رژیم صهیونیستی. تیم Walz: اختلال در کسب و کار می تواند گذشته 18 ماه

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز دوشنبه هشدار داد که اجتماعی فاصله شیوه در آورده با رشد COVID-19 اپیدمی هستند به احتمال زیاد به اخلال در کسب و کار در دولت برای یک سال یا بیشتر بدون توجه به زمانی که خود دولت آسانسور آن رقابت stay-at-home سفارشات.

صحبت پس از جلسات با دولت و رهبران کسب و کار — به عنوان به خوبی به عنوان یک جویانه در تماس تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — Walz گفت و فروشگاه ها و رستوران ها و دیگر اماکن عمومی را طولانی مجبور به انطباق با نگرانی عمومی در مورد کوروناویروس به احتمال زیاد تا زمانی که وجود دارد یک واکسن موثر.

“من فکر می کنم بسیاری از این خرده فروشان و کسب و کار درک آنها در حال رفتن به مجبور به تغییر روش کسب و کار در حال انجام است حدود 18 ماه آینده,” Walz گفت. “آنها در حال رفتن به مجبور به انجام این کار بدون در نظر گرفتن آنچه که یک مادر اقامت در خانه ترتیب به نظر می رسد چرا که مردم به طور طبیعی درک است که ما در حال رفتن به به فاصله اجتماعی به دلیل خرید خود را و خرده فروشی خود را خرید تجربه در حال رفتن به تغییر به طور چشمگیری است.”

Walz قبلا نشان داد که او قصد دارد به بازگشایی کسب و کار در مراحل به عنوان اقدامات ایمنی دیکته کند.

Walz اظهارات به دنبال یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنالینگ آشکار آتش بس با DFL فرماندار خود را بیش از زمان اقامت در خانه سفارش اجرا می شود که تا زمانی که ممکن است 4.

“دریافت بسیار زیبا از @GovTimWalz از مینه سوتا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دوشنبه. “ما در حال همکاری نزدیک شدن به او تمام نیازهای او و سریع است. چیزهای خوب اتفاق می افتد!”

رئیس جمهور اورتور نمایندگی یک چرخش از روز جمعه زمانی که او در توئیتر خود نوشت “آزادی مینه سوتا” اتخاذ شعار صدها نفر از معترضان که با حضور در Walz را St. Paul خانه به مخالفت با نظم در خانه بمانند مگر اینکه مطلقا لازم است. پس از پرینت سه شنبه Walz گفت: او به نام رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور به درخواست آنچه که آنها فکر می کردند او باید انجام متفاوت با خیال راحت به باز کردن پشت دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت است که شنبه شب Walz گفت و با آنها صحبت کردیم به مدت 10 دقیقه در مورد وضعیت اقامت-در-خانه سفارش چالش با تست ظرفیت و تلاش برای دریافت به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی. او گفت که او سمت چپ که مکالمه احساس است که دولت فدرال و پاسخ به این ویروس بودند تراز وسط قرار دارد.

“من علاقه مند به داوری چرا ما اصلا این چیزها در حال حاضر من فقط علاقه مند در چگونه ما آنها را دریافت کنید. این چیزی است که من بیان به رئیس جمهور” Walz گفت. “او تکرار است و ابراز تمایل به همکاری با ما.”

در حالی که Walz گفت: او را دیدم هیچ “درصد” در مبارزه با رئیس جمهور خود را در تماس با آمد و در میان تعمیق شکاف سیاسی در چگونه و با چه سرعتی — مینه سوتا باید سهولت دولت دستور تعطیلی کسب و کار به معنای به سرعت گسترش ویروس.

حزبی تنش هایش دوباره در دولت و کنگره آمریکا به اوباما مطرح شده جدید شک و تردید در مورد مدل سازی هدایت فرماندار تصمیم گیری و قانون گذاران feuded بیش نحوه رسیدگی نهایی چهار هفته از جلسه.

پس از یک ماه از کاهش یک طبقه برنامه با توجه به coronavirus رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake هفته گذشته اعلام کرد که اتاق بالایی خواهد بازگشت به “طبیعی” ملاقات در فرد هر سه روز. این حرکت انتقاد قرار گرفته بود توسط رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, DFL-Woodbury, که منتشر شد, نامه ای به Gazelka بالا بردن “نگرانی های جدی” در مورد برنامه به صورت مکرر طبقه جلسات.

ما “اعتماد که خود را بالاترین اولویت است سلامت و ایمنی [از] هر دو قانونگذاران و کارکنان و نقش ما در گسترش این بیماری در میان جوامع ما” کنت نوشت. “در نتیجه طبقه سنا جلسات تنها باید به نام وقتی که این کار در حال انجام است که از بالاترین اولویت و مرتبط است.”

Gazelka گفت که او بیش از حد اذعان دارد که COVID-19 است به احتمال زیاد به دور برای حداقل یک سال اما که جدول زمانی برای مهار این ویروس حتی بیشتر به دلیل “مایل به حرکت به جلو زودتر از بعد” در بازگشایی بیشتر کسب و کار.

“این آسان نخواهد بود تا زمانی که هر دو یک واکسن هست یا وجود دارد گله ایمنی که در آن مردم به اندازه کافی بدست ویروس و غلبه بر آن,” او گفت:. “همین دلیل است که من صحبت کردن در مورد در حال حاضر به این صورت.”

او گفت که او نگرانی در مورد تاثیر طولانی مدت اقامت در خانه سفارش می تواند در کسب و کارهای کوچک از جمله استراحتگاه و مغازه های خرده فروشی. “آنها نیاز به باز کردن برای زنده ماندن و من فکر می کنم این عواقب در حال حاضر وخیم است.” “اگر ما حرکت نمی کند و آنها را باز کنید تا خیلی زود آنها نمی خواهید برای باز کردن.”

جمهوری خواه ایالت میشل بنسون که صندلی های کلیدی سنا کمیته بهداشت و درمان اشاره کرد که یک سناریوی جایگزین نقشه برداری توسط دولت و دانشگاه مینه سوتا اپیدیولوژی پروژه های مشابه تعداد مرگ و میر و ICU موارد زیر مناسب تر stay-at-home رویکرد است.

“وجود دارد یک بحث شود ما می تواند کسب و کار شروع به باز کردن توپی در فعالیت های اقتصادی شروع به باز کردن همه چیز به آرامی و متفکرانه ارائه سرپناه در محل برای کسانی که آسیب پذیر ترین و همان نتایج ICU ظرفیت و مرگ و مير به عنوان [گزینه] فرماندار انتخاب کرده است که ما را نگه می دارد پناه در محل بسیار طولانی,” او گفت:.

بنسون روز دوشنبه گفت که او معتقد است که آن نیز در زمان دولت اجازه می دهد تا برخی از انتخابی روشهای پزشکی برای از سرگیری. او گفت که این ممنوعیت منجر به کاهش درآمد برای ارائه دهندگان و ناراحتی برای بیماران. “این باید انجام شود گام به گام بنابراین ما نمی تواند جلوتر از خودمان را به شکل یک موج بزرگ و سپس دوباره تعطیل چیزهایی که باز هستند,” او گفت:.

Walz در ضمن به دنبال خنثی کردن تنش های حزبی بیش از کسب و کار بسته که او اذعان شده اند دردناک در شرایط از دست شغل و درآمد. او افزود: در روز قبل از آن با اعضای مینه سوتا کسب و کار مشارکت و بهترین خرید مدیر اجرایی Corie بری که شرکت اعلام کرده قصد دارد به کردند برخی از 51,000 ساعتی کارگران است.

به عنوان بخشی از مطبوعات روزانه توجیهی Walz پیوسته Ecolab اجرایی داگ بیکر به بحث در مورد راه هایی که جامعه کسب و کار می تواند کمک به دولت تهیه تجهیزات حفاظت فردی و تقویت پاسخ به COVID-19.

“به وضوح این تصمیمات سختی” بیکر گفت. “ما همدردی و ما نیز واقعا قدردانی از همه کار سخت شده است که رفتن به این.”

Walz حدود 15 دقیقه صحبت با 95 مینه سوتا اجرائی به رهبری چارلی ویور جمهور از مینه سوتا مشارکت کسب و کار.

“ما ممکن است هرگز به عقب بر گردیم” ویور گفت: از هر گونه “طبیعی است.” “من باور دارم که ما در حال رفتن هرگز به بازگشت به راه قبل از آن بود. که لزوما چیز بدی نیست. هر شرکت در حال تغییر است و آموزش به عنوان یک نتیجه از این نظر که چگونه آنها در حال رفتن به کار گیرند.”

بافنده گفت: این گروه نیست اختلاف فرماندار ارزیابی از چه مدت آن را ممکن است برای بازیابی.

“من فکر می کنم او به رسمیت می شناسد که این یک فاجعه از یک نقطه نظر اقتصادی و ما باید سعی کنید به مردم بازگشت,” ویور گفت. “هنگامی که آنها را به عقب, من فکر می کنم 18 ماه خوبی است جدول زمانی برای چه مدت آن را برای آشنا کردن کسب و کار و کسب و کارهای کوچک به حالت عادی است.”

بافنده گفت: تماس تحت پوشش طرح به تدبیر پروتکل برای کاهش محدودیت در کسب و کار. Walz گفت: مدیران اجرائی که دولت او برنامه ریزی شده به “حرکت به سرعت به عنوان ما می توانید با خیال راحت به عنوان ما می توانیم” ویور گفت.

تست نیز عامل به شدت به تماس ویور گفت: همانطور که بسیاری از مدیران می خواهم که قادر به تست کارگران و یا در مورد رستوران های بالقوه شام. ویور توصیف فرماندار به عنوان “guardedly خوش بینانه است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de