Gophers دریافت تقویت اعتماد به نفس پیروزی خرد شمال غربی

– Gophers مربی ریچارد Pitino بود آشنا نقطه از یک سال پیش هنگامی که او Gophers تیم بسکتبال بود تجربه یک کشش در اواخر فوریه رفتن به شمال غربی.

فراموش نکنید که در مورد NCAA مسابقات امیدوار است. Pitino شد تلاش برای نگه داشتن بازیکنان خود را از شنیدن همه منفی سر و صدا در مورد مربی و برنامه است.

ادراک در نهایت تغییر در مورد Pitino و Gophers پس از تبدیل این فصل در اطراف پس از پیروزی در اوانستون. آنها سعی کنید به دنبال همان مسیر در این سال پس از ساخت 14 سه اشاره گر در یک 83-57 پیروزی یکشنبه در ویلز-رایان عرصه جامعی سه بازی اسلاید.

Gophers (13-13, 7-9) که بسته برای دومین سه اشاره گر در مدرسه, تاریخ, شد, از جان گذشته برای دریافت اعتماد به نفس خود را به عقب پس از فروتنی back-to-back ضرر و زیان در خانه که در زمان آنها را از مسابقات NCAA مخلوط و آورده نقدی سنگین در Pitino.

آنها پاسخ داده و در راه بزرگ پشت یکشنبه دوم دانیل Oturu که تا به حال 13 از 22 امتیاز در نیمه اول برای کمک به تیم خود را کنترل بازی به ظاهر از باز کردن نوک.

حتی زمانی که مینه سوتا بازی ضعیف و از دست بازی های این فصل به نظر می رسید Oturu تنها نقطه روشن تا همین اواخر. 6-پا-10 مرکز ارسال شده دو تا از بدترین بازی ها در ده بازی در یک ردیف از جمله فقط 11 امتیاز 5-برای-15 تیر اندازی در چهارشنبه 12 نقطه از دست دادن در برابر ایندیانا است.

قبل از Gophers می تواند خود را در مسیر بازگشت هجومی آنها تا به حال به Oturu مسلط دوباره. که فقط به آنچه اتفاق افتاده است در برابر Wildcats (6-20, 1-15) که خود را از دست داده 11th مستقیم بازی.

Oturu که تا به حال 10 NBA پیشاهنگی در حضور تماشای او شد و تهاجمی از ابتدا. سابق Cretin-Derham سالن ستاره نیز به این سه نقطه رگبار گلوله را به عنوان به خوبی. او یک حرفه ای به بالا, سه عکس از سه جمله اول بعد از نورث وسترن در زمان اولیه سرب در نیمه اول.

دانشجوی سال دوم گیب Kalscheur به دنبال آن با یکی دیگر از راه دور. پس از Oturu به ثمر رساند دو برابر بیشتر در رنگ مارکوس Carr حفر اولین سه بازی. ناگهان Gophers غرق شده به عنوان بسیاری از threes که آنها رفتن 4-برای-25 در از دست دادن در برابر روروک مخصوص بچه ها کوچک. چهار بازیکن های مختلف آمار عکس از عمیق است.

Gophers وارد یکشنبه آخرین رتبه بندی در ده در تیراندازی سه نقطه (27.6) و هدف زمینه درصد (39.4) اما که بود همان تیم است که نشان داد تا در برابر شمال غربی.

در اواخر نیمه اول مینه سوتا به پایان رسید در یک 7-0 اجرا و برگزار Wildcats بدون گل برای آخرین 2:42. Kalscheur سه اشاره گر به تیم خود یک 44-28 حاصل کار دو تیم منجر شود.

Kalscheur bounced بازگشت از 1-برای-11 برابر ایندیانا به 14 امتیاز 4-برای-9 عکسبرداری از سه نقطه محدوده. Payton ویلیس اضافه شده 14 امتیاز 4-برای-8 تیر از کمان.

آن را فقط Oturu به ثمر رساند در این پست که باز Gophers’ بورس در محیط. Carr همچنین با حمله به سبد خرید برای تحت فشار قرار دادن دفاع. او به پایان رسید و با 18 امتیاز 7-برای-14 تیراندازی با هفت کمک می کند.

Gophers همچنین برنده rebounding نبرد 48-29 روز یکشنبه که شامل 16 دوم-شانس امتیاز 12 ریباند تهاجمی.

قبل از شنبه را از دست دادن در برابر ایندیانا در خانه Gophers پیوست مریلند, آیووا, ویسکانسین و راتگرز به عنوان تنها ده تیم های که تا به حال از دست داده و بیش از دو بازی در یک ردیف از نوامبر.

مریلند است به تنهایی در مقام اول در ده. آیووا و ویسکانسین هستند برای جایگاه دوم است. راتگرز بود سمت راست وجود دارد برای مبارزه با یک نقطه در لیگ upper echelon. اما Gophers وارد روز یکشنبه بازی در نزدیکی پایین جدول رده بندی پس از اولین سه بازی از دست دادن رگه در ده بازی. چیزی که نه کنفرانس دیگر تیم در حال حاضر با تجربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>