رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون به نیوز مکس تلویزیون: ‘هیچ برنامه ای’ در حال حاضر به تعطیل آرکانزاس

ایالت آرکانزاس که در حال حاضر 174 تایید موارد coronavirus است که مصرف این بیماری بسیار جدی است اما هنوز تعطیل, دولت, دولتی آسا هاچینسون گفته نیوز مکس تلویزیون دوشنبه.

“ما هیچ برنامه ای در حال حاضر” هاچینسون گفته نیوز مکس تلویزیون کریس سلکدو. “بدیهی است که این تغییرات روز به روز و ما آن را تماشا کنید.”

بخشی از دلیل دولت است نه در زیر یک سرپناه در محل سفارش است زیرا شهروندان زیر سفارشات خود فاصله فرماندار گفت.

“اگر آنها را انجام خواهد داد آنچه را که آنها باید انجام دهید, نظر خود را, بهداشت و درمان شخصی و فاصله ما می تواند به ما در مورد کسب و کار مرکزی گفت: هاچینسون. “ایالات متحده است که باید پناهگاه در محل آنها همچنان به معاف خود را تولید و آنها همچنان به معاف ضروری کسب و کار است که بسیار گسترده ای در جامعه ما است.”

علاوه بر این یکی باید این سوال را بپرسید که اگر کسب و کار تعطیل, “چگونه می توانم به شما راه اندازی مجدد آنها گفت:” هاچینسون.

شده اند وجود دارد برخی از کسب و کار دستور به تعطیل با رستوران ها و کافه ها تنها در خدمت takeout یا تحویل سفارشات و دیگران چنین تاتو کسب و کار برای یک دوره از زمان و دولت همچنان جلوتر از منحنی در مقایسه با جاهای دیگر.

Coronavirus تست شده و گسترش “قابل توجهی” در دولت هاچینسون گفت و تماس های در حال بیرون رفتن “در همه جا در جهان” در حالی که در تلاش برای تهیه تجهیزات این بیمارستان در آرکانزاس نیاز خواهد شد.

فرماندار افزود که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است یک “شریک عالی” در coronavirus نبرد اما از آن است که یک “نقص بزرگ” برای یک دولت کوچکتر مانند خود را به رقابت با نیویورک یا کالیفرنیا در گرفتن منابع.

“همه این مسائل دشوار است برای مدیریت,” او گفت:. همچنین این سوال مطرح است که آیا یک کسب و کار باید تبدیل به ساخت هواکش هنگامی که وجود دارد شرکت در نیویورک و کالیفرنیا و یا در جای دیگر انجام چیزی مشابه به همین.

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink وای یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>