رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام برنامه ریزی برای گسترش COVID-19 تست

رژیم صهیونیستی. تیم Walz خود پرده برداری بسیار پیش بینی “ماه شات” استراتژی تست روز چهارشنبه به طوری که در ایالت مینه سوتا به طور کامل می تواند مسیر این دوره از COVID-19 همه گیر است که باعث 179 مرگ و میر در کشور و تشخیص همه موارد از مردم با بیماری های عفونی.

ایستاده با رهبران کلینیک مایو دانشگاه مینه سوتا و HealthPartners فرماندار گفت که این $36 میلیون توافق منجر خواهد شد تهاجمی ترین COVID-19 تست برنامه در کشور و اجازه می دهد برای تست تشخیصی به عنوان بسیاری از 20,000 نمونه در هر روز — فراتر از 5000 نفر در هر روز است که او تا به حال گفت: لازم بود.

“ما در حال خفه کردن این موضوع از تست با استعداد من می خواهم استدلال می کنند بهتر از هر مکان بر روی این سیاره است,” او گفت:.

در حالی که ممکن است چند هفته تا رسیدن به ظرفیت کامل دولت در حال حاضر توانایی برای تست به عنوان بسیاری به عنوان 8,000 نمونه هر روز در حال حاضر است که خود را در مکان های خصوصی و بیمارستان labs در حال هماهنگی تلاش ها گفت: Jan مالکوم کمیسر مینه سوتا وزارت بهداشت.

بخش راه اندازی شد به موضوع سلامت اقدام هشدار به تمام پزشکان در دولت بلند کردن اجسام قبلی تست محدودیت و گفتن آنها را به حداقل جمع آوری بینی یا گلو سواب نمونه برای آزمایش از بیماران با علائم مشکوک.

“ما در حال ایستاده در پشت سیستم مراقبت های بهداشتی برای اطمینان اگر آنها را جمع آوری این نمونه ها آنها فرآوری شده گفت:” مالکوم اضافه کرد که بخش گفتن همه پزشکان به ” ‘تست هر علامتی ، است که کار خود را به عنوان سیستم مراقبت های بهداشتی. کار ما این است که برای ساخت این سیستم را به آن اتفاق می افتد.”

تست اخبار در آمد غم انگیز روز مینه سوتا که مجموعه تک-بعد پرونده با 19 کشته و 154 به تازگی آزمایشگاه تایید موارد COVID-19. تلفات شده است به خصوص سخت برای دراز مدت مراقبت از تاسیسات ساکنان را تشکیل می دهند 129 دولت 179 مرگ و میر. مجموع مثبت COVID-19 مورد تعداد 2,721 تا کنون بر اساس 49,344 آزمون توسط دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه خصوصی و آزمایشگاه از قبیل مایو.

مقامات دولتی همچنین ادامه داد: برای ارزیابی آسیب را از شیوع در اشراف شهرستان است که باعث شده تا 126 تایید عفونت و مرگ و منجر به خاموش کردن موقت از JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون. مصاحبه پیدا کرده اند و بسیاری از افراد آلوده در این شهرستان در حال کارگران کارخانه و یا بستگان خود را.

افزایش تست بدون شک پیدا کردن بسیاری از موارد با توجه به این که تنها حدود 5 درصد از دولت آلوده شده توسط coronavirus تا کنون گفت: Michael Osterholm مدیر U مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست.

“این بسیار مهم است که به درک ما در اولین نوبت این بازی,” او گفت:. “این است که نمی خواهید برای دریافت بیش از هر زمان به زودی … این ویروس نمی خواهد استراحت تا زمانی که حداقل 60 تا 70 درصد از جمعیت ما است یا آلوده شده است و پس از آن امیدوارم توسعه ایمنی و یا ما باید یک واکسن.”

مینه سوتا سعی در باز تست رویکرد در اوایل ماه مارس پس از اولین موارد شناسایی شده در این دولت و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اطمینان داد که هر کسی در ایالات متحده آمریکا است که نیاز به یک تست می تواند یک دریافت خواهید کرد. منابع در وزارت امور خارجه بهداشت عمومی آزمایشگاه به سرعت فرار از, اگر, از همه چیز از مواد شیمیایی مورد نیاز برای آزمون به سواب پنبه به جمع آوری بینی یا گلو نمونه برای بیماران مبتلا به مایع مورد استفاده برای حمل و نقل نمونه ها به آزمایشگاه.

به عنوان یک نتیجه اولویت برای محدود تست داده شده است به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از بیماران در حال حاضر در بیمارستان و زندگی مردم در دراز مدت مراقبت از امکانات.

“شما می توانید مراقبت های امروز, اما شما نمی توانید در آزمون امروز و این چیزی است که رفتن به تغییر” گفت: Andrea Walsh, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت HealthPartners.

Walz گفت: او را نگه دارید خود را شخصا پاسخگو برای هر آینده کارهای عقب افتاده در تست برای افرادی که به آن نیاز دارید. او همچنین برنامه ریزی برای تست اضافی داده ها به اطلاع عموم در دولت COVID-19 صفحه وب است.

مینه سوتا توانایی به سطح شیب دار تا ظرفیت است تا حد زیادی بر اساس پژوهش و دانش در مایو بزرگ ملی آزمایشگاه مرجع است که در حال حاضر انجام شده 120,000 مولکولی تست های تشخیصی برای COVID-19 کشور و در ایالات متحده آمریکا

پژوهش در تو با COVID-19 ویروس مجاز برای توسعه اصلی تست پلت فرم است که نمی خواهد به تحت تاثیر کمبود منابع تجاری برای تست کیت دکتر گفت: Jakub Tolar دین از تو دانشکده پزشکی و معاون امور بالينی.

“اضطراب می آید که با دانستن این که آیا شما مثبت هستند یا نه به عنوان مسری ویروس خود را” Tolar گفت: “و این یکی از حرکات فوق العاده در این است که ما می تواند به کاهش اضطراب با علم است.”

مایو و تو نیز توسعه ظرفیت برای هزاران روزانه آنتی بادی آزمایش از خون سرم به تعیین که در حال حاضر بهبود از COVID-19 عفونت.

افزایش تست محور Walz برنامه برای ردیابی تماس نزدیک از افراد آلوده و قرنطینه آنها را قبل از آنها رنج می برند بیماری و به طور بالقوه گسترش این ویروس به دیگران است. فرماندار گفت: این گام اول لازم است نسبت به بازگشایی بیشتر کسب و کار و دیگر فضاهای عمومی. مدارس و بسیاری از کسب و کار بسته تحت اجرایی اقامت در خانه که Walz توسعه یافته به حداقل ممکن 4.

اقامت در خانه سفارش در محل قرار داده شد تا حد زیادی به خرید زمان برای بیمارستان ها برای اضافه کردن تخت کارکنان و تجهیزات برای رسیدگی به انتظار افزایش COVID-19 موارد است. دولت بیمارستان از شنبه شد و در مجموع درمان 240 بیماران با 117 در بخش مراقبت های ویژه.

بودجه برای تست گسترش خواهد آمد از اورژانس COVID-19 پاسخ بسته در حال حاضر تایید شده توسط قوه مقننه است. وزارت بهداشت خواهد بود و استخدام کارکنان اضافی مالکوم گفت: با انتظار از بسیاری از تماس پس از تحقیقات بیشتر موارد مثبت یافت می شوند.

به عنوان بخشی از توافق دولت نیز ایجاد آزمایشگاه مرکزی به جای گسترش و تست مجازی مرکز فرماندهی برای نظارت بر تست نیاز دارد و هماهنگی پاسخ به پتانسیل شیوع بیماری در دولت است.

مشارکت بود و تحسین توسط قانونگذاران ایالتی از جمله رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake شده است که بیشترین آشکارا انتقاد از فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید.

“ما می دانیم که بیمار است و کسی که بهبود به منظور ایمن بازگشایی دولت و تست یکی از بهترین راه برای مطمئن شوید که ما در حال ایمن ماندن,” او گفت:. “تست مهم است نه تنها برای سلامت جسمی شهروندان ما آن را مهم و حیاتی برای سلامت اقتصاد است.”

فراتر از شناسایی فرد از عفونت Walz گفت: افزایش تلاش های تست امیدوارم کمک دولت به سر کردن کسب و کار در آینده انجام دهند.

“آنها را شناسایی نقاط داغ در حال ظهور از عفونت برای مداخله سریع قبل از آنها تبدیل به بحرانی و ما دیده ایم این اتفاق می افتد که در آن ما مجبور به تعطیل بحرانی صنایع” Walz گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im