رژیم صهیونیستی. Noem خواسته های داکوتای جنوبی قبایل حذف ویروس ایست های بازرسی

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem تهدید کرده است که اقدام قانونی علیه Oglala سو و شایانی رودخانه سو قبایل اگر آنها را حذف coronavirus بازرسی راه اندازی در کنار دولت و بزرگراه های ایالات متحده در عرض 48 ساعت به گفته استاندار ،

Noem نامه های ارسالی جمعه به رهبران هر دو قبیله گفتن آنها را برای جلوگیری از انجام بازرسی تنظیم برای حفظ coronavirus از گسترش در قبایل زمین.

“ما در حال قوی ترین زمانی که ما با هم کار کنند; این شامل ما نبرد در برابر COVID-19,” Noem گفت. “من درخواست که قبایل بلافاصله متوقف و یا تداخل با تنظیم ترافیک در آمریکا و بزرگراه های ایالتی و حذف تمام سفر از پست های بازرسی.”

این شایانی رودخانه سو قبیله ایست بازرسی سیاست های منتشر شده در رسانه های اجتماعی متحده, مردم, زندگی بر روی رزرو ممکن است سفر به مناطق دیگر در داکوتای جنوبی که در نظر گرفته نمی شوند نقاط برای قرار ملاقات های پزشکی برای خرید لوازم پزشکی و یا سایر نیازهای ضروری. ساکنان باید برای تکمیل یک پرسشنامه سلامت در هنگام خروج و بازگشت به رزرو.

هر غیر-رزرو اقامت زندگی در داکوتای جنوبی و یا از خارج از دولت تنها می تواند بر روی رزرو برای فعالیت ضروری پس از آنها دریافت کرده اند یک سفر اجازه از قبیله سایت.

پس از بازرسی رفت و در جای خود در وزارت کشور را اداره امور هند منتشر شد یادداشت سفارش قبایل به ملاقات و موافقت با داکوتای جنوبی قبل از محدود کردن سفر در دولت و یا بزرگراه های ایالات متحده.

از صبح روز شنبه داکوتای جنوبی در حال حاضر دارای 3,144 تایید coronavirus موارد از جمله 31 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im