Gophers دانشجوی سال اول اشعیا Ihnen تنظیم به ایالات متحده بسکتبال می شود قابل اعتماد کمک کننده

دانشجوی سال اول رو به جلو اشعیا Ihnen نشسته پریشان در خارج از رختکن بعد از Gophers’ 71-69 از دست دادن در ویسکانسین در روز یکشنبه.

سابق چهار ستاره جذب شده بهترین بازی تا کنون در یک فصل که در آن فرصت شده اند باریک. یک اشتباه بود و سخت به بلع ،

Ihnen را 7-4 بال مهم نیست که او سرش را تکان دفاعی با 30 ثانیه بازی کردم و ضرب و شتم در یک backdoor قطع Badgers به جلو عالم فورد برای رفتن جلوتر غوطه دادن.

هم تیمی های خود دلداری Ihnen پس از دلخراش از دست دادن.

“وجود دارد هیچ چیز واقعا پایین بر روی خود در مورد” دانشجوی سال دوم مرکز دانیل Oturu گفت. “او واقعا بازیکن خوب در این لیگ برای یک مدت زمان طولانی است.”

در یک فصل تعریف شده توسط تیم مبارزه با جوانی و بی تجربگی Ihnen توسعه یک نقطه روشن برای Gophers (13-15, 7-11 بزرگ ده) رفتن به بازی روز چهارشنبه در ایندیانا (18-11, 8-10).

Videoتصویری (04:01): Gophers مربی تیم بسکتبال ریچارد Pitino و Payton ویلیس و گیب Kalscheur ملاقات با رسانه ها به پیش نمایش بازی روز چهارشنبه با ایندیانا است.

با وجود اشتباه دفاعی در برابر ویسکانسین 6-9, 220 پوند بومی از آلمان تا به حال شش امتیاز و حرفه ای-بهترین 10 پرتاب ریباند در 24 ساعت خاموش روی نیمکت. نقش خود را گسترش داده و از به ندرت استفاده می شود ذخیره به یکی از اولین بازیکنان ریچارد Pitino به نظر می رسد به یک جرقه در frontcourt.

“او با تلاش فراوان و انرژی” Pitino گفت. “کامل نیست به هر وسیله اما طول خود را تحت تاثیر قرار بازی. او را سریع به توپ. او می تواند برخی از آمار threes. او در ادامه به راحت تر خواهد بود.”

در گذشته چهار بازی ها, Ihnen است به طور متوسط 6.3 امتیاز و 5.3 ریباند در 18.8 دقیقه است. او ساخته شده هفت سه اشاره گر که بیش span مسدود و سه عکس در یک 58-55 دست دادن به آیووا در فوریه. 16. در حالی که همه Ihnen بهبود از راست مچ دست آسیب است که باعث او را به دست 83-57 پیروزی در شمال غربی سوریه ، 23.

Ihnen که از دست رفته دو بازی اول فصل به دلیل زودتر مچ دست صدمه 15 پوند به دست آورد پس از ورود در ماه اوت پس از کمک به رهبری آلمان به مدال برنز در زیر 20 سال قهرمانی اروپا.

“با من آن را فقط به مورد استفاده قرار گرفتن به جسم داشتن آن همه” Ihnen گفت: در ماه فوریه است. “بدیهی است که من قادر به [وزنه] در طول تابستان, بنابراین من آن را دوست دارم احساس بسیار خوبی بود مقدار پیشرفت است.”

Ihnen خواسته شد برای تنظیم به بسکتبال در آمریکا و بازی در این پست پس از پیوستن به Gophers. قدرت رو به جلو تولید شده است یک مسئله برای Gophers پس از پایان فصل مصدومیت زانو به تاریخ اریک کاری و ارشد استارت Alihan دمیر مبارزه.

Ihnen می کند بهترین خود را به رقابت در برابر بزرگتر و قوی تر بازیکنان داخل. او نمرات بیشتر از محیط با 12 از 17 سبدهای اين فصل آینده در سه اشاره گر.

“اگر شما می توانید در داخل و خارج که فقط کمک می کند تا با فاصله” Ihnen گفت. “اگر ما [قدرت رو به جلو] که می تواند به ساقه آنها یک زمان سخت تر امنیت [Oturu]. او می تواند به کار در پست.”

آن را به طور ناگهانی وحی که Ihnen دارای استعداد برای کمک به Gophers. پس از همه, او Pitino بالا استخدام در 2019 کلاس رتبه بندی به عنوان 89-بهترین بازیکن 247Sports.com.

Ihnen انتظار بود که یک عامل عمده است. وقتی که نمی بلافاصله اتفاق می افتد, او سعی کرد به ماندن با اعتماد به نفس تا بر نامیده می شود.

“هم تیمی های من قطعا به من کمک کرد” گفت: Ihnen که به طور متوسط 2.7 امتیاز و 9.9 دقیقه است. “شما خواهید بود در دادگاه است. همه فقط به من گفت به چوب از طریق آن و فقط نگه داشتن کار سخت است. شما خواهد آمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر