Gophers چپ یخ پس از دوره دوم خنده.

اما 20 دقیقه بعد ایالتی میشیگان بود آخر خنده.

از outshooting اسپارتها 31-20 از طریق دو دوره به سقوط در سوم برای یک 4-2 شکست Gophers خود را دیدم شش بازی برنده خط و متزلزل نگه دارید در بالای ده بزرگ کنفرانس فرو ریختن شنبه در 3M عرصه در Mariucci در مقابل اعلام کرد جمعیت 9,661.

“این افتضاح ناامید کننده” Gophers مربی باب Motzko گفت. “نوع داستان دو بازی. … ما نمی توانست بهتر اوایل و هر گونه بدتر دیر است.”

Gophers (13-11-4, 8-6-4-3 بزرگ ده) صرف حتی یک روز کامل با ایالتی اوهایو برای شماره 1 در این کنفرانس است. شنبه را از دست دادن — فقط دوم در گذشته خود 10 بازی هر دو به Michigan State — کاهش Gophers به سه راه کراوات, این بار برای دوم با ایالت میشیگان و اوهایو دولت است. Penn State است که دو نقطه روشن در اول هر چند Gophers و ایالتی میشیگان دو بازی در دست با سه سری در سمت چپ در فصل به طور منظم.

“ده بزرگ را یک کتک کاری در گوشهای در این سال پس همه رو به بیا به بازی هر شب” Gophers جناح اسکات Reedy گفت. “آنها ساخته شده است که فشار وجود دارد و ما باید به آماده شدن برای آن است.”

Reedy کمک Gophers ساخت خود را 4-1 برنده جمعه با یکی دیگر از سریع شروع به ثمر رساند که گل اول در اواخر دوره اول. خط او نیز از جمله سامی واکر و بلیک مک لافلین حساب برای هر دو Gophers اهداف دوشنبه در مجموع پنج کلی و 13 امتیاز در طول تعطیلات آخر هفته.

Michigan State نمی نمره تا آن 19th, شات درست در دومین دوره کردن دوباره بجای اول برگشتن از مرکز پاتریک Khodorenko. اما Gophers به سرعت به دست آورد سرب از مک لافلین, تکاپوی تمیز کردن یک شات منحرف کردن Michigan State goaltender جان Lethemon.

در طول تنفس هر چند اسپارتها ملبس به خود بلکلوا و مخفیانه گذشته Gophers دفاع به سرقت بازی را از سمت راست خود را چوب.

اسپارتها که قبلا نگاه تانک بیرون آمد و با انرژی و با حروف بزرگ کردن دو Gophers پنالتی در پنج دقیقه اول این دوره است. گردش مالی در اواخر نهایی مجازات کشتن منجر به defenseman دنیس Cesana آبی-خط حمله. Defenseman Butrus غفاری و جناح برودی Stevens خواهد ضرب و شتم Gophers goaltender Jared Moe قبل از نهایی زنگ صدا. وزارت معارف به پایان رسید بازی با 31 موجب صرفه جویی در به Lethemon 36.

“این روشی نیست که ما می توانیم از دست دادن بازی اگر ما می خواهیم به نگه داشتن برنده” Gophers defenseman Ryan Zuhlsdorf گفت. “بدیهی است که شما در حال رفتن به از دست دادن یکی از آنها را, اما ما نمی خواهیم به آن را انجام دهد مانند آن است. یک زن و شوهر مجازات است. از دست دادن پاهای ما. از دست دادن ما به رقابت بپردازند. بدون قلب. چیزی را از خانه یاد بگیرند.”

Zuhlsdorf اضافه شده اجازه می دهد اسپارتها باز گشت پیروزی “نیش” به ویژه پس از آن باید در Gophers’ قابلیت به گریبان بازی برگشت حتی در حالی که آن را spiraled خارج از کنترل است.

Gophers نیست به دنبال ارزیابی سرزنش ، به جای تمرکز بر روی حرکت به یک سری در نوتردام آخر هفته آینده. که مهارت آنها آموخته در اوایل فصل وقتی تیم از دست داده خیلی بیشتر از فقط دو در 10 بازی کشش.

“ما باید به تغذیه مثبت,” Reedy گفت. “و ما اجازه نمی دهد ذهن لغزش و بازگشت به جایی که ما قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de