با Gophers مردان هاکی فصل از دست دادن یکی از انقراض مربی باب Motzko تا به حال یک سوال ضروری پس از روز جمعه Big Ten tournament دست دادن.

“آیا ما هنوز آنها را؟”

Gophers در واقع هنوز هم دارای کلید چرخش در اطراف این تیم postseason. و به عنوان بازیکن skated بر روی یخ برای warmups شنبه آنها نشان داد سلاح های مخفی خود را در برابر نوتردام:

خوب بت کشباف.

یک تیم طلایی Woogers ضرب و شتم نوتردام 2-1 روز شنبه در مقابل یک اعلام کرد جمعیت 2,281 فتح کرد گرفته شد در 3M عرصه در Mariucci مجبور تعیین کننده نهایی بازی خانگی یکشنبه. برنده پیشرفت خواهد کرد و به صورت دانه بالا Penn State آخر هفته آینده در کنفرانس نیمه نهایی و همچنین نگه داشتن امید یک NCAA tournament اسکله زنده است.

Videoتصویری (00:14): Ryan Zuhlsdorf صحبت شنبه در 3M عرصه در Mariucci

Gophers باید پوشیده کشباف — ادای احترام به بازیکن سابق و مربی داگ Woog که در ماه دسامبر و دو بار دیگر در این فصل یک 5-2 برنده بیش از بمیجی دولت در ماه دسامبر و 4-1 پیروزی ایالتی اوهایو در اواخر ماه ژانویه است.

Gophers (15-14-7) باید پس از حراج کشباف اما Motzko — که تا به حال این ایده به کوک نام مستعار در تمام طلا پیراهن — دارای تاخیر در حمل و نقل.

“من واقعا دوست دارم کسانی که کشباف” ارشد Ryan Zuhsldorf گفت. “و من فکر می کنم ما باید آنها را می پوشند از هم اکنون در.”

Zuhlsdorf اثبات شده است وجود دارد ممکن است برخی عرفانی سحر و جادو در آن خرافاتی ژاکت. این defenseman تا به حال به ثمر رساند تنها سه بار در چهار فصل و سه گل در آمده بودند در جاده ها است. اما هنگامی که مرکز سامی واکر تغذیه او جن در حافظه کمتر از دو دقیقه به چهار بازی Zuhlsdorf شبیه یک جانباز گلزن ضرب و شتم نوتردام دروازه بان Cale موریس.

با توجه به Gophers جرم خشک کرده بود تا در هفته های اخیر پس از یک midseason سنبله و با توجه به ایرلندی (15-14-7) 1-0 برنده شده بود جمعه شب مصرف سرب در اوایل افزایش Gophers’ انرژی است.

“آنها یک هدف و آنها مبتلا به دوار سر و روی نیمکت می شود برخی از زندگی به آن” Motzko گفت. “و سپس هنگامی که آنها شروع به بازی خوب آنها تغذیه کردن از آن است.”

Gophers واقعا گرد به شکل در دوره دوم و دو برابر سرب خود را در سوم دوباره از غیر معمول و مشکوک. تاریخ و جناح کالن Munson رنده تنها در دوم نمره خود را حرفه ای خود را در 15 بازی این فصل است. او و جوی Marooney که کمک در Munson هدف و برای پنجمین بار در زندگی حرفه ای مرحله دو جدید اضافه شده به صف شنبه در میان خط shakeups پس از مرکز جک Perbix بازی نمی کند به دلیل آسیب.

Motzko گفت: تیم خود را قبل از بازی او می خواست آن را به یک “راک مبارزه کنند.” که در واقع مبهم اشاره به Flintstones به طور خاص Fred Flintstone کار تخلیه تخته سنگ از طریق brontosaurus جرثقیل.

“ما پرتاب سنگ را در خود, پایان, پرتاب آنها حق بازگشت” Munson گفت. “این قطعا یک کتک کاری در گوشهای.”

Gophers goaltender جک لافونتن قطعا اب و هوای فشار از که سنگ پرتاب صرفه جویی 30 عکس. او به تنها قدرت-بازی هدف گیری از موریسون با حدود 10 دقیقه به بازی.

نه این که لافونتن را heroics یا Zuhlsdorf و Munson اهداف تمام شد زیرا از یک, اما Motzko اعتراف موضوعات کار کرده اند.

“این برگشتی. ما باید برای انجام کاری” Motzko گفت. “ما آنها را در حال پوشیدن دوباره فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im