وقتی که می آید به روز یکشنبه بحرانی matchup با, آیووا, Gophers بسکتبال مردان مربی ریچارد Pitino بسیار بیشتر مجهز به رسیدگی به آماده سازی بازیکنان خود را از طرح چه نتیجه وسیله ای برای خود تیم NCAA tournament شانس.

Pitino بدون براکت متخصص اما او نشانی از ذهن نیست تظاهر به یک.

“اگر شما برنده چهار از هفت بازی بعدی خود را و به شما ضرب و شتم حق تیم های, شما می توانید در” او گفت:. “شما رو به بازی موثر است. همه شماره های خود را باید به بازی کردن. اما اگر شما ضرب و شتم حق تیم شما می تواند در آن وجود دارد. بدیهی است که پنج نفر از هفت و شما همه چیز در مورد یک قفل به عنوان دیوانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل با 17 [برنده].”

Gophers (12-11, 6-7) هستند و نه در میان 11 ده تیم در حال حاضر پیش بینی شده به مسابقات NCAA اما آنها باور دارند که آنها می دانند که سحر و جادو تعداد برنده برای دریافت وجود دارد: چهار یا پنج.

Videoتصویری (06:23): Gophers مربی ریچارد Pitino Gabe Kalscheur و Payton ویلیس پیش نمایش بازی مقابل آیووا.

که فاصله آنها از حباب صحبت کنید ؟ شاید. آن را یک پیروزی که نیاز به شروع به سمت راست دور در مقابل No. 21 آیووا (17-8, 8-6).

“ما می دانیم این است که در زمان” گارد گیب Kalscheur گفت. “ما می دانیم که ما تنها باید بازی های بسیاری باقی مانده است. ما فقط باید آن را به همه ما. ما می خواهیم برای بازگشت به مسابقات NCAA است که سخت به انجام است. ما نه تنها برای خودمان, اما ما در حال بازی برای هر یک از دیگر. همه ما آن را می خواهم. ما فقط باید برای رفتن به آن را دریافت.”

چه براکت کارشناسان فکر می کنم Gophers نیاز به انجام به احساس راحتی در انتخاب روز یکشنبه در یک ماه ؟

ESPN جو Lunardi بود Gophers در میان چهار عنوان از پنج شنبه, اما او می گوید که آنها می تواند پرش بر روی سمت راست از حباب و احتمالا باقی می ماند با اتمام .500 در کنفرانس بازی. که به معنی به پایان رساندن فصل به طور منظم در 16-14 (10-10 ده بزرگ) در یک تاریخی عمیق سال برای کنفرانس.

مینه سوتا هنوز چهار ربع 1 برنده فرصت های آیووا و مریلند در خانه ویسکانسین و ایندیانا در جاده). Gophers هستند 4-10 در چنین بازی های این فصل (برابر با بالاترین کیفیت مخالفان در شبکه رتبه بندی).

“ما در حال ورود به بسیار نادر قلمرو که در آن ما به دنبال در واقع .500 تیم و گفت: به دلیل برنامه خود و این واقعیت که آنها برنده ام برخی از کسانی که [چهار 1] بازی که آنها در بزرگ شایسته” Lunardi گفت. “هر عضو کمیته است برای رفتن به ارزش آن متفاوت است،”

Pitino اشاره کرد Gophers رتبه اول در قدرت از برنامه در ESPN بسکتبال قدرت شاخص. در ماه نوامبر آنها رفت 1-3 در جاده بازی ها در ساقی و یوتا و خنثی سایت بازی مقابل اوکلاهما و ایالتی اوکلاهما. آنها همچنین از دست داد به DePaul در Williams عرصه است.

“من فکر می کنم همه که ثابت می کند این است که شما می توانید از دست دادن به تیم های خوب,” Lunardi گفت. “واضح است که در ایالت مینه سوتا آن ‘یک’ بازی آنها یک مسابقات تیم از یک چشم تست می کنم. اما آیا کسی رفتن ” ما نه فقط در نظر گرفتن 12 از 14 [ده] تیم?’ با توجه به این حجم از فرصت چه سطح از موفقیت قابل قبول است?”

از ده تیم در حال حاضر با از دست دادن لیگ سوابق Purdue, مینه سوتا, ایندیانا و میشیگان هنوز هم در نظر گرفته NCAA tournament مدعی است.

چهار کنفرانس بزرگ تیم دریافت NCAA tournament در بزرگ مناقصه در سال گذشته با زیر .500 کنفرانس سوابق از جمله مینه سوتا در 9-11. ایالتی اوهایو و فلوریدا هم به حال 15 ضرر و زیان با Buckeyes رفتن فقط 8-12 در ده. این کمک کرد که آنها تا به حال nonconference برنده در کریقتن و سینسیناتی.

“مینه سوتا تنها یک پیروزی دور از خانه” CBS Sports’ جری پالم گفت. “این یک مشکل است. شاید شما می توانید در راه است که در این سال, اما من نمی روی آن حساب.”

Gophers’ بهترین برنده هستند همه در ده. آنها جاروب ایالتی اوهایو با تنها پیروزی خود در نه جاده درست بازی در این فصل در آینده کلمبوس. آنها باید در خانه برنده در مقابل پن امور خارجه ویسکانسین و میشیگان و امیدواریم که برای اضافه کردن آیووا به لیست.

پس از از دست دادن شش نفر از هفت بازی در بهمن ماه سال گذشته Gophers به نظر می رسید به بازی خود را از NCAA مشاجره. آنها آن را تبدیل به اطراف با پیروزی چهار پنج در پایان فصل به طور منظم و در ده دوره از مسابقات از جمله دو برد مقابل پوردو.

آنها می توانند خود قرار داده و در قوی تر مشاجره خیلی زودتر این سال است. هنوز Pitino خودداری کرده است که پرداختن به مفاهیم مارس با بازیکن خود را با رفتن به یکشنبه.

“شما نمی خواهید به خود بگویید, تیم, ‘هی ما تنها نیاز به پیروزی در چهار از هفت’ ” Pitino شوخی. “ما یک کار بزرگ از دست زدن به فشار و استرس است که سال گذشته است. شما فقط تمرکز بر اجرای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im