنان داوطلب در مواد غذایی pantries. کسی که آورده یک ظرف میله برای کارکنان خود را.

در مینه سوتا مد “کسی چپ یکی از آخرین” او گفت:. “هنوز هم وجود دارد.”

نویسنده کارکنان Briana Bierschbach کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de