رژیم صهیونیستی. تیم Walz مسائل اجرایی به منظور ارائه COVID-19 مکان به اولین پاسخ دهندگان

رژیم صهیونیستی. تیم Walz صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه قانع کننده مینه سوتا وزارت بهداشت برای به اشتراک گذاشتن محل COVID-19 عفونت با اولین پاسخ دهندگان.

دولت سه تا از بزرگترین و حرفه ای اجرای قانون انجمن — مینه سوتا Chiefs of Police Association انجمن مینه سوتا کلانترهای و مینه سوتا پلیس و افسران صلح Association — نوشت: به Walz و کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم در مارس 3, درخواست برای داده ها.

“اولین پاسخ دهندگان نگه داشتن Minnesotans و جوامع خود را امن و کمک به اطمینان حاصل شود که خدمات اساسی ادامه ارائه می شود و ضروری است برای حفاظت از سلامت و ایمنی” Walz شدهاند.

اجرای قانون ائتلاف استدلال کرد که اطلاعات اجازه خواهد داد که اولین پاسخ دهندگان به اقدامات احتیاطی در آدرس با عفونت ها و جیره محدود دنده محافظ مانند ماسک و دستکش. این حرکت را جلوگیری از گسترش این ویروس در میان اولین پاسخ دهندگان و عموم آنها گفت.

“ما بسیار خوشحال و رها که فرماندار انتخاب کرده است برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با 911 اعزام به مراکز سراسر کشور گفت:” اندی Skoogman, مدیر اجرایی, مینه سوتا, Chiefs of Police Association. “با بسیار کمیاب عرضه تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس ما اولین پاسخ دهندگان می تواند در حال حاضر بهتر است خود را آماده برای هر تماس برای خدمات و استفاده از تجهیزات حفاظتی عاقلانه تر.”

تحت Walz سفارش مینه سوتا وزارت بهداشت (MDH) را به آدرس COVID-19 عفونت است که هنوز هم مسری با وزارت های عمومی ایمنی (DPS) که توزیع داده ها به 911 مراکز اعزام. Dispatchers به اشتراک گذاری اطلاعات با اولین پاسخ دهندگان به نام به یکی از آدرس های.

منظور می رود به اثر بلافاصله طول می کشد و در این مدت از وضعیت اضطراری اعلام شده توسط Walz.

این ویروس تا به حال آلوده 1,336 Minnesotans به عنوان جمعه و کشته شدن 57.

“این تصمیم گرفته شده است به آرامی گفت:” Walz جمعه سفارش. “…ما باید اجرای پادمان به اطمینان حاصل شود که هیچ کس سوء استفاده از این اطلاعات.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در مینه سوتا مخالفت های داده و اشاره کرد که آن را نمی خواهد جلوگیری از عفونت به دلیل تعداد موارد مثبت است که کمتر به دلیل کمبود آزمون.

“تقاضای اجرای قانون انجمن های … یک نفس بیش از حد جدی و عمده تخلف از قانون اساسی ما حق حریم خصوصی” آیتالله مینه سوتا حقوقی مدیر ترزا نلسون قبلا گفته. “ارائه یک لیست به اجرای قانون که شامل روشن undercount از COVID-19 موارد خواهد ایجاد یک احساس امنیت کاذب به احتمال زیاد منجر به موارد بیشتری از coronavirus در میان ما اولین پاسخ دهندگان.”

Skoogman اشاره کرد که اولین پاسخ دهندگان در حال حاضر دسترسی به دیگر اطلاعات حفاظت شده تحت مینه سوتا قانون به عنوان اطلاعات خصوصی.

“ما بسیار آگاه از نگرانی های حریم خصوصی و بسیار حساس به آنها,” او گفت:. “ما نیز با اعتماد به نفس است که بهداشت عمومی رهبران و کارشناسان ایمنی را توسعه داده اند یک فرایند است که کمک می کند تا محافظت از این اطلاعات نزدیک به یک دوجین کشورهای دیگر انجام داده اند این از COVID-19 بحران آغاز شد. مینه سوتا قطعا می توانید آن را انجام بیش از حد.”

Walz دفتر وجود دارد گفت: “سخت ممنوعیت” در برابر اشتراک گذاری اطلاعات نادرست.

سفارش گذاشته این دستورالعمل در میان دیگران برای به اشتراک گذاری داده ها:

• تنها آدرس افرادی که تست مثبت برای COVID-19 و کسانی که باقی می ماند مسری به اشتراک گذاشته خواهد شد.

• این MDH باید هشدار DPS هنگامی که یک شخص است و دیگر مسری است.

• اطلاعات “باید محرمانه باقی می ماند, می شود رمزگذاری شده” هنگامی که به اشتراک گذاشته شده با “حداقل” تعدادی از اولین پاسخ دهندگان در نظر گرفتن تماس است.

• اطلاعات باید به اشتراک گذاشته شود بیش از کانال های ارتباطی در دسترس عموم و یا “سالم از احزاب است.” اگر که نمی توان اجتناب کنندگان باید با استفاده از “کد زبان” و یا روش های دیگر برای محافظت از داده ها.

• اولین پاسخ دهندگان نمی تواند از این اطلاعات برای رد یا تاخیر تماس بگیرید.

• هر کسی که نقض قانون حفاظت از داده ها را می توان تحت تعقیب بزه.

Walz منظور گفت: اولین پاسخ دهندگان هنوز باید گام های دیگر برای محافظت از خود در تمام تماس های از جمله رعایت فاصله از دیگران و درخواست مردم در مورد علائم.

فرماندار اعلام کرد: صبح کنفرانس به میزبانی کنگره ایالات متحده پیت Stauber یک جمهوری خواه به نمایندگی از مینه سوتا هشتمین کنگره منطقه است که شامل چندین اجرای قانون رهبران.

سخنرانان که شامل دلوت رئیس آتش نشانی شاون Krizaj و, St. Paul آتش سروان. کریس پارسونز جمهور از مینه سوتا حرفه ای آتش نشانان اتحادیه صحبت کرد فوری از کمبود دنده محافظ و نیاز به آدرس.

“این یک مسئله بسیار مهم است” پارسونز گفت و اشاره کرد که پزشکی تماس را تا 80% از St. Paul آتش نشانان روزانه حجم کار. “…من ترس از مناطق روستایی به خصوص.”

 

توییتر: @ChaoStrib

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de