Gophers صورت بالقوه $75 میلیون دو و میدانی درآمد آمار; Coyle, دیگران را پرداخت کاهش

Gophers ورزشی بخش را از دست خواهد داد و حداقل 10 میلیون دلار درآمد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تا $75 میلیون اگر بازی لغو طریق سقوط با توجه به تخمین های آماده شده برای روز سه شنبه Board of Regents نشست.

هیئت مدیره بر اساس برآورد ضرر و زیان بالقوه از بلیط درآمد NCAA tournament و تلویزیون توزیع کمک های مالی از بوستر و دیگر قبلا انتظار می رود درآمد.

مدیر ورزشی علامت Coyle و چند Gophers سر مربیان و ارشد دو و میدانی مدیران در حال حاضر به توافق داوطلبانه کاهش پرداخت از ناشناخته درصد با توجه به دو و میدانی سخنگوی وزارت.

رئيس دانشگاه جوآن Gabel گفت: در نشست روز سه شنبه او و اعضای کابینه او گرفته اند 10 درصد کاهش حقوق و دستمزد برای سال مالی آینده در حالی که پیوستن به 200 تن از دیگر رهبران ارشد در سراسر U پنج دانشگاه در مصرف قطع پرداخت معادل weeklong کردند.

Coyle در بیانیه ای گفت او بررسی بودجه و ارائه به روز رسانی در رجنت’ جلسه در ماه مه به آنچه که باید یک برنامه ریزی دقیق در مورد چگونه اداره خواهد شد و رسیدگی به هر گونه انتظار می رود کمبود درآمد.

“من تا به حال چند جلسه با ما سر مربیان و کارکنان و رهبری ما دانشجویان ورزشکار کمیته مشورتی و منتقل به آنها که بودجه ما خواهد شد نگاه متفاوت رفتن به جلو” Coyle در بیانیه ای گفت:.

در رجنت’ “بهترین حالت” سناریو که حساب برای دو و میدانی لغو طریق بهار اما از سرگیری به حالت عادی در تابستان بخش دو و میدانی می تواند از دست دادن 10 میلیون دلار.

“متوسط” چشم انداز یک سناریو که در آن بازی سر در پاییز با طرفداران در حضور, پروژه های Gophers می تواند از دست دادن $30 میلیون.

“شدید” سناریو رخ می دهد اگر هیچ بازی را از طریق سقوط از جمله صفحه اصلی بازی های فوتبال است که ضروری است برای هر ورزشی بخش بودجه است.

$75 میلیون آمار در درآمد که “شدید” سناریو خواهد بود از $130.5 میلیون بخش گزارش 2018-19 سال تحصیلی. Gophers گزارش $129.5 میلیون دلار در هزینه های که در همان سال مالی هر چند کسانی که به احتمال زیاد کاهش خواهد بدون تیم, سفر, استخدام بازديد و رویداد هزینه.

“این نیز مهم است که توجه داشته باشید که مدل های ارائه شده [سهشنبه] منعکس کننده تنها پتانسیل درآمد از دست رفته و نه در نظر گرفتن هر گونه هزینه که نمی خواهد وارده در هر سناریو” Coyle بیانیه بخوانید.

عمده درآمد بازدید در حال حاضر زده اند. برای مثال NCAA اعلام کرده که برنامه ای برای توزیع $225 میلیون به من بخش مدارس در ماه ژوئن است. که کمتر از نیمی از آن از بودجه 600 میلیون دلار پس از همه گیر مجبور به انصراف از لیگ عظیم درآمد ژنراتور, NCAA بسکتبال مردان مسابقات است.

در کل دانشگاه مینه سوتا جامعه تنها دیگر دسته بندی ها طرح ریزی ضرر و زیان بیش از دو و میدانی در این بدترین سناریو در حال شهریه و هزینه های که پیش بینی به دست $85 میلیون به 90 میلیون دلار و دانشگاه مینه سوتا پزشکان که می ایستد به از دست دادن 200 میلیون دلار از لغو و یا به تعویق افتاد روش.

در حالی که Gophers هنوز اعلام کرد آنچه که کاهش دو و میدانی بخش آماده شده است را به وجود برخی سابقه از سایر مدارس است. ایالت آیووا اعلام کرد یک هفته پیش که مربیان در زمان یک سال به طور موقت کاهش پرداخت به کاهش حقوق و دستمزد بیش از 3 میلیون دلار بخشی از یک طرح برای نجات آن دانشگاه 4 میلیون دلار به طور کلی.

نشانه های درون Gophers بخش دو و میدانی هستند که بیشتر مربیان خواهد بود باز به داوطلبانه پرداخت کاهش, به خصوص اگر آن است که یک راه برای جلوگیری از برش برنامه. Nonrevenue ورزشی به خصوص سعی خواهد کرد به خلاق با بودجه خود را از جمله تجدید نظر در هزینه های سفر به منظور نگه داشتن برنامه های خود را زنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net