Gophers هنوز هم در انتظار Kerwin والتون تصمیم

خیلی از آخر هفته ای که سپری شد با Gophers در انتظار هاپکینز گارد Kerwin والتون در تصمیم گیری است. رمز و راز در اطراف استخدام یک ملت unsigned سالمندان همچنان ادامه دارد.

والتون اعلام شکست خورده به عنوان انتظار می رود روز شنبه. هیچ به روز رسانی در روند آمد و یکشنبه از چهار ستاره چشم انداز. والتون و خانواده اش تا به حال شده است در تلاش اواخر شنبه به تصمیم گیری بین Gophers و کارولینای شمالی با توجه به منابع با دانش است.

معلوم نیست در حال حاضر اگر والتون تصمیم به دو برنامه مسابقه است. او فینالیست همچنین شامل آریزونا کریتون جورج تاون و Vanderbilt.

“والتون یکی از بهترین اکشن های بدون در نظر گرفتن کلاس در امریکا” Rivals.com ملی استخدام تحلیلگر اریک Bossi گفت. “او همچنین فوق العاده ای در اندازه و یک قاب بزرگ. او یک گلزن ماهر که همیشه به نظر می رسد به باز کردن برای تمیز به نظر می رسد. او می تواند در آمده و کمک [هر برنامه] حق دور.”

Gophers امید به زمین دیگری بال با نهایی خود را باز بورس اما آنها از دست رفته روز یکشنبه در جورج میسون فارغ التحصیل انتقال جاستین Kier که متعهد به گرجستان بیش از مینه سوتا و ایالتی کارولینای شمالی.

که هنوز هم برگ امکان فرود والتون که به طور متوسط 26 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و ساخته شده استار تریبیون همه-Metro تیم اول این سال است.

فرود والتون کمک خواهد کرد Pitino پایان خشکسالی از Minnesotans به ثبت نام با برنامه است. Gophers از دست رفته در تمام قبلی خود اهداف در سال 2019 و 2020 کلاس ها از جمله مک دونالد همه-آمریکا متی صدمه دیده Jalen Suggs و داوسون گارسیا. آخرین محلی به ثبت نام با تو بودند دانیل Oturu Gabe Kalscheur و جارویس Omersa در سال 2018 است.

“این همیشه خوب است [اگر شما می توانید] نگه داشتن استعداد های محلی مانند او خانه” Bossi گفت والتون.

Pitino فعلی 2020 کلاس شامل چهار ستاره بروستر آکادمی (N. H.) گارد جمال Mashburn جونیور و چهار ستاره شیکاگو هایتز بلوم رو به جلو Martice میچل. Gophers نیز امضا نقل و انتقالات لیام رابینز از دریک و Brandon Johnson از غرب میشیگان برای شروع دیر امضای دوره است.

یکی دیگر از بورس باز برای Pitino هنگام شروع گارد Payton ویلیس انتقال این ماه به پایان کار خود را در کالج چارلستون (S. C.).

Gophers ذکر شد در میان بالا 10 مدارس یکشنبه برای Gardner-Webb گارد خوزه پرز که در زمان یک تور مجازی در هفته گذشته با مینه سوتا است. UNLV را یونس آنتونیو برنج را به خود جلب کرد پترسون و منموته ری Salnave در حال نقل و انتقال است که شنیده می شود از Gophers این بهار نیز هست.

Pitino ممکن است انجام می شود بهره برداری به بازار نقل و انتقالات به پر کردن چاله ها برای فصل آینده اما والتون هنوز هم می تواند ایده آل مناسب برای نزدیک کردن مینه سوتا در سال 2020 استخدام کلاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de