Gophers تجمع برای جلوگیری از نوتردام پیشبرد به ده بزرگ هاکی نیمه نهایی

Gophers نیست آماده برای دیدن فصل خود را به پایان.

با وجود از دست دادن اولین هدف حمله-منطقه گردش Gophers نمی جلوگیری از تورم. آنها پشت سر هم.

سه back-to-back-to-back اهداف ساخته شده Gophers سرب آنها برای حفظ یک پیروزی 3-2 روز یکشنبه در 3M عرصه در Mariucci. پیروزی پیشرفته شماره 4 دانه Gophers به ده مرحله نیمه نهایی 6 بعد از ظهر پنج شنبه در No. 1 دانه پن استیت. آن را نیز کمک می کند تا Gophers در تعقیب خود را از یک NCAA tournament ظاهر.

نوتردام به ثمر رساند برای اولین بار در اوایل دوره دوم با استفاده از یک bobbled Gophers’ جن در حمله به دو مرد مبارکه. جناح الکس Steeves ضرب و شتم Gophers goaltender جک لافونتن.

اما Gophers جرم در زمان بیش از وجود دارد.

دانشجوی سال اول مرکز بن Meyers به ثمر رساند در قدرت-بازی بازی های پنج دقیقه پس از نوتردام را نمره. او پرت بلیک مک لافلین عبور به بالای net.

فقط 48 ثانیه بعد Gophers در زمان سرب از جناح Sampo Ranta رها کردن از بالای دایره پس از رها کردن-برگشت از عبور از مرکز اسکات Reedy. Ranta شکست از یک ماه به ثمر رساند خشکسالی با نمره.

این مبارز ایرلندی و سپس به دو مجازات جزئی برای اتصال و پنج دقیقه عمده و بازی در سوء مخفی برک که بررسی تایلر Nanne از ارسال سر او را برای اولین بار به تخته.

مایرز به ثمر رساند دوباره با 5-در-3 استفاده, به مناسبت اول با دو بازی قدرت-بازی بازی اهداف پس Dec. 6. ورود به بازی Gophers قدرت بازی یکی از بدترین ها در کشور تبدیل فقط 14.9 درصد است.

نوتردام آمد عرض یک با حدود 10 دقیقه به بازی. Gophers مرکز جانی Sorenson رفت و به مجازات جعبه برای سوار شدن به هواپیما اجازه می دهد نوتردام جناح گیری موریسون به پرتاب یک هدف در پشت لافونتن.

لافونتن به پایان رسید بازی با 23 صرفه جویی در حالی که نوتردام را Cale موریس ساخته شده 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im