– تایلر جانسون تصمیم گرفتند در برابر شرکت در پنج شنبه شب NFL سراغ ترکیب های ورزشی آزمون در Lucas نفت ورزشگاه انتخاب به صبر کنید تا زمانی که دانشگاه مینه سوتا pro روز مارس 25 به ثبت رسمی بار در آموزش مانند 40 yard dash.

Johnson, Gophers’ تمام وقت منجر گیرنده گفت: او هنوز از طریق موضعی دریل مصاحبه و تست پزشکی این هفته در ایندیاناپولیس. او را “نگران نیست” در مورد ساخت NFL ارزیاب صبر کنید یک ماه برای بار حتی به عنوان تصمیم ساخته نشده بود به آرامی.

“بسیار دشوار است” جانسون روز سه شنبه گفت. “از آنجا که آن را یک نخست-زمان رویداد و من عشق را به رقابت بپردازند.”

جانسون جنوب مینیاپولیس مادری که می تواند تبدیل به اولین Gophers گیرنده پیش نویس پس از اریک دکر در سال 2010 گفت که او صرف “مدتی” آماده شدن برای 40 yard dash. قدرت خود را و تولید ایستاده بود برای Gophers اما جانسون رسمی NFL.com پیش نویس مشخصات و لیست “top-end سرعت” در میان نقاط ضعف. یک ماه دیگر از دبستان است که با هدف افزایش بار در تمام دریل.

“من که در آن من می خواهم به در حال حاضر” جانسون گفت. “با این تست من هنوز تنظیم و همه چیز. از تکنیک های مختلف از اشکال مختلف از زوایای مختلف و چیزهایی مانند آن.”

در میان بسیاری از مشاوره جانسون است Vikings گیرنده آدم Thielen. آنها را به اشتراک نمایندگی در مینیاپولیس-بر اساس موسسه برای ورزشکاران است. آنها کار کرده ام را با هم در این زمستان در Thielen بدنسازی در Lakeville که در آن درس آمد و سرپوشیده چمن.

“فقط ‘من’ ” جانسون گفت. “که برای او مهم بود و او احساس می کرد که بهترین برای من است.”

رودز به روز رسانی

مدیر کل ریک Spielman گفت: وایکینگ ها را با “ترین” نمایندگان از تیم 17 نامحدود رایگان نمایندگی های این هفته است. همچنین در Spielman برنامه ملاقات با آفتابی شاهعامل برای cornerback خاویر رودزکه نوبت 30 در ماه ژوئن پس از دو subpar فصل است.

رودز مجموعه برای 12.9 میلیون دلار کلاه ضربه بعدی سقوط در یک قرارداد از طریق 2022 یکی از چند با قیمت بالا جانبازان که معاملات می تواند renegotiated جلوتر از رایگان آژانس مارس 18. و یا او می تواند کاهش دهد.

“او شاید تا به حال نه به عنوان بزرگ از یک سال به عنوان او تا به حال در گذشته اما او هنوز هم به ما کمک کرد تا برنده بازی ها” Spielman گفت. “شما را به هر فردی بازیکن و سپس ارزیابی جایی که آنها در در حرفه خود و جایی که آنها در مالی و سپس شما را به تصمیم گیری است.”

Cornerback مسائل

Cornerback “می تواند یک نیاز” با توجه به Spielman. دو گوشه Trae Waynes و Mackensie الکساندردر حال برنامه ریزی برای تبدیل شدن به نامحدود رایگان عوامل در حالی که رودز ” آینده نامشخص است. در این سال کلاس پیش نویس در نظر گرفته شده است عمیق در cornerback اما این تیم تعریف نمونه می توانید محدود پیش نویس گزینه های.

“این یکی از سخت ترین موقعیت ها به دلیل قوانین است که آنها مجاز به گرفتن دور با در کالج” Spielman گفت. “و وجود خاص فیزیکی به منظور بازی در [مربی مایک زیمر’s] دفاع است که شما باید. که حذف بسیاری از پتانسیل ها برای ما بیش از حد به دلیل آن را بسیار مناسب.”

Paton باقی می ماند

جورج پاتونوایکینگ ها’ معاون مدیر کل و آرزو استعداد ارزیاب کاهش یافته است این Browns’ مدیر کل کار در ماه گذشته پس از دو مصاحبه. Paton شده است که با وایکینگ ها از سال 2007 و با Spielman حتی دیگر به مصاحبه برای سه GM دهانه — براونز کلت و 49ers — در سه سال گذشته است.

“من رها بسیاری از سال” Spielman گفت. “ما شده ایم با هم, من نمی دانم, شاید 24 سال و من بسیار خوش شانس است که یک مالکیت گروه کار با من, بلکه استعداد است که در اطراف من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im