رژیم صهیونیستی. mlb توصیه آریزونا گرفتم به ماندن در خارج از میله های زندان در روز سنت پاتریک

رژیم صهیونیستی. mlb است مشاوره Arizonans که می خواهند به جشن روز سنت پاتریک روز سه شنبه به نوشیدن خود را سبز آبجو در خانه.

“اگر شما به فکر رفتن به یک نوار شلوغ به جشن ما, مشاوره, نمی,” Ducey گفت. “اجتماعی فاصله و یا شخصی فاصله یکی از بزرگترین اقدامات شما می توانید برای ایمن ماندن و آن را سخت به انجام این کار در یک نوار شلوغ.”

در حالی که دولت این است که نگه داشتن پای صندوق های رای باز برای دموکراتیک ریاست جمهوری اولویت انتخابات یا اولیه Ducey روز دوشنبه خواست خویشتن داری در میله های محلی. او را متوقف کوتاه از سفارش تمام رستوران ها و کافه ها برای ماندن بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جدید — یک عمل است که فرمانداران در چندین ایالت دیگر گرفته شده است.

وجود دارد راه هایی برای فاصله اجتماعی بدون خاموش کردن رستوران ها مانند درایو از طریق و منظقه-وانت گزینه های دکتر گفت: کارا مسیح آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات.

مسیح گفت: تیم او در حال کار برای اطمینان از آریزونا مطابق با این جدید فدرال راهنمایی:

  • اگر کسی در خانواده شما دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 نگه داشتن تمام افراد خانواده در خانه. آیا رفتن به محل کار. آیا رفتن به مدرسه. تماس با ارائه دهنده پزشکی شما.
  • کارفرمایان باید توسعه پروتکل های به کار از خانه زمانی که ممکن است.
  • هر کس باید به جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی در گروه های بیش از 10 نفر که شامل اجتناب از خوردن یا نوشیدن در رستوران ها و کافه ها و با استفاده از drive-thru یا وانت گزینه به جای.

“آنها توصیه می شود اجتناب اختیاری سفر, خرید, سفر, و, اجتماعی, بازديد,” مسیح گفت. “ما در حال حاضر در حال بررسی این است.”

آریزونا دارای 18 فرض مثبت و تایید موارد جدید کروناویروس نیز نامیده می شود COVID-19. بیشتر موارد در حال انتظار و بهداشت عمومی کارشناسان می گویند به احتمال زیاد وجود دارد بسیاری از موارد در جامعه نسبت به رسمی در مورد تعداد نشان دهنده.

“ما در حال حاضر به روز شده ما را راهنمایی بر اساس CDC (مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری) توصیه است که حوادث بزرگ و تجمع توده بود لغو” Ducey گفت و تاکید کرد که این وضعیت با COVID-19 به طور مداوم در حال تحول است.

“بسیاری از در حال حاضر و بخش خصوصی و سازمان های جامعه همچنان به عنوان مسئول و همکاران در این تلاش است. … من با تمرکز هر روز در مورد آنچه که بهترین تصمیم برای ایالت آریزونا است.”

روز یکشنبه Ducey و کتی هافمن, دولت سرپرست آموزش عمومی, اعلام دو هفته از بسته شدن آریزونا مدارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

آریزونا دولت کتی هابز روز دوشنبه گفت: تصمیم به برگزاری سهشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه “ساخته شده بود و نه آرامی.”

“آنچه در آن همه پایین می آید به این است که ما هیچ تضمین وجود دارد را نمی توان امن تر زمان برای برگزاری این انتخابات در آینده نزدیک” او گفت:.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر