Gophers آمادگی خود را برای جمعیت کوچکی در شب جمعه.

کمتر از 2000 نفر نشان داد تا به هر یک از ده دوره از مسابقات چهارم بازی Gophers میزبان بازی به سال گذشته کولاک و دبیرستان پسران هاکی دولت مسابقات در اکسل انرژی مرکز جلوگیری طرفداران از سفر به 3M عرصه در Mariucci.

بنابراین زمانی که یک اعلام کرد جمعیت فقط 2,012 نشان داد تا جمعه Gophers احتمالا نیست که شگفت زده کرد.

“مربیان تاکید زیادی بر چسبیده به لاک پشت نقب زن, هاکی,” ارشد defenseman تایلر Nanne گفت: در اوایل این هفته. “جمعیت ممکن است وجود داشته باشد با توجه به دولتی مسابقات, اما ما می توانید اجازه دهید که دیکته ما بازی کند.”

اما به نظر نمی آید به این مورد به عنوان Gophers کاهش یافته است 1-0 به نوتردام در اولین بازی از بهترین سه سری. دو تیم دیدار دوباره 7 p. m. روز شنبه که Gophers را به نفع خود به زور winner-take-all match 6 بعد از ظهر یکشنبه. در غیر این صورت Gophers’ فصل است به احتمال زیاد بیش از آنها به عنوان خارج از مسابقات NCAA زمینه در رتبه بندی دو به دو.

آهسته شروع می شود گرفتار کرده اند Gophers و تمام فصل ها و جمعه ها هیچ تفاوتی ندارد. آنها موفق تنها دو عکس در اولین دوره نسبت به مبارزه ایرلندی را 12. بخشی از این طبیعت postseason هاکی که تمایل به رخ کشیدن بسیار نزدیک تر و فیزیکی تر مسابقات. اما که همچنین می توانید به راحتی در معرض هر گونه کمبود انرژی است.

“این فقط حذفی هاکی” Gophers دوم رو به جلو بلیک مک لافلین گفت: در اوایل این هفته. “اگر شما می توانید آن را من نمی دانم آنچه که شما در حال انجام بازی هاکی.”

دوره دوم تنها تشدید شات اختلاف زمانی که دانشجوی سال اول defenseman مت Staudacher چپ بازی با پنج دقیقه عمده و بازی سوء برای تماس با ما به سر. در حالی که Gophers با موفقیت کشته که طولانی مجازات آنها به پایان رسید و دوره outshot 10-6.

نوتردام نیز یافت می شود دستیابی به موفقیت هدف در دوره دوم. یک faceoff, Notre Dame تاریخ و جناح کالین Theisen در زمان شات از حافظه است که Gophers junior goaltender جک لافونتن parried. اما جن dribbled دور از او اجازه می دهد نوتردام دانشجوی سال اول جناح ترور Janicke به تلنگر به صفحه اصلی بازگشت.

در سومین دوره Gophers به حال فرصت خود را در یک بازی قدرت هر چند از آن آمد در هزینه خود چهارم-خط مرکز. نوتردام دوم defenseman اسپنسر Stastney چپ بازی بعد از چک کردن Gophers دانشجوی سال اول رو به جلو جک Perbix از پشت. Perbix آرامی یخ را با قرار دادن هر وزن بر روی پای چپ خود پس از آشکار مصدومیت زانو. اسکیت خود را به نظر می رسد که در یخ گیر کرده در حالی که او ضربه خم شدن زانو خود را در یک بی دست و پا زاویه.

Gophers نمی تواند تبدیل هر گونه شانس در آن هر چند tallying فقط 12 مجموع عکس. به طوری که آنها بازی فصل خود را روز شنبه. Gophers مربی باب Motzko گفت که ذهنیت او را دیده اخیر مخالفان Penn State و میشیگان بازی با و او امیدوار است تیم خود را اتخاذ کرده است که شن به عنوان به خوبی.

“من امیدوارم که وجود دارد و نومیدی” Motzko گفت: در اوایل این هفته. “… Rehashing آخر هفته گذشته اما این جایی که من دیدم واقعا میشیگان بازیکنان قدیمی تر فقط برو. آنها در زین کمی بلندتر انجام آن چیزهایی است. بنابراین ما باید به سریع زبان آموزان. ما باید به سریع مطالعه در این کار از آنجا که ما قصد داریم پس از آن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im