رژیم صهیونیستی. mlb اقامت-در-صفحه اصلی, فرمت, بازگشایی برنامه توضیح داد

رژیم صهیونیستی. mlb صحبت کرد نزدیک به 80 دقیقه روز شنبه در مورد آینده خود در سطح ایالت اقامت در خانه نظم و تدریجی بازگشایی آریزونا اقتصاد است.

اما تعدادی از ساکنان که تنظیم در به روز چهارشنبه در کنفرانس خبری گفت: Arizona Republic آنها راه می رفت دور با سوالات بیش از پاسخ.

فرماندار گفت: او نمی خواهد اجازه اقامت در خانه که محدودیت حرکات Arizonans نه درگیر در “ضروری فعالیت های” منقضی شده به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 30. به جای اجازه دادن به همه کسب و کار به طور کامل بازگشایی مارس 1, او تمدید سفارش از طریق مه 15 — اما اصلاح شده آن را برای اولین بار.

او به شما اجازه می دهد تا کسب و کار خاص برای بازگشایی به عنوان روز دوشنبه گفت: اما تنها برای وانت و دیگر حداقل-تماس با معاملات. آنها قادر خواهید بود به رزومه فرد فروش چهار روز بعد اما تنها اگر آنها برخی از پروتکل های ایمنی طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در محل.

رستوران ها باقی خواهد ماند محدود به تحویل و وانت, اما آنها می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس مارس 12. سپس دوباره Ducey که به نام تاریخ “aspirational” بنابراین شاید نه.

اگر شما به اشتباه شما تنها نیستید: فرماندار گفت: انتظار می رود به روز رسانی های مکرر در طول ماه مارس. در ضمن در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد اقامت در خانه گسترش و آنچه ممکن است در اطراف گوشه.

س: آیا ماندن در خانه سفارش به طور خودکار منقضی مارس 15 یا برای تجدید نظر?

یک: به نظر می رسد دومی.

در روز پنج شنبه Ducey سخنگوی پاتریک Ptak گفت که “پیش از موعد برای تعیین آنچه آمار نشان می دهد دو هفته از در حال حاضر.”

“ما در حال رفتن به دنبال حقایق و همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی,” Ptak گفت: از طریق ایمیل.

Ducey گفت: برای استفاده از داده ها در تایید COVID-19 موارد نمونه از COVID مانند و آنفولانزا مانند علائم شناخته شده COVID-19 کشته و بیمارستان ظرفیت تصمیم به رفتن به جلو.

دولت به نظر می رسد در شکل خوب از نظر ظرفیت اما محدود تست ساخته شده است آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا کروناویروس جدید, موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر را به اوج خود رسید و یا plateaued.

فرماندار اذعان سرخوردگی از Arizonans خارش به بازگشت به کار و فعالیت های دیگر در روز چهارشنبه گفت که او “یک حس فوریت برای بازگشایی شده است.”

“من می خواهم به انجام این کار” Ducey گفت. “من فقط می خواهم به انجام آن در زمان مناسب, و من می خواهم آن را به موفق خواهد بود.”

او گفت: از آن خواهد بود “غیر مسئولانه” برای بازگشایی “با فرصتی که من باید دوباره از آنجا که ما نمی باید راهنمایی مناسب و یا داده ها و درخواست مردم برای انجام این کار دوباره.”

س: کدام محدودیت فرماندار تصمیم به بلند کردن ،

یک: روز جمعه در بیمارستان و جراحی سرپایی مراکز و مطب های دندانپزشکی می توانند رزومه اعمال جراحی الکتیو اگر آنها با ظرفیت ایمنی و تست مورد نیاز است. فرماندار به حال به طور موقت متوقف کسانی که روش های به صرفه جویی در تجهیزات بیمارستانی و دنده محافظ.

روز دوشنبه برخی از خرده فروشان می تواند بازگشایی به صورت محدود ارائه کالا از طریق “خدمات تحویل خدمات پنجره راه رفتن سرویس های درایو از طریق سرویس درایو سرویس های منظقه تحویل و یا انتصاب” اگر آنها اقدامات احتیاطی برای کاهش گسترش COVID-19.

در مه 8, کسانی که خرده فروشان می تواند شروع به انجام در فروشگاه-فروش — دوباره با افزایش بهداشت و ایمنی اقدامات است. چهار روز فاصله طراحی شده است که به کسب و کار و مشتریان “زمان برای برنامه ریزی و تنظیم” با توجه به Ducey ،

س: چه نوع از خرده فروشان است فرماندار صحبت کردن در مورد ؟

یک: در ماه مارس Ducey صدور یک فرمان تعریف آن کسب و کار بودند “ضروری” به معنی آنها نمی تواند مجبور به بستن. این لیست شامل فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها, خدمات حمل و نقل و فروشگاه های سخت افزاری در میان بسیاری دیگر.

هفته آینده بازگشایی دستورالعمل های طراحی شده برای کسب و کار در نظر گرفته غیرضروری که عملیات شامل “فروش کالا” به جای خدمات. مغازه ها که فروش دکور و یا لوازم التحریر برای مثال می توانید واجد شرایط.

پرسش: در مورد غیر ضروری کسب و کار است که فروش کالا و خدمات ؟

کسب و کار تنها می تواند محصولات جانبی.

برای مثال سالن مو اغلب فروش محصولات یک ظاهر طراحی شده علاوه بر ارائه hair cuts. تحت Ducey منظور آنها می تواند شروع ارائه این محصولات برای وانت دوشنبه اما سبک نمی تواند به بازگشت به انجام مو.

“خرده فروشی کوچکتر است که فروش محصول در یک منظقه تحویل مد و (است) را در تخلف از هر جهت که در خارج وجود دارد … می توانید پیش بروید و انجام دهید که” Ducey گفت.

س: چه نوع از اقدامات ایمنی انجام خرده فروشان به اجرای قبل از بازگشایی?

یک: کسب و کار باید تسهیل مناسب اجتماعی فاصله — حداقل شش پا — بین مشتریان و کارکنان. که ممکن است به معنی محدود کردن تعداد زیادی از مردم در یک فروشگاه در یک زمان داده شده است.

کسب و کار نیز باید به دنبال بهداشت پروتکل های تعیین شده توسط وزارت کار ایالات متحده و یا آریزونا وزارت بهداشت, خدمات, با توجه به Ducey را سفارش دهید.

س: آیا بازگشایی اجباری ؟

یک: هیچ.

س: می, میله, رستوران ها سالن های تئاتر و ورزشگاه شروع به اجازه دادن به مردم در داخل بعدی است ؟

یک: هیچ. فرماندار تعطیل آن دسته از اشخاص در یک جداگانه منظور اجرایی قبل از صدور اقامت خود را در خانه سفارش دهید. او تجدید همه پرسی درباره که زودتر دستور هر دو هفته.

س: زمانی که می توانید از آن کسب و کار شروع بازگشایی? آنچه در مورد سالن? جامعه استخر?

یک: از این همه هنوز مشخص نیست. فرماندار گفت: کارکنان خود را در حال همکاری با رهبران صنعت و کارشناسان بهداشت و درمان به توسعه بازگشایی برنامه.

تهاجمی ترین طرح به نظر می رسد برای رستوران و منتشر خواهد شد در هفته آینده, او گفت:. از Eateries می تواند شروع بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 12.

فرماندار توصیف کرد که در تاریخ به عنوان “aspirational” با این حال.

“هدف ما این است که برای انجام این کار گاهی اوقات در مارس … اما این را باید در هماهنگی با صنعت و بهداشت عمومی” او گفت:. “ما در حال همکاری با رهبران در صنعت بهترین شیوه است.”

س: چه در مورد خدمات کلیسا?

یک: فرماندار stay-at-home منظور اجازه می دهد تا برای “قانون اساسی حفاظت شده فعالیت هایی مانند سخنرانی و دین” اما می گوید که این حقوق باید اعمال “در یک شیوه ای را فراهم می کند که مناسب فیزیکی فاصله به حدی امکان پذیر است.”

به عبارت دیگر: آن را نمی کند ممنوعیت خدمات مذهبی آشکار, اما آن را نمی کند اجازه بسته بندی مکان های عبادت ، Ducey نیز خواست Arizonans به دنبال دستورالعمل های فدرال منع تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

“من می خواهم برای گفتن به شبان, کشیش, خاخام, ایمان مبتنی بر رهبران آنها شده اند فوق العاده مسئول از طریق این” فرماندار گفت. “من سپاسگزار برای نوآوری است.”

رهبران مذهبی تا حد زیادی جایگزین فرد خدمات با خدمات مجازی و لغو مراسم عروسی و مجالس ترحیم. چند خانه از عبادت که باقی مانده اند باز می گویند آنها به اجرا اجتماعی فاصله اقدامات و خواسته اعضای آسیب پذیر در خانه بمانند.

س: چرا فرماندار با توجه به اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی در بخشی از ظرفیت?

یک: “هر کسی که تا به حال اجرا یک رستوران می داند که (عامل) 25% مطمئن ترین راه برای فقط به طور مداوم از دست دادن مقدار زیادی پول بیشتر” فرماندار گفت.

او بازگو گفتگو او به تازگی با ثروت 100 مدیر عامل “از عمده جعبه بزرگ زنجیره ای خرده فروشی” است که در آن مدیر عامل شرکت مشترک در سراسر کشور و دولت در سطح داده ها.

Ducey گفت: رهبر کسب و کار حدود 30 درصد از Arizonans خواهد بود مایل به بیرون رفتن به شام بلافاصله و بدون ترس از ابتلا COVID-19. 30 درصد دیگر نمی خواهد بیرون بروید تا یک واکسن داشت. و گذشته 40 درصد خواهد بود مطمئن — آنها می خواهم “می خواهم برای دیدن شواهد به عنوان به چگونه آنها تصمیم گیری قبل از آنها دوباره وارد اقتصاد” Ducey گفت.

“چه خوب است که آن را به تصمیم گیری اگر شما شهروند و مصرف کننده اعتماد به نفس از بزرگترین بخش از جمعیت خود را?” او گفت:. “من نه تنها می خواهم به بازگشایی اقتصاد, من قصد بازگشایی اقتصاد با موفقیت انجام شد.”

س: چه ممکن است شام خوردن در خدمات مانند هنگامی که رستوران می تواند بازگشایی?

یک: کارکنان خواهد شد با پوشیدن ماسک و زمانی که مناسب, دستکش, فرماندار گفت.

رستوران ها نیز باید گسترش مایع پروتکل اطمینان از شستن دست و یادآوری شده و ممکن است استفاده از ظروف یکبار مصرف منوها به طور موقت.

“به جای آمدن به جدول خود را و درخواست شما را به آنچه شما می خواهم برای نوشیدن (سرور) به احتمال زیاد خواهد شد به اطلاع شما است که آنها فقط شسته دست خود را و بپرسید که چگونه شما می توانید مواد غذایی خود را تحویل” Ducey گفت.

س: چه اتفاق خواهد افتاد اگر کسب و کار بی اعتنایی Ducey قرار داده است.

یک: برخی نا امید صاحبان کسب و کار گفت: آنها را بازگشایی جمعه در تخلف از دولت و محدودیت. پرسید که چه او می گویند به آنها توصیه فرماندار گفت: “این یک سفارش است که قابل اجرا توسط قانون” و “تخلف است و 2500 دلار جریمه و تا شش ماه در زندان است.”

برای رستوران ها و کافه ها که علنا دست انداختن قوانین او گفت: “شما در بازی خود را با مشروب مجوز است.”

Ducey گفت: او طول می کشد هیچ شادی “در قرار دادن سفارش وجود دارد که قابل اجرا توسط قانون فراهم می کند که جریمه” اما “آن را برای محافظت از سلامت عمومی است.”

“این دلیل است که ما افرادی که در حال مرگ هستند که قرارداد COVID-19” او گفت:. “ما قادر به کاهش این تعداد ما توانستیم به سرعت گسترش ما در حال رفتن در مسیر درست است. ما می خواهیم به ادامه رفتن در مسیر درست است.”

او گفت: اگر “خبر خوب شتاب میگیره” از نظر COVID-19 موارد دولت می تواند حرکت آزمایشی بازگشایی خرما. در عین حال او گفت که او می خواهم به جای “زیر قول و ارائه بیش از.”

س: اگر یک کسب و کار بازگشایی اما یک کارمند احساس نا بازگشت به کار می کارگر هنوز هم جمع آوری مزایای بیکاری?

یک: فرماندار را ارائه نمی دهد فوری جواب گفت: او را با قانونگذاران دولت “را به مطمئن شوید که ما ارائه وضوح.”

“ما در حال رفتن به انعطاف پذیری در اطراف این” او گفت:. “شبکه امنیت اجتماعی وجود ندارد به تنبیهی. آن وجود دارد به نگه داشتن مردم از سقوط از طریق ترک. و هنگامی که آن را به درستی اداره آن نیز باید در خدمت به عنوان تا حدودی از یک مکان به مناسب بازگشت آنها به نیروی کار در زمان مناسب است.”

بیکاری?: از آن خواهد شد هفته قبل از کار دیگران در آریزونا دریافت مزایای بیکاری DES می گوید:

س: در حال اقامت در خانه دستور خلاف قانون اساسی به عنوان برخی از آریزونا قانونگذاران و معترضان ادعا ؟

یک: James هاج مدیر آریزونا دولت دانشگاه را به مرکز بهداشت عمومی و قانون گفت: جمهوری ماه گذشته بود که آن را غیر معمول نیست برای آزادی به “محدود” برای محافظت از سلامت عمومی در طول یک بیماری همه گیر.

“این از نظر اجتماعی و قانون اساسی مناسب مداخلات بهداشت عمومی” او گفت: stay-در-خانه و قرنطینه سفارشات. “تنها نقطه ای که از آن می شود مشکل این است که هنگامی که شما آزادی های مدنی در حال نقض با هیچ فوتی و فوری نیاز از دولت و این که چنین نیست در این نقطه است.”

چارلز سرخ شده, یک استاد حقوق در دانشگاه هاروارد به طور مشابه گفت: دانشگاه هاروارد قانون امروز که قانون اساسی آزادی نیست “absolute.”

“آنها می دانند برای قانع زمینه,” او گفت:. “و در این مورد قانع کننده زمین است که بهداشت عمومی اورژانس.”

س: چه خواهد شد و بعد از چند مرحله از فرماندار طرح نگاه مانند?

یک: Ducey شده است کم حرف در بسیاری از جزئیات. او گفت که او ممکن است محدودیت در یک ایالت اساس و یا اتخاذ یک county-توسط-شهرستان رویکرد است.

فرماندار همچنین نشان داد او می خواهم به بازگشایی کسب و کار و امکانات “که در آن اعداد کوچکتر جمع” اول به تدریج در حال حرکت به سمت بزرگتر جمع آوری ،

“وقتی شما می شنوید کسی گفت: “توپ بازی” یا ” خمیر,’ یا ‘آیا شما آماده برای برخی از توپ فوتبال ؟” هنگامی که طرفداران مجاز — این ممکن است بزرگترین تجمعات و خواهد شد که نشانه ای است که ما آمده ایم به بازگشت به حالت عادی از جایی که ما در حال” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de