Gophers مربی تیم فوتبال P. J. Fleck جستجو برای موج بعدی از شروع

به عنوان Gophers آماده برای شروع بهار فوتبال در هفته آینده, مربی, P. J. Fleck گفت: مربیان می دانم که وجود خواهد داشت برخی از بازسازی و حتی به عنوان آنها حمل شتاب از یکی از بهترین فصل در تاریخ برنامه — یک 11-2 پایان دربسته در محیط توسط یک 31-24 پیروزی بر Auburn در جای دور افتاده کاسه.

“ما ممکن است حتی کمی جوانتر در دفاع. به عنوان ما بدست همسر در جرم در حال حاضر ما در حال آمدن به قادر به ساخت آن دفاع” Fleck گفت. “ما ممکن است کمی جوانتر کمی بیشتر بی تجربه تر از ما بودند سال گذشته است. اما به عنوان یک کل ما باید برای پیدا کردن یک راه بهتر است.”

این باشگاه از دست داد 15 بازیکن به فارغ التحصیلی در سال گذشته نه در دفاع.

“که در آن ما در حال رفتن به نیاز به یک مقدار زیادی از بچه ها برای پر کردن در عمق” Fleck گفت. “از کارتر Coughlins نیست اینجا دیگر به کمال مارتینز و بلیک Cashmans و آنتوان Winfields از بین رفته اند توماس سلمانی رفته است” Fleck گفت. “چه کسی در حال رفتن به بچه ها که پر کردن در برای کسانی که نقش? یک مرد مانند [کاربر linebacker] Mariano Sori-مارینکه در سال گذشته در حال رفتن به یک نقش مهمی در آنچه که ما در حال رفتن به انجام. [اشتباه دوم linebacker] Braelen Oliverکه بازی های زیادی در سال گذشته در حال رفتن به یک نقش مهمی برای ما به عنوان ما همچنان به رفتن در این سال است. او بالغ است و پا است.

“سپس بچه ها در ثانویه هر کس می داند در مورد [تاریخ] Jordan Howden, اما در حال حاضر همه ناگهانی شما را [دوم] تایلر Nubin. ما در حال رفتن به در برخی دیگر از دانشجوی سال اول ما در حال آوردن در سه safeties. کسانی که بچه ها در حال رفتن به قادر به کمک به ما.”

بزرگ گالری رفته

جرم خواهد شد که برخی شکاف ها را پر کنید و همچنین. این باشگاه از دست داده و برخی از برجسته مهارت بازیکنان با گیرنده گسترده تایلر جانسون و در حال اجرا پشت Rodney Smith و شانون بروکس همه فارغ التحصیل شدن.

Fleck گفت: او می داند که اشتباه کاربر در حال اجرا بازگشت محمد ابراهیمکه با عجله برای 1,764 متری و 16 touchdowns بیش از دو فصل گذشته محسوب می شود اما دیگر پشت نیز در حال آماده شدن برای یک فرصت است.

“ادبانه ما بسیاری از بچه ها آینده را اما بچه ها مثل [در حال اجرا پشت] Cam Wiley و برایس ویلیامزکه redshirted سال گذشته پس از آن جیسون Williamson,” Fleck گفت. “بسیاری از مردم را فراموش کرده در مورد جیسون Williamson یک بچه از اوواتانا. هنگامی که شما نگاه در آنچه که او به عنوان یک اشتباه اول او بزرگ و قوی و فیزیکی است.”

Gophers’ 2020 جذب کلاس های ویژه 24 بازیکن و رتبه 38 در کشور (نهم در ده بزرگ) با توجه به 247Sports.com. اما Fleck گفت: هیچ جدول زمانی در زمانی که این بازیکنان کمک خواهد کرد در این زمینه است.

“ما پیدا کردن. ما باید از طریق بهار توپ برای اولین بار به دیدن اگر این بچه ها به ما کمک خواهد کرد” او گفت:. “آنها فقط در اینجا چند ماه پیش آنها تطبیق با زندگی جدید در نظر قادر به انطباق با زندگی دانشگاهی و کالج فوتبال و تمام انتظارات ما برای آنها. اما آنها در حال انجام یک کار خوب. ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در [مورد] که در حال رفتن به قادر به کمک به ما هنگامی که ما از طریق زمستان ،

مورگان آماده در QB

یک منطقه که در آن Gophers لازم نیست که به نگرانی در کارفرمایی که در آن آنها به اشتباه junior تنر مورگانکه رتبه چهارم در فوتبال کالج در سال گذشته در عبور از بهره وری — انتهایی تنها LSU را جو نقب زدناوکلاهما را Jalen لطمه می زند و ایالتی اوهایو را جاستین زمینه.

Fleck گفت کارفرمایی اتاق تبدیل به یکی از تیم نقاط قوی ترین و جدید که هماهنگ کننده توهین آمیز و quarterbacks مربی مایک سانفورد جونیور تاثیر بزرگی در آن گروه.

“هنگامی که شما در نگاه همه ما quarterbacks — اینکه که یعقوب [کلارک] چه که کول [Kramer] چه که زاک [Annexstad] چه که Tanner — همه آنها بسیار هوشمند همه آنها سخت کارگران و همه آنها را دوست دارم به رقابت با یکدیگر و همه آنها استثنایی رهبران” Fleck گفت. “هنگامی که شما باید اتاق مانند آن — که کنترل بازی فوتبال به عنوان بازیکن خط حمله موقعیت می کند — شما باید یک فرصت است.”

چه او فکر می کنم در مورد هماهنگ کننده جدید که صرف در فصل گذشته در ایالتی یوتا و همچنین سر مربی در غرب کنتاکی برای دو فصل (2017-18)?

“ما سیستم را در بیشتر قسمت ها یکسان خواهد بود اما زمانی که شما نگاه در آنچه که مایک Samford می کند, او به ارمغان می آورد این ویژگی های لبه این درست ویژگی های رفت و آمد از پرتاب از پایه و اساس. او با بازی موقعیت مربی است quarterbacks تمام زندگی خود را و او به این سطح انرژی است که نمودار” Fleck گفت. “همه ناگهانی شما که به ما کارفرمایی اتاق و ما چیزی است که من فکر می کنم که واقعا خاص است.

“شما می توانید در حال حاضر ما بگویید quarterbacks در حال تغذیه کردن خود انرژی مثبت خود را از نظر او چگونه ایجاد آنها. من فکر نمی کنم ما quarterbacks کار کرده اند و این در کل زندگی چند هفته گذشته که آنها تا به حال بیش ژانویه-فوریه در زمستان مطبوع برنامه. شما می توانید آنها را در ادامه به توسعه و دریافت بهتر و به طور مداوم به چالش کشیده هر روز.”

افتخار بازیکنان NFL

از دست دادن بسیاری از بازیکنان خوب را Fleck کار سخت تر در این فصل اما او گفت: داشتن بسیاری از بازیکنان با یک شانس برای دریافت پیش نویس NFL تیم یک امتیاز مثبت برای Gophers برنامه.

“نگاه بسیاری از مردم استفاده از چیزهایی که در برابر ما از ما انجام نداده اند و یا این ما انجام نداده اند که یا ما نداشته توهین آمیز lineman [پیش نویس] در 16 سال است که همه در حال رفتن به تغییر بسیار سریع” Fleck گفت. “در طول این سال, سال آینده, سال بعد, آنها هرگز قادر به استفاده از آن علیه ما دوباره به عنوان ما همچنان به رفتن را از طریق بازسازی ساختمان و مینه سوتا را به یک قهرمان. بنابراین من واقعا هیجان زده هستم.”

چهار بازیکن دعوت شده به NFL ترکیب شد Johnson, کولین, Martin و Winfield. Fleck گفت: این بازیکنان در حال رفتن برای کمک به بازسازی NFL خط لوله به Gophers.

“کسانی که چهار بچه در ترکیب … سزاوار همه چیز آنها در حال گرفتن آینده راه خود را,” او گفت:. “ما بسیار افتخار از آنها بسیار خوشحال برای آنها. کسانی که بچه ها که در حال رفتن به مجموعه بنیاد از آنچه که ما در حال انجام به آینده به عنوان ما همچنان به دریافت تعداد زیادی از بازیکنان پیش نویس هر سال که می آیند از طریق خط لوله است که ما استخدام توسعه یافته و سپس در NFL.

“آن است که واقعا هیجان انگیز زمان بیش از ده سال آینده برای فوتبال لاک پشت نقب زن. شما ببینید این تغییر چگونه بسیاری از بازیکنان در حال پیش نویس نه تنها به دلیل استعداد اما به دلیل فرهنگ و NFL آماده است. این چیزی است که واقعا هیجان انگیز است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de