“پس از سه سال از تکمیل فرآیند تحویل بی نظیر آجر-فر سبک پیتزا لذیذ از طریق به راحتی از یک stand-alone تلوان ماشین ما هیجان زده در مورد گام بعدی را در این منحصر به فرد اختصاصی مفهوم و از همه مهمتر مزه پیتزا به بازار” گفت: Deglin Kenealy مدیر عامل شرکت ریحان خیابان. “این دور از بودجه ما را قادر می سازد به آتش کشیدن خلبان ما برنامه ماه آینده با امید افزایش به یک مقیاس کامل اندازی کیوسک پایان Q3 در سال 2020 است. در یک زمان از راه حل های رباتیک این یکی واقعا انقلابی است.”

اولیه ماشین آلات در این برنامه آزمایشی در تقاضای بالا به عنوان شرکت دریافت کرده است, درخواست های متعدد برای شرکت. کسانی که کشیدند شامل شرکت های بزرگ امکانات عمده تجهیزات پزشکی, دانشگاه ها, پایگاه های نظامی و ورزشی در عرصه های سراسر شمال امریکا. ریحان خیابان نیز ساخت یک لیست از منافع جهانی برای استقرار آینده. علاوه بر این دو ماشین تحویل داده خواهد شد به ریحان خیابان شریک است که یکی از بزرگترین مواد غذایی و آشامیدنی تولید کنندگان.

مکان برای خلبان برنامه هنوز در حال تایید کرد اما هدف مناطق شامل تگزاس, کانزاس, Missouri, کارولینای شمالی و کالیفرنیاکه در آن ریحان خیابان مستقر است.

ریحان خیابان ماشین قابلیت سه 10 اینچی سبک ایتالیایی, پیتزا پوسته نازک ارائه شده: چهار پنیر و پپرونی و “پیتزا ماه” فروش بین $6.95$11.95. همه ریحان خیابان پیتزا ساخته شده با تازه ترین مواد تشکیل دهنده و سپس فلش منجمد برای حفظ عطر و طعم و طراوت قبل از اینکه پخته شده به سفارش در حدود سه دقیقه است. روند پخت و پز خود را با بهره گیری از حق ثبت اختراع در انتظار سه عنصر غیر مایکروویو سرعت فر. ترکیبی از انقلابی فر فناوری و پیتزا با کیفیت ایجاد یک محصول به پایان رسید که رقبای پایان آجر فر پیتزا فروشی. ریحان خیابان نمیفهمد چگونه به ارائه یک چوب آتش اجاق تجربه پیتزا در کسری از زمان.

ریحان خیابان مدل کسب و کار با تمرکز بر ارائه ارزش و مزه بزرگ, با کیفیت بالا, آگاه سلامت محصولات برای مشتریان خود. برای اطمینان از این مقادیر ریحان خیابان را انبار ماشین آلات خود را به صورت هفتگی استفاده از بهترین مواد با کیفیت برای ایجاد یک محصول فوق العاده برای توده ها.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ریحان خیابان پیتزا ماشین آلات و یا به پرس و جو در مورد گرفتن یک ماشین در منطقه خود را به ایمیل [email protected] و یا بازدید از وب سایت خود را در www.basilstreetpizza.com.

منبع ریحان خیابان

لینک های مرتبط

https://basilstreetpizza.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im