رژیم صهیونیستی. Cuomo: نیویورک هواکش به اندازه کافی برای فقط 6 روز

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو هشدار داد که coronavirus بحران می تواند تا آخرین اوت گفت که وجود دارد فقط به اندازه کافی هواکش در دولت خود را به شش روز.

نظرات خود را در آمد یک شنبه جلسه توجیهی و گزارش های متعدد رسانه های خبری.

“اگر یک فرد می آید و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی و شما لازم نیست که یک شخص می میرد” کومو شد به نقل از نیویورک تایمز. “که بی پرده معادله در اینجا. و در حال حاضر ما یک میزان سوختگی است که نشان می دهد ما در مورد شش روز در انبار.”

او گفت: وجود دارد در حدود 2200 هواکش در نیویورک ذخایر. او تخمین زده می شود حدود 350 بیماران جدید به آنها نیاز دارید در هر روز است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کومو صحبت کرد و در روز پنج شنبه اما فرماندار گفت که او نمی تواند تعداد در کاخ سفید به آدرس کمبود در زمان.

Cuomo, برادر کریس سی ان ان لنگر که این ویروس به نام به جلسه از طریق ویدئو می گویند او خوب انجام می دهند.

اما اندرو کومو اشاره کرد: “هیچ ابرقهرمان است که سیستم ایمنی به این بیماری است. هر کسی می تواند آن را دریافت کند. هیچ کس می تواند به محافظت از آن. من نمی توانستم محافظت از برادر خود من. این اخبار نگران کننده.”

روزانه وحش اشاره کرد فرماندار با اشاره به پیش بینی که راس برای این ویروس می تواند بین یک هفته و یک ماه از هم اکنون. او گفت: پیش بینی ها نیز نشان می دهد این ویروس می تواند همچنان در نیویورک تا مرداد.

“اعتقاد ما آن است که نزدیک به کوتاه تر پایان محدوده با ما در خانه مردم نگاه حرفه ای مدل سازی که در حال انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>