Gophers غلبه بر حاصل کار دو تیم کسری له شمال غربی 74-57 در دور اول از ده بسکتبال مسابقات

– ریچارد Pitino و Gophers تیم بسکتبال نیست به دنبال گذشته گسترش نجومی یک روز بیشتر در ده دوره از مسابقات است.

در بسیاری از سختی و زیان این فصل آنها به نظر می رسید برای قرار دادن فشار بیش از حد بر خود. آنها به دنبال به جلو در که چگونه بسیاری از برنده آن را برای رسیدن به خود postseason اهداف است.

حتی پس از سقوط در حاصل کار دو تیم روز شنبه برابر شمال غرب Gophers وحشت نیست مانند آنها در گذشته به حال.

دانیل Oturu تا به حال یکی دیگر غالب بازی با 15 از 24 امتیاز در نیمه اول اما هم تیمی های خود در نهایت به او از حمایت کافی برای جلوگیری از خروج زود هنگام پس از یک 74-57 پیروزی در مقابل اولین و آخرین روز از طرفداران در بانکداران Life Fieldhouse.

12th-کشت Gophers (15-16) که قبلا به بازی پنجم-کشت آیووا در پنجشنبه ضربه نه از خود 12-اشاره گرها در نیمه دوم به امن خود را به سومین پیروزی این فصل برابر Wildcats (8-23).

“ما از دست داده ایم بنابراین بسیاری از نزدیک بازی ها” Pitino گفت. “ما تا به حال برخی از مخرب آنهایی که اما آن را آسان به مربی. بزرگ خود بچه ها. آنها سرگرم کننده را به اطراف و در این دوره باقی ماند. بنابراین امیدوارم ما می توانید با استفاده از یک فرصت بزرگ است.”

در طول نیمه اول عمومی آدرس گوینده شنیده این jeers از جمعیت در حالی که رله یک پیام از کنفرانس در مورد اجازه دادن به طرفداران باقی مانده از مسابقات با توجه به Coronavirus نگرانی.

مسئولیت کاهش یافت و در روز چهارشنبه دور باز برای قرار دادن در یک نمایش برای طرفداران. نیمه اول چیزی جز بسکتبال زیبا با استثنا به Oturu. هر دو تیم در ترکیب به شلیک 2-برای-20 برای شروع بازی اما شمال غربی به رهبری 31-29 در حاصل کار دو تیم.

آن زمان برخی از زمان, اما Gophers در نهایت نشان داد نشانه هایی از تیم که غرق تیم-ثبت 18 سه اشاره گر در یک 107-75 پیروزی یکشنبه مقابل نبراسکا ارشد در روز است.

آینده خود را در مدرسه رکورد بستن هشت threes که در پیروزی گیب Kalscheur رفت و سرما در نیمه اول با 1-برای-9 تیر اندازی از جمله 0-برای-5 از راه دور. Kalscheur هرگز از دست داده و اعتماد به نفس خود را. این دانشجوی سال دوم از ادینا آمار سبد اول از نیمه دوم روی یک بلوز به آن گره 31-31. یک دقیقه بعد او خود را تنها در سه بازی به Gophers منجر شود.

نقطه عطف پس از آن آمد که Alihan دمیر ساخته شده خود را برای اولین بار سه نفر از ژانویه 15. ارشد فارغ التحصیل انتقال جامعی خود رگه هایی از 23 مستقیم نتواند از فراتر از قوس پنج شنبه با سه طول 7-0 اجرای خود را در نیمه دوم برای 43-36 مینه سوتا ،

دیگران در نهایت پیوستن به سه نقطه رگبار گلوله. ویلیس آمار back-to-back عکس از عمیق, به دنبال Oturu. Carr چهارم سه گانه آن ساخته شده 69-47 با 6:15 سمت چپ به بازی و که تار و مار شد رسمی.

“این نوع از طرز فکر بیرون آمدن حاصل کار دو تیم پس از آن ما نیست بازی چگونه ما می خواستیم به بازی” Carr گفت. “ما در حال تهاجمی تر شدن کمک عکس پرش رانندگی توپ و لگد زدن به آن را به بچه ها باز است. ما خوب به نظر می رسد و تیراندازی با اعتماد به نفس.”

در دو بازی گذشته این Gophers در حال تیراندازی 30- – -59 از سه نقطه محدوده. در گذشته دو پیروزی برابر شمال غرب آنها همچنین آمار 26 threes همراه از جمله Carr 4-برای-6, تیراندازی روز شنبه.

“ما سعی کردیم به یک کمی تهاجمی تر و بچه های دیگر بود گالری,” نورث وسترن مربی کریس کالینز گفت. “من فکر می کردم برای مدتی آن را به خوبی رفت اما آنها تنظیم شود.”

Gophers بازی خود را واقع بینانه NCAA tournament مشاجره با هشت ضرر و زیان در 10 بازی در ماه فوریه و اوایل ماه مارس, اما بهره وری خود را به شماره هنوز هم چشمگیر است.

آنها تنها تیم در 30 بالا کن Pomeroy کلی رتبه بندی با از دست دادن رکورد ورود ده بزرگ مسابقات است. Gophers کن Pom رتبه 27 بالاترین تحت Pitino اما همه که مهم است این است که در نیمه دوم افزایش دوشنبه خود نگه داشته نجومی زنده برای یک روز دیگر.

“ما شده است بازی بسکتبال خوب,” Pitino گفت. “ما فقط تا به حال یک زن و شوهر پرش رفتن نیست راه ما. من فکر می کنم آن را یک تیم خوب. من واقعا انجام دهد. شما در شماره های ما در سراسر هیئت مدیره. ما یک تیم جوان است که بازی بسیار سختی برنامه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر