کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تبلیغ دولت خود را پیشرفته تر رای دهندگان اعلام به ABC “نمایش” روز دوشنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “است و فقط ترس از کالیفرنیا.”

“ما اکثر سازمان ملل متحد-مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در امریکا و ما نیز متنوع ترین ایالت در آمریکا,” او گفت:.

Newsom حمایت کرده است مقاومت در برابر رئیس جمهور به تازگی به tweeting: “در حالی که تهمت ادعای اعتبار برای یک اقتصاد پررونق’ او در واقع دو برابر کسری بودجه و ایجاد بیش از 3 تریلیون دلار از بدهی های جدید است.”

او در تضاد است که با کالیفرنیا که در آن وجود دارد “رکورد مازاد. رکورد نرخ بیکاری پایین. رکورد رشد کار. مترقی و سیاست های اقتصادی و رشد رفتن دست در دست.”

Newsom همچنین با ارسال یک صدای جیر جیر در همان روز که مجلس سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن نوشتن: “به اعتقاد من با تمام قلب من است که آمریکا آمادگی خود را برای رد این, تاریک, تبعیض آمیز و خطرناک سیاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – و به انجام آن توسط رکورد حاشیه. اجازه دهید نشان می دهد. بیایید رای می دهند.”

او ابراز یک پیام مشابه با ABC گفت: “من دوست دارم شانس ما در ماه نوامبر زمانی که ما متحد” اگر چه او اذعان کرد وجود دارد مشروع است اضطراب به عنوان [دموکراتیک مقدماتی] بکشید.”

کالیفرنیا به عنوان پرجمعیت ترین ایالت کشور دارای نقش زیادی در اولیه فصل است. این 415 نمایندگان برای grabs تقریبا 10 برابر بیشتر از آیووا.

وقتی پرسید که آیا او را در نظر تبدیل شدن به یک معاون ریاست جمهوری مدعی Newsom گفت: او مشغول است در حال اجرا یک دولت با یک اقتصاد است که بزرگتر از بسیاری از کشورها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im