رژیم صهیونیستی. تیم Walz در روز شنبه شب اعلام کرد به منظور فعال کردن مینه سوتا گارد ملی به حمل و نقل تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان دولت انتظار تحویل تجهیزات از فدرال استراتژیک ملی ذخایر مربوط به COVID-19.

فرمان اجرایی 20-13 اجازه دولت گارد ملی برای یک “ماموریت اولیه” حمل و نقل لوازم مورد نیاز برای جلوگیری از مراقبت های بهداشتی کارگران از پیمانکاری ویروس است که باعث می شود کسی به COVID-19. لوازم حمل و نقل خواهد شد از اردوگاه ریپلی مرکز آموزش منطقه ای در نزدیکی کمی می افتد به دولت در بخش بهداشت و درمان انبار در خیابان.

فرماندار اعلام حکم اجرایی نمی گویند که چه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) منتقل خواهد شد. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید PPE برای کارکنان مراقبت های بهداشتی شامل روپوش و ماسک یا ماسک عینک یا محافظ و دستکش.

مینه سوتا گارد ملی نیز کمک خواهد کرد برنامه ریزی و هماهنگی تحویل PPE از طریق حالت های اضطراری مرکز عملیات.

این حکم اجرایی خواهد شد که در اثر باقی می ماند در سراسر این ایالت اعلام وضعیت فوق العاده مارس 13 توسط Walz, “کمک می کند تا آدرس انتقادی عرضه کم از PPE در مینه سوتا در بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان و همچنین تاخیر تحویل از دولت فدرال استراتژیک ملی ذخایر,” Walz بیانیه در مورد این حکم اجرایی می گوید.

Walz صادر شده به منظور درخواست از دولت در بخش بهداشت و درمان پس از درخواست تایید از طریق دولت اضطراری-عملیات مقامات.

“در زمان نیاز Minnesotans با هم بکشید تا مطمئن شوید که ما باید از این منابع و منابع ما نیاز به از طریق چالش های” Walz گفت: در این اطلاعیه از طریق پست الکترونیکی به رسانه ها. “مینه سوتا در بیمارستان و مراقبت های بهداشتی امکانات و اولین پاسخ دهندگان در نیاز ناامید از تجهیزات حفاظت شخصی و ممنون میشم به مینه سوتا گارد ملی برای مشارکت در ارائه این منابع برای Minnesotans.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im